baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedną z lepszych serii Skandynawskich kryminałów. Mam 10 tomów a ponoc ma być 11 :) polecam mocno.
0
Milik ty pi*o xd
0
Dlaczego miały by ich nie lubić? :D
2
Stranger Things - lata 80
1
Aaa uniwerek :D Myślałem, że Polibuda :D Kochanek, Energol, Bronek? :D
0
Jaki kierunek i jaka uczelnia? :D Widzę Bełchatowianin to niedaleko mnie :D
Ja też student i jutro sesja poprawkowa. :V
0
a no spoko :D
0
Wiem że było by w tym chu pracy ale najpierw trzeba by było ligami zrobić bramkarzy np z top % klubów a potem zwyciescuufff,
5
Messi już podpisał.
0
Jak do tego doszło nie wieeeem...
1
Raczej, że o transferze dowiedział się rano i nie wie dlaczego Barcelona go kupiła.
0
Co? xD
20
nie da się polubić tego komentarza :c
16
Jak żart to tylko czarny.
Dlaczego Ania jak spadła z roweru to nie płakała?
Bo szprycha przebiła jej płuco.
0
co zostanie ogłoszone? xd
0
ja jak zobaczyłem kolejkę u mnie w Heliosie to zrezygnowałem :D
2
też na to czekam :D na te całe tiery :D
0
Zaraz po powtórzonych karnych z Portugalią
1
Taki trochę Kratos na starość może być :D
1
Obejrzę "Życie" więc teraz. :D Reszta w weekend. Choć bardziej interesowało by mnie coś w stylu Ex-machiny.
0
Jakiś dobry film s-f? :)
0
Bardziej Francuska :D
0
Tak jak pisze @Tomicco. Etrapez i wszystko staje się proste :D
0
Fakt. Prześcieradłem się chociaż idzie przykryć :/
Witamy :d
0
Spadaj do prześcieradeł! Ja przepraszam bardzo ale to jest strona BARCELONY. Pan chyba godności nie ma żeby na obcej dla pana stronie... No wstyd! Hańba! Żegnam. Nie pozdrawiam.
0
Pytanie z pupy :V
Gra ktoś w Rayman Legends w codzienne wyzwania? Bo dziś cały dzień mi nie chcę się odpalić. I nie wiem czy problem z netem czy problem Upleja
1
raczej na dnie jeziora :D ale teraz ból bo czekać półtora tygodnia na wielki finał :/
1
fili.tv
0
It has begun...
0
No tak na hiszpańskim owszem - ale gamonie nie nagrywały. Za to HBO Nordic się postarało i odcinek wypłynął. ;)