1

Jedną z lepszych serii Skandynawskich kryminałów. Mam 10 tomów a ponoc ma być 11 :) polecam mocno.

0

Milik ty pi*o xd

0

Dlaczego miały by ich nie lubić? :D

2

Stranger Things - lata 80

1

Aaa uniwerek :D Myślałem, że Polibuda :D Kochanek, Energol, Bronek? :D

0

Jaki kierunek i jaka uczelnia? :D Widzę Bełchatowianin to niedaleko mnie :D

Ja też student i jutro sesja poprawkowa. :V

0

a no spoko :D

0

Wiem że było by w tym chu pracy ale najpierw trzeba by było ligami zrobić bramkarzy np z top % klubów a potem zwyciescuufff,

5

Messi już podpisał.

0

Jak do tego doszło nie wieeeem...

1

Raczej, że o transferze dowiedział się rano i nie wie dlaczego Barcelona go kupiła.

0

Co? xD

20

nie da się polubić tego komentarza :c

16

Jak żart to tylko czarny.

Dlaczego Ania jak spadła z roweru to nie płakała?

Bo szprycha przebiła jej płuco.

0

co zostanie ogłoszone? xd

0

ja jak zobaczyłem kolejkę u mnie w Heliosie to zrezygnowałem :D

2

też na to czekam :D na te całe tiery :D

0

Zaraz po powtórzonych karnych z Portugalią

1

Taki trochę Kratos na starość może być :D

1

Obejrzę "Życie" więc teraz. :D Reszta w weekend. Choć bardziej interesowało by mnie coś w stylu Ex-machiny.

0

Jakiś dobry film s-f? :)

0

Bardziej Francuska :D

0

Tak jak pisze @Tomicco. Etrapez i wszystko staje się proste :D

0

Fakt. Prześcieradłem się chociaż idzie przykryć :/

Witamy :d

0

Spadaj do prześcieradeł! Ja przepraszam bardzo ale to jest strona BARCELONY. Pan chyba godności nie ma żeby na obcej dla pana stronie... No wstyd! Hańba! Żegnam. Nie pozdrawiam.

0

Pytanie z pupy :V

Gra ktoś w Rayman Legends w codzienne wyzwania? Bo dziś cały dzień mi nie chcę się odpalić. I nie wiem czy problem z netem czy problem Upleja

1

raczej na dnie jeziora :D ale teraz ból bo czekać półtora tygodnia na wielki finał :/

1

fili.tv

0

It has begun...

0

No tak na hiszpańskim owszem - ale gamonie nie nagrywały. Za to HBO Nordic się postarało i odcinek wypłynął. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?