baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zmieńcie tą czcionkę.... ile można
2
Kiedy zmienicie tą czcionkę? ;o
0
To chyba o tym, że mogło się skończyć wyższym wynikiem :D
3
Czy oglądałeś kiedyś mecz z polskiej ligi?
0
Ma ktoś link do meczu Polski? Wiem, że na TVP 1 leci ale niestety w kawalerce moja antena nie odbiera :D
1
ok dzięki. to nie będę zabierał miejsca :D
0
Ktoś się orientuje czy wydanie "Barca. Pasja, życie, ludzie"będzie wydaniem zmienionym czyli jakieś dodatkowe rozdziały czy tylko wydanie tego samego? :)
0
Myślicie że Atletico i City wygrają dziś swoje mecze? ;)
1
Za 5 wygralem 80 wiec git :D
0
a BVB - Koguty? na kogo postawić? ;)
0
A Atletico? Juve? :v 1/2 Ci wyszla :)
0
Jak się takich sytuacji nie wykorzystuje to nie ma co liczyć na cud ;)
0
Kamica nerkowa to największy próg bólu chyba właśnie :/ Czasem gorsza od bólów jak się rodzi.
0
Ja mam kamice i jak na razie urodziłem jeden czy dwa małe kamyczki :D co prawda na USG jakieś tam złogi są ale żyję i mam się dobrze ;) Jakiś piasek też czasem zszedł. Urolog powie zdrowie odżywianie, dużo pić naj to wody a nie gazowane i inne takie takie :D Ale olać. Pije pepsi, cole, tymbarki serio nie ma co się bać. Na kamicę najlepszy jest sok z arbuza najlepiej samemu wyciśnięty i zrobiony ;) A co do bólu.. tego nie przeskoczysz. Najgorzej boli wiadomo jak schodzą. Ale da się żyć. Odpukać dużych kamieni nie miałem okazji rodzić ale wujek miał i jak rodził to nie dało się z nim pogadać tak wszystkich odganiał. ;o
7
Ja bym chciał żeby wrócił. :C
0
zazwyczaj jest przed przerwą ;)
1
Coldplay - Viva la Vida ;) ale to jakaś przeróbka akurat.
7
Projekt: "NEW PALAU BLAUGRANA"
1
Komentatorzy co śmieszki :D
6
chyba za dużo tych zer :D
0
Hasztag - Deep x Bobson. Warte posłuchania jak i ich pozostałe kawałki :D
0
Roma ma strasznie niecelne podania ;/
0
Nie. Zdaje Ci się. Serio. Nie ufaj tym co piszą inaczej... oni wszyscy kłamiom! [zabieg celowy z tym "om"]
3
Podsiadlo pozamiatal :D
0
meczyk się chcę obejrzeć a tutaj trening PSG
2
Ponoć jakieś tak. Myślę, że budownictwo nie stoi na przeszkodzie już dziwniejsze budowle powstawały. Pytanie nie brzmi zatem kiedy... ale gdzie? :D
4
ja to czekam aż taki stadion powstanie :D
0
Zawsze można potem obejrzeć skrót.
3
Miałem nadzieje ze poprosi mnie :/
1
Mecz ciekawy to i emocje są ;)