baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieciak przed adriano jaki wystraszony :D
0
dreszcze? mnie zaraz beda musieli w kaftan wsadzić. ^^
0
ja czekam znowu na duet Messi - Cesc... gdzież on się podział?
0
0
Howard Webb poprowadzi najbliższy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Bayernem Monachium na Allianz Arena.
:D
0
Norbert1234
napisałbyś jeszcze tak 8 razy i by wyszedł cały skład realu. ^^
0
chinczyka graja chyba :D
0
juz ktos minusuje :D boja sie.. 1 oczko juz dzis bedzie! :D
0
dani.alves.2 i co kurwa cwaniaku?
0
mati200
fakt... messi przeszedł by 10 i wszedł z piłką do bramki. ^^
0
olkaafcb na Discover Chanell leci.. :) polecam :)
0
ramos na bramkarza! :D
0
PlaX na TVN Style szukaj...
0
wychodza!!! :D
0
10 minut panowie i panie... i zabrzmi HYMN!
0
Pep: widzisz jaki zajebisty? ze ja go wczesniej nie dałem...
0
i gol ze spalonego...
0
FCB-kat.,
Błędem było to że twoi rodzice 15 lat temu gumki nie założyli -.-
0
0
7 minut nie było mnie a jzu 3:0 -.-
0
Klubowe Mistrzostwa Świata 2011/12 (1 gol): chyba 2 gole ^^
0
http://www.goal.com/en-us/news/88/spain/2011/12/18/2808009/pele-barcelonas-trophy-cabinet-not-on-par-with-santos
Pele już sie odzywa. ^^
0
moze mi ktos wyjasnic czemu za wynik który obstawiłęm 3 do 1 dla Barcy nie dostałem zadnego pkt?
0
jak dla mnie to zawsze druzyna która gra na prawa bramke z widoku kamery gra lepiej.... a teraz po tej stronie jest Barca takze trzymam kciuki.
0
film300 i ViscaelBlaugran
zgadzam się z wami. ^^ ale na stronie Realu jakoś też nie chętnie wypisują porażkę 5:0... ^^
0
jeszcze 24h...
0
24h...
0
80 pokrzywa.
0
MESSI
0
dandi84 wyłaczaja PSP i ida spac :D