0

Też macie ten problem z fejsem na przeglądarce (Mozilla), że klikacie sobie "strona główna", żeby wiadomo - przejrzeć fejsa. A tu kiszka. Zero postów czy dwa lub trzy i komunikat - "Czy chcesz zobaczyć więcej postów?
Im więcej znajomych dodasz, tym więcej postów, zdjęć i filmów będziesz widzieć w Aktualnościach."

No ja wale.

3

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

2

Szkoda że jugol xD no ale gol to gol :D

0

Innym za to przynosi szczęście :D

0

Wielkomiejski szum, natłok wrażeń,
szukam znaku, który się okaże drogowskazem,
tym razem nie sięgam do książek, gazet...

0

Nope. Teraz szansę w końcu ma ktoś inny choć na razie jest najpewniejszą opcją.

0

mecz o 3 miejsce jak dla mnie Rosja-Anglia

1

Warto dodać że w 986 padło to po podaniu Mieszko I.

Edit: Łeee. Skapnął się xd

0

Są tu jakieś fotograficzne świry? Mianowicie - problem dotyczy aparatu canon eos 1200D, jest po wymianie matówki na nową - i oprócz brudu, który ''fachowiec'' pozostawił na niej jest jeszcze jeden zagadkowy dla mnie problem, może ktoś wie, to niech powie, dlaczego patrząc przez wizjer wszystko dookoła jest ostre a środkowy punkt rozmyty? (zdjęcia są wyraźne). Dodam, że ta nieostrość jest tylko w wizjerze, gdy przełączę na ekran tego problemu nie widać. Zabrudzona matówka na środku? Czy jakiś inny problem?

11

To tak jak w siatkówce. :D nie wygrywasz 3-0 to przegrywasz 2-3 :p

0

A którzy piłkarze nie wygrali MŚ a są uznawani za wielkich? Di Stefano chyba ? I kto jeszcze? Messi jest już w panteonie wielkich.

3

ten pazdan dziś jakoś inaczej wygląda. widać że graja o honor.

4

Jest gdzieś może tabelka, informacja, ikonografika jak się mają gole, asysty i może żółte kartki z mundialu na kluby? :D w sensie że Barcelona ma tyle i tyle. Real tyle. MU tyle. itp, itd?

0

książki kilka razy :p ale ile szło to nie pamiętam - ale na pewno dojdą :D

0

To taki narkotyk po którym skóra odchodzi od kości :v

6

Maradona xdddddddddddddddddddddddddd

0

Przecież widać jak najpierw mu od głowy się obciera dzbany xd :D

0

Argentyna chyba tego nie wygra. Przykre ale chyba prawdziwe.

29

Wyszli ze szatni gdzie Sampaoli powiedział swoje i Messi za drzwiami "Dobra mordy. Zapomnijcie o tym co słyszeliście. Gramy tak..."

0

na weszło nie wyglądał na chorego.

Edit: O siostrze nie widziałem - teraz widzę co piszecie.

1

3

Nie znasz Avada Kedavra? Na pewno znasz jego zdjęcie profilowe :p

8

żółta xd bosz. niech ktoś powie że to nie jest ustawione xd

4

Podwójne standardy :P

1

no wiem też to taka baaaardzo naciągana teoria spiskowa xd

a ta czerwień to fakt. w każdej prawie fladze :p

0

wszystkie prócz Arabii mają kolor czerwony... to nie może być przypadek.

Iluminaci?

4

jak byk na sterydach xd

1

Kurde. Za tydzień Serbia wygrywa z Brazylią, Szwajcaria z Kostaryką i pyk Brazylia odpada.

4

Czy tylko ja mam wrażenie jak widzę Shaqiriego że jest on z lekką "nadwagą"? :D Nie, ze gruby ale taki ubity w te mięśnie.

0

Ta. Faul. Jak ten Neymar to po wojaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?