0

U babci smakowało lepiej.

0

Panowie, Panie - jakiś dobry PowerBank tak do 100 zł powiedzmy? :p Polecacie coś?

0

Daje zawsze tagami bo już kilka razy ludzie nie złapali mojej myśli :c

0

Nie jedyna słuszna forma to : facetka :v

#żart

Z tego o wiem. Obie formy są poprawne. Ale może jest na sali polonista.

0

boże nagranie jak by to było w 2000 xd ale tak. i ten rajd Alby :D

2

jak ktoś właśnie wyszedł na dłuższe siku albo dwójkę to współczuje.

0

żeby mnie to było przedostatni raz.

0

o kurr :v

1

nie napisałem nigdzie że się nie podoba :v lol? zapytałem tylko co to za wiska. ale spoko. czytanko ze zrozumieniem nie zawsze łatwe. pozdrawiam ♥

0

co to za wiksa xd

20

Jeśli ja mam gorzej i ktoś może mieć gorzej to ja tak zrobię żeby miał. :D

A może liczą że trafią na Real i wtedy półfinał jest w zasięgu ręki?

1



Baba Jaga powraca.

1

to chyba nie może zabraknąć

0

Diuna w planach - po studiach :D A jak cyberpunk to też Modyfikowany :D ale dobra. koniec o książkach xd idę robić projekty żeby te studia skończyć. pozdrawiam :D

1

Trylogia Ciągu - świetna lektura. Zresztą jak każda z Artefaktów dla mnie. [może poza Drugim Odkryciem] Starsza s-f starzeje się wybornie.

1

nie wiem w sumie czy te gusta się wpisuje ale polecam - Dark Crayon - robi zajebiste okładki do książek i chyba innymi projektami też się zajmuję ale. Popatrz. Książki kupuje głównie z jego powodu xd

10

powinni sfotografować mój mózg podczas dzisiejszego kolokwium - też czarna dziura.

0

ta grafika co tak lata po necie jest trochę upośledzona xd

1

Taktyczny komentarz.

0

jak lubisz klimaty fantasy to spoko. mi się podobał. nie jest to poziom gry o tron ale coś w stylu "przygód merlina" :D mam zamiar wziąć się za książki :D

0

przeszukałem ale nie ma. nie wiem. masakra jest to znaleźć :D

0

nope. to nie to. :D ale dzięki za starania. zamiast piwka masz serduszko ♥

0

Może ktoś akurat cudem będzie mógł pomóc. Ma ktoś w pdf może KNR 2-25 Urządzanie placu budowy? Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by takowe dojście posiadał :D Stawiam piwo.

0

3

fajne są takie przeróbki. mam kilka na pintrescie pozapisywane :D

https://pl.pinterest.com/piotrbaczmaga/art/

7

"Widziałem Birkenau szeregi bladych ciał,
gdy ojciec Kolbe szedł na śmierć szatan łkał
zabrali go na blok, rzucili na kamienie,
a nad krematoriami triumfowało poświęcenie."

0

nie rozumiesz ironii. DOBRA WYTŁUMACZĘ! kolega Colon potraktował cię hehehe jako leonardo ci caprio heheh a on był na meczu koszykówki hehehe. taki żart. bosz :v mnie rozbawił także plus.

0

co to wgl za gość jakiś kucharz że się o nim tak ostatnio głośno zrobiło? :D przynajmniej mam takie wrażenie.

0

często tak mam na streamach z canal+ właśnie też :v

0

lista subiektywna czy brana z jakiegoś artykułu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?