baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U babci smakowało lepiej.
0
Panowie, Panie - jakiś dobry PowerBank tak do 100 zł powiedzmy? :p Polecacie coś?
0
Daje zawsze tagami bo już kilka razy ludzie nie złapali mojej myśli :c
0
Nie jedyna słuszna forma to : facetka :v
#żart
Z tego o wiem. Obie formy są poprawne. Ale może jest na sali polonista.
0
boże nagranie jak by to było w 2000 xd ale tak. i ten rajd Alby :D
2
jak ktoś właśnie wyszedł na dłuższe siku albo dwójkę to współczuje.
0
żeby mnie to było przedostatni raz.
0
o kurr :v
1
nie napisałem nigdzie że się nie podoba :v lol? zapytałem tylko co to za wiska. ale spoko. czytanko ze zrozumieniem nie zawsze łatwe. pozdrawiam ♥
0
co to za wiksa xd
20
Jeśli ja mam gorzej i ktoś może mieć gorzej to ja tak zrobię żeby miał. :D
A może liczą że trafią na Real i wtedy półfinał jest w zasięgu ręki?
1
Baba Jaga powraca.
1
to chyba nie może zabraknąć
0
Diuna w planach - po studiach :D A jak cyberpunk to też Modyfikowany :D ale dobra. koniec o książkach xd idę robić projekty żeby te studia skończyć. pozdrawiam :D
1
Trylogia Ciągu - świetna lektura. Zresztą jak każda z Artefaktów dla mnie. [może poza Drugim Odkryciem] Starsza s-f starzeje się wybornie.
1
nie wiem w sumie czy te gusta się wpisuje ale polecam - Dark Crayon - robi zajebiste okładki do książek i chyba innymi projektami też się zajmuję ale. Popatrz. Książki kupuje głównie z jego powodu xd
10
powinni sfotografować mój mózg podczas dzisiejszego kolokwium - też czarna dziura.
0
ta grafika co tak lata po necie jest trochę upośledzona xd
1
Taktyczny komentarz.
0
jak lubisz klimaty fantasy to spoko. mi się podobał. nie jest to poziom gry o tron ale coś w stylu "przygód merlina" :D mam zamiar wziąć się za książki :D
0
przeszukałem ale nie ma. nie wiem. masakra jest to znaleźć :D
0
nope. to nie to. :D ale dzięki za starania. zamiast piwka masz serduszko ♥
0
Może ktoś akurat cudem będzie mógł pomóc. Ma ktoś w pdf może KNR 2-25 Urządzanie placu budowy? Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by takowe dojście posiadał :D Stawiam piwo.
0
nie wiem czy pomoże ale:
https://pl.pinterest.com/piotrbaczmaga/barca/
3
fajne są takie przeróbki. mam kilka na pintrescie pozapisywane :D
https://pl.pinterest.com/piotrbaczmaga/art/
7
"Widziałem Birkenau szeregi bladych ciał,
gdy ojciec Kolbe szedł na śmierć szatan łkał
zabrali go na blok, rzucili na kamienie,
a nad krematoriami triumfowało poświęcenie."
0
nie rozumiesz ironii. DOBRA WYTŁUMACZĘ! kolega Colon potraktował cię hehehe jako leonardo ci caprio heheh a on był na meczu koszykówki hehehe. taki żart. bosz :v mnie rozbawił także plus.
0
co to wgl za gość jakiś kucharz że się o nim tak ostatnio głośno zrobiło? :D przynajmniej mam takie wrażenie.
0
często tak mam na streamach z canal+ właśnie też :v
0
lista subiektywna czy brana z jakiegoś artykułu?