baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muszą się dowartościować. MINUSUJCIE! :D
0
To miało być śmieszne? ^^ Zaczekaj przyniosę pranie zaraz mi je wysuszysz...
0
myślisz ze to wina Tito?
0
Dobre. :D
0
Jak najbardziej :)
0
Chyba nie wiesz co mówisz...
Song - jeden z najlepszych zawodników Barcy w tym sezonie, nasz "mur" w spotkaniach... Czasami grał nawet lepiej niż Sergio.
Cesc - początek dobry potem znowu słabo, ale widać że nie może znaleźć sobie pozycji na boisku... albo to sztab trenerski tego nie potrafi.
Alexis - biegał w tą i w tą żeby pokazaćże mu zależy, bramek mało, ale zaangażowanie duże.
To moje zdanie obiektywne także o hejt nie prosze. :)
0
już 8 :D
0
nie ma żadnego admina zeby tego luisika zbanować? ! -.-
0
Ja nie liczę na wygraną Brazylii czy Hiszpanii. Wygra lepszy... liczę na zaje*iste widowisko, które mi odkupi to że musimy tak długo czekać. :) Liczę na cudowne gole, kontrowersje, bajeczne akcje, magiczne podania i czystą grę. :) Niech wygra lepszy. :)
0
jest jakiś link?
0
Tak nie do tematu ale chce wam pokazać filmiki dwa z youtube. Jeden jest odnośnie messiego a drugo to 10 najładniejszych bramek w BBVa w tym sezonie.Polecam bo jest co oglądać :)
0
Dzięki. :)
0
Takie pytanie dziś Neymar będzie grał w rep. Brazyli?
0
WOWO O.o ładnie
0
Real pokazuje jak potrafi przegrywać. Szkoda tylko Ikera
0
Nad bramka Atletico to chyba Potter coś robił...
0
Na początku sezonu pisałem że Real wygrywa jeden puchar w roku... wygrali już superpuchar hiszpani wiec... :)
0
no i dobrze. :)
0
Tutaj wywiad z Radkiem:
0
Przynajmniej umia przegrywać z honorem. Nie jak real...
0
Kibice.... piękne
0
Song i Pique i nawet Bartra na +
0
kur*a
0
70 minut
0
ten czas niemiłosiernie szybko leci
0
ja pier...
0
80 minut.
0
Kibice są głośniejszy od hymnu LM. ^^
0
chociaż mozaika ładna
0
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/198264_619644728075747_2128782711_n.jpg coś w tym stylu