0

Muszą się dowartościować. MINUSUJCIE! :D

0

To miało być śmieszne? ^^ Zaczekaj przyniosę pranie zaraz mi je wysuszysz...

0

myślisz ze to wina Tito?

0

Dobre. :D

0

Jak najbardziej :)

0

Chyba nie wiesz co mówisz...
Song - jeden z najlepszych zawodników Barcy w tym sezonie, nasz "mur" w spotkaniach... Czasami grał nawet lepiej niż Sergio.
Cesc - początek dobry potem znowu słabo, ale widać że nie może znaleźć sobie pozycji na boisku... albo to sztab trenerski tego nie potrafi.
Alexis - biegał w tą i w tą żeby pokazaćże mu zależy, bramek mało, ale zaangażowanie duże.

To moje zdanie obiektywne także o hejt nie prosze. :)

0

już 8 :D

0

nie ma żadnego admina zeby tego luisika zbanować? ! -.-

0

Ja nie liczę na wygraną Brazylii czy Hiszpanii. Wygra lepszy... liczę na zaje*iste widowisko, które mi odkupi to że musimy tak długo czekać. :) Liczę na cudowne gole, kontrowersje, bajeczne akcje, magiczne podania i czystą grę. :) Niech wygra lepszy. :)

0

jest jakiś link?

0

Tak nie do tematu ale chce wam pokazać filmiki dwa z youtube. Jeden jest odnośnie messiego a drugo to 10 najładniejszych bramek w BBVa w tym sezonie.Polecam bo jest co oglądać :)



0

Dzięki. :)

0

Takie pytanie dziś Neymar będzie grał w rep. Brazyli?

0

WOWO O.o ładnie

0

Real pokazuje jak potrafi przegrywać. Szkoda tylko Ikera

0

Nad bramka Atletico to chyba Potter coś robił...

0

Na początku sezonu pisałem że Real wygrywa jeden puchar w roku... wygrali już superpuchar hiszpani wiec... :)

0

no i dobrze. :)

0

Tutaj wywiad z Radkiem:

0

Przynajmniej umia przegrywać z honorem. Nie jak real...

0

Kibice.... piękne

0

Song i Pique i nawet Bartra na +

0

kur*a

0

70 minut

0

ten czas niemiłosiernie szybko leci

0

ja pier...

0

80 minut.

0

Kibice są głośniejszy od hymnu LM. ^^

0

chociaż mozaika ładna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?