1

na stadionie chyba ktoś ma wesele tak grają :D

1

jaka wizualizacja :o ja sobie kebaba zwizualizuje

1

gonciarz? :D

9

kurła. nie fajnie jest mieszkać w Narnii. :D

1

słyszał. dla jednych spoko dla innych średni - dla tych co czytali książkę najczęściej średni. :D ja najpierw książka potem serial. ale cyberpunk zawsze na propsie :D

PS: najlepiej przekonać się samemu :)

2

przeczytaj. warto :)

1

to zależy o jaką płaszczyznę pytamy :D
- gejmerzy - Rock, Rojo, CTSG
- sport - Przegląd Sportowy, Kartofliska,
- vlogi - Gonciarz, z Dupy [no nie takie vlogi ale wiecie :D ]
- film/seriale - ichabod, na gałęzi,
- "humor" - szczeryjerry, niekryty,
- lepsze od tv - Darwin, Martin Stankiewicz,

Ale jeżeli mam wybierać kanał na którym obejrzę wszystko to jest to G F Darwin :D

2

a pójdą na tym hirołsy trzy?

1

z Eibarem gramy w sobotę

4

moja sesja - to taka komedia z dramatem.


"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - też się nada. :D

1

Gomes? :D

3

filmiki z jego rekcjami są miodniejsze :D

0

ja nic nie dostałem :/

0

bez spiny są drugie terminy.

0



no.

4

Dziele informacje na akapity. Zależy jaki to przedmiot.

- ale jeżeli musisz zapamiętać dużo tekstu to podziel je na równe akapity. Powiedzmy po 5-8 linijek na A4 - uczysz się pierwszego - powtarzasz. Umiesz? Uczysz się drugiego - powtarzasz pierwszy i drugi. I tak dalej :D
- wszelkie wzory na kolorowo. faceci to wzrokowcy.
- warto kojarzyć trudne wyrażenia/zwroty z obrazkami - to naprawdę pomaga :D
- no i jeżeli się uczysz to ucz. zostaw kompa. zostaw telefon
- żucie gumy pomaga - jeżeli podczas egzaminu też zaczniesz rzuć to mózg działa w fajny sposób i skojarzy fakty :D może być też zabawa długopisem w jakiś schemat
- przepisz notatki sam. nie ucz się z czyichś. łatwiej wejdzie w "rękę"
- co pół godziny rób sobie 10-15 przerwy

Ja stosuje takie coś i nie narzekam :D

1

Gomesinho

8

bez przesady. Real jest ponad strefa spadkową trochę.

0

Panowie i panie. Szybkie pytanie :D

IPhone SE czy IPhone 6. Oba 32GB :)

0

pamiętamy [*] od tego czasu jeden z ulubionych utworów :D

5

teraz patrzymy na licznik osób i ile wejdzie fioletowych :D z 1800 na 2500 podskoczyło :)



PS: Lepiej przegrać teraz raz i to przeanalizować niż na późniejszym etapie rozgrywek czy to ligi czy LM ;)

0

uuuua co tu za brzydkie przyśpiewki :D ktoś tu beknie?

15

Messi może chce zadedykować bramkę Rooniemu :D

0

Wyłącz i włącz.


Ha ha ha . Śmieszne.

6

Polecam fajne SPA na pomorzu.




O boże jakie śmieszne. Halyna czymaj mnie.

0

Finite Anoeta! - Jak by powiedział Potter

0

Ja jebe xd

0

Jeden nieuznany gol przeciw trzem nieuznanym czy dwóm w ciągu tego sezonu to pikuś :V

7

Przynajmniej nie Despacito.... :D

1

Fajne kompilacje robił kiedyś Viva Futbol ale to raczej skilsy z muzyczka ale fajnie się ogląda :D niestety kanał umarł na jutiubie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?