baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też macie ten problem z fejsem na przeglądarce (Mozilla), że klikacie sobie "strona główna", żeby wiadomo - przejrzeć fejsa. A tu kiszka. Zero postów czy dwa lub trzy i komunikat - "Czy chcesz zobaczyć więcej postów?
Im więcej znajomych dodasz, tym więcej postów, zdjęć i filmów będziesz widzieć w Aktualnościach."
No ja wale.
3
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
2
Szkoda że jugol xD no ale gol to gol :D
0
Innym za to przynosi szczęście :D
0
Wielkomiejski szum, natłok wrażeń,
szukam znaku, który się okaże drogowskazem,
tym razem nie sięgam do książek, gazet...
0
Nope. Teraz szansę w końcu ma ktoś inny choć na razie jest najpewniejszą opcją.
0
mecz o 3 miejsce jak dla mnie Rosja-Anglia
1
Warto dodać że w 986 padło to po podaniu Mieszko I.
Edit: Łeee. Skapnął się xd
0
Są tu jakieś fotograficzne świry? Mianowicie - problem dotyczy aparatu canon eos 1200D, jest po wymianie matówki na nową - i oprócz brudu, który ''fachowiec'' pozostawił na niej jest jeszcze jeden zagadkowy dla mnie problem, może ktoś wie, to niech powie, dlaczego patrząc przez wizjer wszystko dookoła jest ostre a środkowy punkt rozmyty? (zdjęcia są wyraźne). Dodam, że ta nieostrość jest tylko w wizjerze, gdy przełączę na ekran tego problemu nie widać. Zabrudzona matówka na środku? Czy jakiś inny problem?
11
To tak jak w siatkówce. :D nie wygrywasz 3-0 to przegrywasz 2-3 :p
0
A którzy piłkarze nie wygrali MŚ a są uznawani za wielkich? Di Stefano chyba ? I kto jeszcze? Messi jest już w panteonie wielkich.
3
ten pazdan dziś jakoś inaczej wygląda. widać że graja o honor.
4
Jest gdzieś może tabelka, informacja, ikonografika jak się mają gole, asysty i może żółte kartki z mundialu na kluby? :D w sensie że Barcelona ma tyle i tyle. Real tyle. MU tyle. itp, itd?
0
książki kilka razy :p ale ile szło to nie pamiętam - ale na pewno dojdą :D
0
To taki narkotyk po którym skóra odchodzi od kości :v
6
Maradona xdddddddddddddddddddddddddd
0
Przecież widać jak najpierw mu od głowy się obciera dzbany xd :D
0
Argentyna chyba tego nie wygra. Przykre ale chyba prawdziwe.
29
Wyszli ze szatni gdzie Sampaoli powiedział swoje i Messi za drzwiami "Dobra mordy. Zapomnijcie o tym co słyszeliście. Gramy tak..."
0
na weszło nie wyglądał na chorego.
Edit: O siostrze nie widziałem - teraz widzę co piszecie.
1
♥
3
Nie znasz Avada Kedavra? Na pewno znasz jego zdjęcie profilowe :p
8
żółta xd bosz. niech ktoś powie że to nie jest ustawione xd
4
Podwójne standardy :P
1
no wiem też to taka baaaardzo naciągana teoria spiskowa xd
a ta czerwień to fakt. w każdej prawie fladze :p
0
wszystkie prócz Arabii mają kolor czerwony... to nie może być przypadek.
Iluminaci?
4
jak byk na sterydach xd
1
Kurde. Za tydzień Serbia wygrywa z Brazylią, Szwajcaria z Kostaryką i pyk Brazylia odpada.
4
Czy tylko ja mam wrażenie jak widzę Shaqiriego że jest on z lekką "nadwagą"? :D Nie, ze gruby ale taki ubity w te mięśnie.
0
Ta. Faul. Jak ten Neymar to po wojaku