0

mój kot nie chce ze mną rozmawiać...

0

"takiego muru jaki Milan postawił to nawet Wałęsa by nie obalił" :D

A Pique po remisie z Milanem wraca do syna Milana... :)

0

ja tak samo. :) przynajmniej się coś dzieje. :)

0

damy radę. to dopiero 9 minuta. :) spokojnie :)

0

Panowie... Panie. Martino chyba wie co robi co? Widzi co robią zawodnicy na treningach i jak się starają. Czy chodź raz nas w spotkaniu jakimkolwiek nas zawiódł? Może z Osasuną mecz nie był wysokich lotów... ale no daliśmy radę. Tutaj też damy. Jedyne co faktycznie martwi to nie stawianie na Songa.

Pozdrawiam

0

Martino potrafi wprowadzać nowych... chodź troche odwala z Roberto... czuje że gdyby za jego czasu był Bojan.... to mógłby go ładnie "oszlifować"

0

Nawet Valdes robi więcej w ataku niż Pedro.

0

3-4-3 ?

0

i dobry remis. :) oby Real tą formę utrzymał do GD ! :D

0

... toaletowy. biały i do dupy. :D

0

Może lekcje odrabia? :)

0

Może odrabia lekcje?

0

"co tam real gra"

0

Takie słowa z ust inferno... miód na uszach.

0

Czytałem coś że go na grzybki nie wziął...

0

Carlo wygląda jakby był po przepiciu...

0

i kilo w gaciach. :D

0

TRAJZEGE! :D

0

Mecz wyborny.

0

jego to się nauczyciele w szkole bali. :D

0

Serio jak by Costa się tak na mnie patrzył... to ja już bym miał przesrane. Dosłownie.

0

Gdzie jest w ogóle Inferno w takich chwilach?

0

W tym meczu polecą czerwa pod koniec. ^^ Szczególnie jak Real jeszcze coś strzeli...

0

powinno być: Właśnie wyłączyłem Fife..." ?

0

Chciałbym w to wierzyć...

0

Inferno jak ci się to nie nudzi co? :)

0

nie Next Ronaldinho.... tylko pierwszy Neymar. :)

0

myśle że chodziło mu o pozycje... a nie nurkowanie

0

z Realu widzę tylko Marcelo...

0

oglądasz Familiadę? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?