baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba nie. ale chyba jest najlepsza :V
1
na stadionie nie da rady grać w pokera :D
1
Jeden dzień na stronce i już :D
0
Podeslij na priva jak możesz :) na telefonie jestem a w domu dopiero po 20 więc nie znajdę tego komentarza ;)
1
Mówisz o wspólnym napiciu się? Chętnie.
8
Wiadomo już czy sędziowie dzisiejszego meczu także będą mogli podnieść ewentualnie puchar ligi mistrzów podczas inauguracji?
0
nie. niestety jeszcze nie. :)
0
czyli szykuje się dwu cyfrówka.
116
Po Wielkanocy... hehe. taki żarcik :D
2
priv podeśle 15 znaków
0
Deep, Hans, Bobson.
0
Poczytaj sobie kolego o historii Barcy i Realu w czasie dyktatury Franco bo chyba jesteś niedoinformowany :) To Barcelonie lepiej powodziło się piłkarsko niż Realowi. To tak w skrócie.
1
szczerze mówiąc nie było nic na razie aż takiego chyba czego nie dało by się wyuczyć albo nauczyć... ludzie mają lepsze czy gorsze zmysły i takie przypadki czy nawet inne są znane :D Sawanci itp.
1
52 Dębiec czyli Hans i Deep to dla mnie czołówka ;) I Bobson ostatnio z Deepem w Synergi dali popis. + Deep nagrywa tera Katarakte *.*
0
Dla mnie i tak są wielcy. Dziękuje za wszystko. Za rok wrócimy silniejszy. Vamos Barca.
0
aaa :d pardon :d
0
nie widzę, żebyś to wcześniej pisał. ;)
1
robili mu zdjęcie w ciemni :D
9
Przyznać się. Kto akurat włączyć strima?
0
link do meczu? tyle co wpadłem do domu. :/
0
Dom snów? Pewny nie jestem ale polecam :D
1
Darkwarez.pl
Polecam
0
Trwam ma spoko wiadomości :D
4
Nawzajem.
Wesołych!
0
znając życie jak będzie popek i pudzian to im się przypomni :/
0
Deep X Bobson i ich Synergia
15
A kopią se w te i nazat.
0
Nie przy nauce do kolokwium z prawdopodobieństwa i statystyki ;_;
1
Zagranie ręką bramkarza. ;/
1
trzymam za słowo.