0

chyba nie. ale chyba jest najlepsza :V

1

na stadionie nie da rady grać w pokera :D

1

Jeden dzień na stronce i już :D

0

Podeslij na priva jak możesz :) na telefonie jestem a w domu dopiero po 20 więc nie znajdę tego komentarza ;)

1

Mówisz o wspólnym napiciu się? Chętnie.

8

Wiadomo już czy sędziowie dzisiejszego meczu także będą mogli podnieść ewentualnie puchar ligi mistrzów podczas inauguracji?

0

nie. niestety jeszcze nie. :)

0

czyli szykuje się dwu cyfrówka.

116

Po Wielkanocy... hehe. taki żarcik :D

2

priv podeśle 15 znaków

0

Deep, Hans, Bobson.

0

Poczytaj sobie kolego o historii Barcy i Realu w czasie dyktatury Franco bo chyba jesteś niedoinformowany :) To Barcelonie lepiej powodziło się piłkarsko niż Realowi. To tak w skrócie.

1

szczerze mówiąc nie było nic na razie aż takiego chyba czego nie dało by się wyuczyć albo nauczyć... ludzie mają lepsze czy gorsze zmysły i takie przypadki czy nawet inne są znane :D Sawanci itp.

1

52 Dębiec czyli Hans i Deep to dla mnie czołówka ;) I Bobson ostatnio z Deepem w Synergi dali popis. + Deep nagrywa tera Katarakte *.*

0

Dla mnie i tak są wielcy. Dziękuje za wszystko. Za rok wrócimy silniejszy. Vamos Barca.

0

aaa :d pardon :d

0

nie widzę, żebyś to wcześniej pisał. ;)

1

robili mu zdjęcie w ciemni :D

9

Przyznać się. Kto akurat włączyć strima?

0

link do meczu? tyle co wpadłem do domu. :/

0

Dom snów? Pewny nie jestem ale polecam :D

1

Darkwarez.pl

Polecam

0

Trwam ma spoko wiadomości :D

4

Nawzajem.


Wesołych!

0

znając życie jak będzie popek i pudzian to im się przypomni :/

0

Deep X Bobson i ich Synergia

15

A kopią se w te i nazat.

0

Nie przy nauce do kolokwium z prawdopodobieństwa i statystyki ;_;

1

Zagranie ręką bramkarza. ;/

1

trzymam za słowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?