0

Kupy śmiechu? :D

1

zaraz zaraz Messi biegł? nie nie. marna prowokacja. :D

0

jeszcze raz tylko po polsku...?

0

mnie też to zmyliło. dobrze że wcześniej do domu wróciłem xd

2

Papież wymodlił.

0

Hoewedes żółta. Tam powinni teraz atakować... prorokować go. To najsłabszy punkt obrony.

4

Messi już wygadał żeby więcej spalonych nie było xd :D

0

raczej coś w stylu maSczerano

0

dobre. :D

0

fajny pomysł z dodaniem dodatkowych okładek. :)

0

ale nie zawsze robi. ;/

0

wygraliśmy!? :)

0

Suarezowi włoszczyzna nie smakuje widać :D

11

nie zdziwiłbym się gdyby Costa sam to serce komuś wyrwał. :D okładka niezła. :)

0

Google Glass

0

w ogóle co z nim? :) aż takiego bana zgarnął? :)

2

tak jak kiedyś Marcelo: Ponad barwami są ludzie.

0

może chociaż sezonowcy odejdą...

0

Bo lepiej stracić niż podać. Prawda Alves?

0

ale puchar dupy nie urywa. :D chyba że będą ćwiczyć do niego strzały. :D

0

Mówi się trudno I gra się dalej. Gratuluje Atletico. I jak dla mnie. Najbardziej zasługują na wygraną w LM. :) Dobranoc wszystkim.

Może za rok. ;)

0

szczerze? dobrze że czerwo ale trochę mi ich szkoda. :)

0

a Ty jesteś rudy. ;_;

0

posiada ktoś zdjęci to wyżej w dużej rozdzielczości? :) Byłbym bardzo wdzięczny

0

mamy kandydata do zdjęcia tygodnia, miesiąca, roku... :) piękny widok.

0

ta na Santiago Bernabeu. :D Tam chyba nie tnie. :)

0

no tak tak. tylko co?

0

#takbardzosięprzejałemżeażwcale ;_;

0

godzina. koszulkę Barcy czas założyć.

0

Tutaj również dwa świetne promo:



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?