0

Wierze.

0

Miki. Wierz mi chciałbym tylko jak!? :D

0

Tutaj coś dla motywacji:


0

Przegranie z tak grającym Bayernem to nie jest wielki wstyd. Wygrana 5:0? To jest możliwe... udało się z Milanem udać się może i teraz. Fakt Milan był gorszy... ale Barca to wielka drużyna. Chcę jednego - zaangażowania i wiary. Bo bez tego się może nie udać. Powinni Barcelonie jakiś filmik motywujący puścić jak przed Finałem LM 2009. Chce też albo wysokiego zwycięstwa tj. 5:0 6:1... nie chce tylko wygranej np 3:0... bo to boli że było tak blisko, a się nie udało. Niech Camp Nou będzie znowu miejscem cudu... ci chłopcy potrafią. I dadzą z siebie wszystko. Visca El Barca.

0

0

no kurwa tam był faul!

0

Song za Barte
Cesc za Xaviego
Villa/Tello za pedro albo alexisa

a jak dla mnie Messiemu coś jest. ale nie chce tego poznać po sobie

0

messi nie długo się cofnie do własnego pola karnego... Barca gra słabo. Ale może sie obudzą...

0

0

Błąd tam widze :) "heden na jeden"

0

maciekb192,

http://pilot.typ1.pl

0

Visca el Barca.

0

Real nie wie co się dzieje. :) Byłby karny na SB to by odpadli.. teraz kartka dla Arbeloi... Trafią na nas alb ona Bayern to po nich... Nawet Malaga by ich pocisneła. oni już są zmęczeni. czego tu się bać. :)

0

Alexix - Fabregas ja piepsze ^^ a dla realu 5-1 to pogrom. :D

0

Sergio na ŚO i Song w pomocy... Paryżanie odbijali by się jak od ściany

0

Iniesta strzelać bedzie?

0

jest Alexis wiec Tito widac widzial jak trenuje i uznał• ze ma szanse coś ugrać... zobaczymy jak bedzie grał. wole Tello na podmeczonych graczy PSG

VISCA EL BARCA!

0

Barca - PSG 10 kwietnia na TVP1 :)

0

90 000 gardel i nazwisko Villi na ich ustach. :)

0

co za chu... panowie tak minusują?

0

i to jest tiki-taka a nie klepanie.

0

Pepe ponoć nie gra Arbeloa za niego.

0

Podoba mi się bardziej skład "Sportu" ale mogli by wystawić Barte za Pique... I Montoye za Albe.

0

Moje serce, mój brzuch... masakra. :) Kocham to czuć. :D

0

Już nie mogę doczekać... zaczynają się zawirowania w brzuchu do pierwszego gwizdka. Wygramy. Musimy. Visca el Barca!

0

ppper - Piwo wcale nie likwiduje kamieni... ono je pozwala łatwiej "wyrzucić" z organizmu jak kamienie powstaną raz to będą powstawać ciągle...

0

Jak to kamienie to współczuje. Sam je mam więc wiem co to za ból. ^^

0

juz myslalem ze gol

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?