48

Szczerze? Spoko, ze Ajax wygrywa i wgl MEGA. Ale Vinicjusza to mi troszkę szkoda.

4

ja pierd. co to, co to się sta... o matko boska. co to się stnęło sie

0

UWAGA: Niestety z powodu, że jeden z piłkarzy Ajaxu nie miał dobrze zawiązanego buta - bramka zostaje nie uznana :V

1

Nie ma to jak wstać o 6. Szykować się w pośpiechu, tak samo szybko dostać się na wydział żeby dowiedzieć się że panie z dziekanatu źle wpisały plan i poniedziałek to ja mam wolny. :v Mam nadzieję, że wasz będzie deko lepszy :D Miłego dnia cules.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

a nie 92?

2

W sumie nie wiem czy było czy nie bo mało siedziałem ostatnio na La Rambli ale Carvajal z tym swoim słuchem idealnie nadałby się do BirdBox :v

3

Czytając teraz La Ramble myślałem że to o naszych kibicach xd

0

Strzał był jeden. Nie celny. Na pewno jest to becz bez szału

0

Zgadza się. To E-Sport. Tak samo jak E-Papieros to nie papieros. Tak mnie się zdaje panie Boczek.

0

Szkoda że do BigBrothera nie zrobił jeszcze odwołania bo to by było idealnie podsumowanie jaka TVN też szerzy parole.

6

Jak dobrze pójdzie to koło 23 uda się także usłyszeć ciekawe zjawisko jakim będzie pękanie pewnej części ciała - choć meteorolodzy jeszcze nie wiedzą, jakiego koloru będzie miało charakter. Czy śnieżnobiałe czy o barwie czerwono-niebieskiej. Sądzę, że warto się temu szerzej przyjrzeć.

1

Znaleziono części graczy Realu po rzekomych faulach z ostatnich lat:

https://comps.canstockphoto.pl/ground-strony-stary-manekin-obraz_csp1606427.jpg

8

od 4 lat im się kończy xd

0

Diego, miałeś jedno zadanie....

1

Zgadza się. Tak jakoś najszybciej mi przyszedł do głowy :D

5

Dobra. Jesteście gotowi ma MEM-SUCHAR jakiego jeszcze nie było? Jeśli tak to łapcie:

http://oi65.tinypic.com/29yox05.jpg

[wiem. może i sucho ale trochę nudy i wyszło mi coś takiego. mistrz Painta we własnej osobie]

1

a no spokojnie. melisy nie trzeba nawet pić. :v

0

Tak samo jak konserwa turystyczna. Nie trzeba być turysta.


Ale csiiii. Ode mnie tego nie wiecie.

1

Messi to taka węgierka. I można z nią zrobić najlepsze ciasto. Wiadomo.

0

2011/2012 wtedy mi na to zaczął pozwalać internet :D

1

Idę sobie pograć w WoT-a. Jak ktoś będzie miał Madryt w nazwie albo będzie z Hiszpanii nawet z mojej drużyny to i tak sprzedam mu pestkę.

0

Taco to ty szanuj :V

3

Ten Ajax... ach. Przypomina się tiki-taka. Dlaczego my gramy na biało :C

Wszystko fajnie i pięknie. Ale wiemy jak to się skończy. Golem w 80 minucie i potem jeszcze jednym. Oczywiście dla Realu. W ich meczach nie liczy się jak umiesz grać tylko kiedy ktoś kliknie przycisk "szczęście/fart" i wszystko dzieje się samo dalej.

0

w TV to co na TVP a na kolanach lapek i Real :D

0

Green Day - Boulevard of Broken Dreams

0

Słowacki wielkim poetą był.

0

Nie aparat a umiejętności czynią z Ciebie dobrego fotografa :) także do 2k na pewno już coś znajdziesz.

5

0

Dawno się tak nie stresowałem przed meczem... a zazwyczaj ja tak było to Barca wygrywała. Kurde. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?