1

A oglądaliście już Czarną Wołgę - Paczesia? Myślicie, że ma to potencjał? :d

1

Czysty żart zależności w drugą stronę :D może za głupi :c

jak zawsze spoko robota w każdym razie! :D

6

2025: Imie Nazwisko (obecnie lat 6)

1

Jak zawsze pięknie :D

polecam też filmik:

0

3/4 z tego wytrwale walczyli o nagrodę Dawina. Ale niestety nie udało się.

0

W Wocie taki średni bym powiedział :D

0

czemu? co się stanęło :D

5

Koledzy. Koleżanki. Droga redakcjo. Nie silę się na wierszyki bo to zbyt oklepane jak taktyka Valverde. Jednakże chce złożyć wam wszystkim z lewa i z prawa życzenia świąteczne - żeby na ten czas wrzucić na luz, spędzić go najmilej jak się da, bez spin. Po prostu. Radości z życia. I dążenia do tego wszystkiego co sobie zalozymy.

PS: I żeby socjopacie w końcu ten kupon wszedł aby za rok nie kupował sztucznej choinki tylko cały hektar lasu.

Wesołych cule. :)

0

Trochę się w to bawiłem. Do 20 sekund zszedłem ale bez większości algorytmów końcowych :D Kostka: DaYan . 4x4 też uloze ale bez czasu :D raczej dla relaksu

2

na środku oczywiście jak przybliżyłem - cycki :D

0

mi się zawsze sytuacja z Ceskiem i Pepem przypomina jak go ściągał i Guardiola go za karczychło złapał i popchnął bo czymś go tam wkrzuył :D

Ale fakt. Piątke by zbić mógł.

1

w sumie dziś to nie dojdą ale do 24 powinny. :)

1

Dojdzie :D są błyskawiczni - naprawdę. Jak nie dziś jeszcze to w poniedziałek powinny być na 100%

Jak nie obserwujesz ich na fejsie to polecam oraz grupę zamkniętą #PopManiacy - możesz się tam zapytać Dariusza Lorka o to czy ta paczka zdąży. :)

Zapytam - co zamówiłeś? :D ja tym roku dostałem swoją pierwszą - Gerwanta z Rivii ale nie skończy się na jednej :D

1

bramkarz mu wyrósł na drodze? xd śmiechnąłem. chyba że to zdanie to sarkazm :D

Ronaldo zachowanie prostackie. Na prowokacje najlepiej odpowiadać spokojem ale może i trochę bym go zrozumiał. W takiej sytuacji zawsze mi przypomina się zachowanie "Wan Nisterloja" jak cieszył sie z gola po prowokacji :D

0

już ogarnąłem ale łatwo nie było :D

0

Potrafi ktoś skonwertować plik z MathCADa (.mcdx) do PDFa? Próbuje to robić drukując do pdfa ale wyskakuję mi błąd. Może ktoś mógłby mi to zrobić :V byłbym bardzo wdzięczny.

1

Łódzkie :D okolice Bełchatów

28

Po porannym odśnieżaniu przy cieplej herbatce przegląd prasy. Idealnie :D

0

Ciekawe na ile MCU wykorzysta zasób bohaterów i będzie ich eksponować w filmach / serialach. :v wiadomo że po Avengers 4 będzie nowa faza z nowymi raczej bohaterami.

2

Wygląda ja odbłysk światła na masce samochodu xd

0

rok temu w sesje ogladalem żubry. teraz szopkę. Brawo ja. brawo produktywny czas.

0

Losowanie par 1/8 finału odbędzie się 17 grudnia 2018 roku.

0

Lepiej przywitany niż Ronaldo gdyby przybył. Tak sądze :D

9

Zabawa. Po prostu :) Łapanie kontaktu z społecznością. Jak dla mnie bardzo pozytywne.

0

kebab xd

3

fili.cc

0

Czyli na płasko układać te prostokąty :D

0

Najmniejszy nacisk będzie największą powierzchnia do podłoża.

0

Będą drudzy nawet jeśli CSKA wygrał z Pilznem. :p

EDIT: Real - 9 pkt, CSKA - 7 pkt (jeśli będzie jak pisałem wyżej). I potem mecz o wszystko między nimi.

0

Może czegoś nie rozumiem ale... 16 wszystkie rozgrywki a 17 LM. Czyli LM nie wlicza się do wszystkich rozgrywek? :D Bo tak to wychodzi jakieś dziwne równanie :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?