baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
na stadionie chyba ktoś ma wesele tak grają :D
1
jaka wizualizacja :o ja sobie kebaba zwizualizuje
1
gonciarz? :D
9
kurła. nie fajnie jest mieszkać w Narnii. :D
1
słyszał. dla jednych spoko dla innych średni - dla tych co czytali książkę najczęściej średni. :D ja najpierw książka potem serial. ale cyberpunk zawsze na propsie :D
PS: najlepiej przekonać się samemu :)
2
przeczytaj. warto :)
1
to zależy o jaką płaszczyznę pytamy :D
- gejmerzy - Rock, Rojo, CTSG
- sport - Przegląd Sportowy, Kartofliska,
- vlogi - Gonciarz, z Dupy [no nie takie vlogi ale wiecie :D ]
- film/seriale - ichabod, na gałęzi,
- "humor" - szczeryjerry, niekryty,
- lepsze od tv - Darwin, Martin Stankiewicz,
Ale jeżeli mam wybierać kanał na którym obejrzę wszystko to jest to G F Darwin :D
2
a pójdą na tym hirołsy trzy?
1
z Eibarem gramy w sobotę
4
moja sesja - to taka komedia z dramatem.
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - też się nada. :D
1
Gomes? :D
3
filmiki z jego rekcjami są miodniejsze :D
0
ja nic nie dostałem :/
0
bez spiny są drugie terminy.
0
no.
4
Dziele informacje na akapity. Zależy jaki to przedmiot.
- ale jeżeli musisz zapamiętać dużo tekstu to podziel je na równe akapity. Powiedzmy po 5-8 linijek na A4 - uczysz się pierwszego - powtarzasz. Umiesz? Uczysz się drugiego - powtarzasz pierwszy i drugi. I tak dalej :D
- wszelkie wzory na kolorowo. faceci to wzrokowcy.
- warto kojarzyć trudne wyrażenia/zwroty z obrazkami - to naprawdę pomaga :D
- no i jeżeli się uczysz to ucz. zostaw kompa. zostaw telefon
- żucie gumy pomaga - jeżeli podczas egzaminu też zaczniesz rzuć to mózg działa w fajny sposób i skojarzy fakty :D może być też zabawa długopisem w jakiś schemat
- przepisz notatki sam. nie ucz się z czyichś. łatwiej wejdzie w "rękę"
- co pół godziny rób sobie 10-15 przerwy
Ja stosuje takie coś i nie narzekam :D
1
Gomesinho
8
bez przesady. Real jest ponad strefa spadkową trochę.
0
Panowie i panie. Szybkie pytanie :D
IPhone SE czy IPhone 6. Oba 32GB :)
0
pamiętamy [*] od tego czasu jeden z ulubionych utworów :D
5
teraz patrzymy na licznik osób i ile wejdzie fioletowych :D z 1800 na 2500 podskoczyło :)
PS: Lepiej przegrać teraz raz i to przeanalizować niż na późniejszym etapie rozgrywek czy to ligi czy LM ;)
0
uuuua co tu za brzydkie przyśpiewki :D ktoś tu beknie?
15
Messi może chce zadedykować bramkę Rooniemu :D
0
Wyłącz i włącz.
Ha ha ha . Śmieszne.
6
Polecam fajne SPA na pomorzu.
O boże jakie śmieszne. Halyna czymaj mnie.
0
Finite Anoeta! - Jak by powiedział Potter
0
Ja jebe xd
0
Jeden nieuznany gol przeciw trzem nieuznanym czy dwóm w ciągu tego sezonu to pikuś :V
7
Przynajmniej nie Despacito.... :D
1
Fajne kompilacje robił kiedyś Viva Futbol ale to raczej skilsy z muzyczka ale fajnie się ogląda :D niestety kanał umarł na jutiubie :/