baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A oglądaliście już Czarną Wołgę - Paczesia? Myślicie, że ma to potencjał? :d
1
Czysty żart zależności w drugą stronę :D może za głupi :c
jak zawsze spoko robota w każdym razie! :D
6
2025: Imie Nazwisko (obecnie lat 6)
1
Jak zawsze pięknie :D
polecam też filmik:
0
3/4 z tego wytrwale walczyli o nagrodę Dawina. Ale niestety nie udało się.
0
W Wocie taki średni bym powiedział :D
0
czemu? co się stanęło :D
5
Koledzy. Koleżanki. Droga redakcjo. Nie silę się na wierszyki bo to zbyt oklepane jak taktyka Valverde. Jednakże chce złożyć wam wszystkim z lewa i z prawa życzenia świąteczne - żeby na ten czas wrzucić na luz, spędzić go najmilej jak się da, bez spin. Po prostu. Radości z życia. I dążenia do tego wszystkiego co sobie zalozymy.
PS: I żeby socjopacie w końcu ten kupon wszedł aby za rok nie kupował sztucznej choinki tylko cały hektar lasu.
Wesołych cule. :)
0
Trochę się w to bawiłem. Do 20 sekund zszedłem ale bez większości algorytmów końcowych :D Kostka: DaYan . 4x4 też uloze ale bez czasu :D raczej dla relaksu
2
na środku oczywiście jak przybliżyłem - cycki :D
0
mi się zawsze sytuacja z Ceskiem i Pepem przypomina jak go ściągał i Guardiola go za karczychło złapał i popchnął bo czymś go tam wkrzuył :D
Ale fakt. Piątke by zbić mógł.
1
w sumie dziś to nie dojdą ale do 24 powinny. :)
1
Dojdzie :D są błyskawiczni - naprawdę. Jak nie dziś jeszcze to w poniedziałek powinny być na 100%
Jak nie obserwujesz ich na fejsie to polecam oraz grupę zamkniętą #PopManiacy - możesz się tam zapytać Dariusza Lorka o to czy ta paczka zdąży. :)
Zapytam - co zamówiłeś? :D ja tym roku dostałem swoją pierwszą - Gerwanta z Rivii ale nie skończy się na jednej :D
1
bramkarz mu wyrósł na drodze? xd śmiechnąłem. chyba że to zdanie to sarkazm :D
Ronaldo zachowanie prostackie. Na prowokacje najlepiej odpowiadać spokojem ale może i trochę bym go zrozumiał. W takiej sytuacji zawsze mi przypomina się zachowanie "Wan Nisterloja" jak cieszył sie z gola po prowokacji :D
0
już ogarnąłem ale łatwo nie było :D
0
Potrafi ktoś skonwertować plik z MathCADa (.mcdx) do PDFa? Próbuje to robić drukując do pdfa ale wyskakuję mi błąd. Może ktoś mógłby mi to zrobić :V byłbym bardzo wdzięczny.
1
Łódzkie :D okolice Bełchatów
28
Po porannym odśnieżaniu przy cieplej herbatce przegląd prasy. Idealnie :D
0
Ciekawe na ile MCU wykorzysta zasób bohaterów i będzie ich eksponować w filmach / serialach. :v wiadomo że po Avengers 4 będzie nowa faza z nowymi raczej bohaterami.
2
Wygląda ja odbłysk światła na masce samochodu xd
0
rok temu w sesje ogladalem żubry. teraz szopkę. Brawo ja. brawo produktywny czas.
0
Losowanie par 1/8 finału odbędzie się 17 grudnia 2018 roku.
0
Lepiej przywitany niż Ronaldo gdyby przybył. Tak sądze :D
9
Zabawa. Po prostu :) Łapanie kontaktu z społecznością. Jak dla mnie bardzo pozytywne.
0
kebab xd
3
fili.cc
0
Czyli na płasko układać te prostokąty :D
0
Najmniejszy nacisk będzie największą powierzchnia do podłoża.
0
Będą drudzy nawet jeśli CSKA wygrał z Pilznem. :p
EDIT: Real - 9 pkt, CSKA - 7 pkt (jeśli będzie jak pisałem wyżej). I potem mecz o wszystko między nimi.
0
Może czegoś nie rozumiem ale... 16 wszystkie rozgrywki a 17 LM. Czyli LM nie wlicza się do wszystkich rozgrywek? :D Bo tak to wychodzi jakieś dziwne równanie :p