0

dzieciak przed adriano jaki wystraszony :D

0

dreszcze? mnie zaraz beda musieli w kaftan wsadzić. ^^

0

ja czekam znowu na duet Messi - Cesc... gdzież on się podział?

0

0

Howard Webb poprowadzi najbliższy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Bayernem Monachium na Allianz Arena.

:D

0

Norbert1234

napisałbyś jeszcze tak 8 razy i by wyszedł cały skład realu. ^^

0

chinczyka graja chyba :D

0

juz ktos minusuje :D boja sie.. 1 oczko juz dzis bedzie! :D

0

dani.alves.2 i co kurwa cwaniaku?

0

mati200

fakt... messi przeszedł by 10 i wszedł z piłką do bramki. ^^

0

olkaafcb na Discover Chanell leci.. :) polecam :)

0

ramos na bramkarza! :D

0

PlaX na TVN Style szukaj...

0

wychodza!!! :D

0

10 minut panowie i panie... i zabrzmi HYMN!

0

Pep: widzisz jaki zajebisty? ze ja go wczesniej nie dałem...

0

i gol ze spalonego...

0

FCB-kat.,

Błędem było to że twoi rodzice 15 lat temu gumki nie założyli -.-

0

0

7 minut nie było mnie a jzu 3:0 -.-

0

Klubowe Mistrzostwa Świata 2011/12 (1 gol): chyba 2 gole ^^

0

moze mi ktos wyjasnic czemu za wynik który obstawiłęm 3 do 1 dla Barcy nie dostałem zadnego pkt?

0

jak dla mnie to zawsze druzyna która gra na prawa bramke z widoku kamery gra lepiej.... a teraz po tej stronie jest Barca takze trzymam kciuki.

0

film300 i ViscaelBlaugran
zgadzam się z wami. ^^ ale na stronie Realu jakoś też nie chętnie wypisują porażkę 5:0... ^^

0

jeszcze 24h...

0

24h...

0

80 pokrzywa.

0

MESSI

0

dandi84 wyłaczaja PSP i ida spac :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?