baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupy śmiechu? :D
1
zaraz zaraz Messi biegł? nie nie. marna prowokacja. :D
0
jeszcze raz tylko po polsku...?
0
mnie też to zmyliło. dobrze że wcześniej do domu wróciłem xd
2
Papież wymodlił.
0
Hoewedes żółta. Tam powinni teraz atakować... prorokować go. To najsłabszy punkt obrony.
4
Messi już wygadał żeby więcej spalonych nie było xd :D
0
raczej coś w stylu maSczerano
0
dobre. :D
0
fajny pomysł z dodaniem dodatkowych okładek. :)
0
ale nie zawsze robi. ;/
0
wygraliśmy!? :)
0
Suarezowi włoszczyzna nie smakuje widać :D
11
nie zdziwiłbym się gdyby Costa sam to serce komuś wyrwał. :D okładka niezła. :)
0
Google Glass
0
w ogóle co z nim? :) aż takiego bana zgarnął? :)
2
tak jak kiedyś Marcelo: Ponad barwami są ludzie.
0
może chociaż sezonowcy odejdą...
0
Bo lepiej stracić niż podać. Prawda Alves?
0
ale puchar dupy nie urywa. :D chyba że będą ćwiczyć do niego strzały. :D
0
Mówi się trudno I gra się dalej. Gratuluje Atletico. I jak dla mnie. Najbardziej zasługują na wygraną w LM. :) Dobranoc wszystkim.
Może za rok. ;)
0
szczerze? dobrze że czerwo ale trochę mi ich szkoda. :)
0
a Ty jesteś rudy. ;_;
0
posiada ktoś zdjęci to wyżej w dużej rozdzielczości? :) Byłbym bardzo wdzięczny
0
mamy kandydata do zdjęcia tygodnia, miesiąca, roku... :) piękny widok.
0
ta na Santiago Bernabeu. :D Tam chyba nie tnie. :)
0
no tak tak. tylko co?
0
#takbardzosięprzejałemżeażwcale ;_;
0
godzina. koszulkę Barcy czas założyć.
0
Tutaj również dwa świetne promo: