5

Zmieńcie tą czcionkę.... ile można

2

Kiedy zmienicie tą czcionkę? ;o

0

To chyba o tym, że mogło się skończyć wyższym wynikiem :D

3

Czy oglądałeś kiedyś mecz z polskiej ligi?

0

Ma ktoś link do meczu Polski? Wiem, że na TVP 1 leci ale niestety w kawalerce moja antena nie odbiera :D

1

ok dzięki. to nie będę zabierał miejsca :D

0

Ktoś się orientuje czy wydanie "Barca. Pasja, życie, ludzie"będzie wydaniem zmienionym czyli jakieś dodatkowe rozdziały czy tylko wydanie tego samego? :)

0

Myślicie że Atletico i City wygrają dziś swoje mecze? ;)

1

Za 5 wygralem 80 wiec git :D

0

a BVB - Koguty? na kogo postawić? ;)

0

A Atletico? Juve? :v 1/2 Ci wyszla :)

0

Jak się takich sytuacji nie wykorzystuje to nie ma co liczyć na cud ;)

0

Kamica nerkowa to największy próg bólu chyba właśnie :/ Czasem gorsza od bólów jak się rodzi.

0

Ja mam kamice i jak na razie urodziłem jeden czy dwa małe kamyczki :D co prawda na USG jakieś tam złogi są ale żyję i mam się dobrze ;) Jakiś piasek też czasem zszedł. Urolog powie zdrowie odżywianie, dużo pić naj to wody a nie gazowane i inne takie takie :D Ale olać. Pije pepsi, cole, tymbarki serio nie ma co się bać. Na kamicę najlepszy jest sok z arbuza najlepiej samemu wyciśnięty i zrobiony ;) A co do bólu.. tego nie przeskoczysz. Najgorzej boli wiadomo jak schodzą. Ale da się żyć. Odpukać dużych kamieni nie miałem okazji rodzić ale wujek miał i jak rodził to nie dało się z nim pogadać tak wszystkich odganiał. ;o

7

Ja bym chciał żeby wrócił. :C

0

zazwyczaj jest przed przerwą ;)

1

Coldplay - Viva la Vida ;) ale to jakaś przeróbka akurat.

7

Projekt: "NEW PALAU BLAUGRANA"

1

Komentatorzy co śmieszki :D

6

chyba za dużo tych zer :D

0

Hasztag - Deep x Bobson. Warte posłuchania jak i ich pozostałe kawałki :D

0

Roma ma strasznie niecelne podania ;/

0

Nie. Zdaje Ci się. Serio. Nie ufaj tym co piszą inaczej... oni wszyscy kłamiom! [zabieg celowy z tym "om"]

3

Podsiadlo pozamiatal :D

0

meczyk się chcę obejrzeć a tutaj trening PSG

2

Ponoć jakieś tak. Myślę, że budownictwo nie stoi na przeszkodzie już dziwniejsze budowle powstawały. Pytanie nie brzmi zatem kiedy... ale gdzie? :D

4

ja to czekam aż taki stadion powstanie :D

0

Zawsze można potem obejrzeć skrót.

3

Miałem nadzieje ze poprosi mnie :/

1

Mecz ciekawy to i emocje są ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?