baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mój kot nie chce ze mną rozmawiać...
0
"takiego muru jaki Milan postawił to nawet Wałęsa by nie obalił" :D
A Pique po remisie z Milanem wraca do syna Milana... :)
0
ja tak samo. :) przynajmniej się coś dzieje. :)
0
damy radę. to dopiero 9 minuta. :) spokojnie :)
0
Panowie... Panie. Martino chyba wie co robi co? Widzi co robią zawodnicy na treningach i jak się starają. Czy chodź raz nas w spotkaniu jakimkolwiek nas zawiódł? Może z Osasuną mecz nie był wysokich lotów... ale no daliśmy radę. Tutaj też damy. Jedyne co faktycznie martwi to nie stawianie na Songa.
Pozdrawiam
0
Martino potrafi wprowadzać nowych... chodź troche odwala z Roberto... czuje że gdyby za jego czasu był Bojan.... to mógłby go ładnie "oszlifować"
0
Nawet Valdes robi więcej w ataku niż Pedro.
0
3-4-3 ?
0
i dobry remis. :) oby Real tą formę utrzymał do GD ! :D
0
... toaletowy. biały i do dupy. :D
0
Może lekcje odrabia? :)
0
Może odrabia lekcje?
0
"co tam real gra"
0
Takie słowa z ust inferno... miód na uszach.
0
Czytałem coś że go na grzybki nie wziął...
0
Carlo wygląda jakby był po przepiciu...
0
i kilo w gaciach. :D
0
TRAJZEGE! :D
0
Mecz wyborny.
0
jego to się nauczyciele w szkole bali. :D
0
Serio jak by Costa się tak na mnie patrzył... to ja już bym miał przesrane. Dosłownie.
0
Gdzie jest w ogóle Inferno w takich chwilach?
0
W tym meczu polecą czerwa pod koniec. ^^ Szczególnie jak Real jeszcze coś strzeli...
0
powinno być: Właśnie wyłączyłem Fife..." ?
0
Chciałbym w to wierzyć...
0
Inferno jak ci się to nie nudzi co? :)
0
nie Next Ronaldinho.... tylko pierwszy Neymar. :)
0
myśle że chodziło mu o pozycje... a nie nurkowanie
0
z Realu widzę tylko Marcelo...
0
oglądasz Familiadę? :)