baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
48
Szczerze? Spoko, ze Ajax wygrywa i wgl MEGA. Ale Vinicjusza to mi troszkę szkoda.
4
ja pierd. co to, co to się sta... o matko boska. co to się stnęło sie
0
UWAGA: Niestety z powodu, że jeden z piłkarzy Ajaxu nie miał dobrze zawiązanego buta - bramka zostaje nie uznana :V
1
Nie ma to jak wstać o 6. Szykować się w pośpiechu, tak samo szybko dostać się na wydział żeby dowiedzieć się że panie z dziekanatu źle wpisały plan i poniedziałek to ja mam wolny. :v Mam nadzieję, że wasz będzie deko lepszy :D Miłego dnia cules.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
a nie 92?
2
W sumie nie wiem czy było czy nie bo mało siedziałem ostatnio na La Rambli ale Carvajal z tym swoim słuchem idealnie nadałby się do BirdBox :v
3
Czytając teraz La Ramble myślałem że to o naszych kibicach xd
0
Strzał był jeden. Nie celny. Na pewno jest to becz bez szału
0
Zgadza się. To E-Sport. Tak samo jak E-Papieros to nie papieros. Tak mnie się zdaje panie Boczek.
0
Szkoda że do BigBrothera nie zrobił jeszcze odwołania bo to by było idealnie podsumowanie jaka TVN też szerzy parole.
6
Jak dobrze pójdzie to koło 23 uda się także usłyszeć ciekawe zjawisko jakim będzie pękanie pewnej części ciała - choć meteorolodzy jeszcze nie wiedzą, jakiego koloru będzie miało charakter. Czy śnieżnobiałe czy o barwie czerwono-niebieskiej. Sądzę, że warto się temu szerzej przyjrzeć.
1
Znaleziono części graczy Realu po rzekomych faulach z ostatnich lat:
https://comps.canstockphoto.pl/ground-strony-stary-manekin-obraz_csp1606427.jpg
8
od 4 lat im się kończy xd
0
Diego, miałeś jedno zadanie....
1
Zgadza się. Tak jakoś najszybciej mi przyszedł do głowy :D
5
Dobra. Jesteście gotowi ma MEM-SUCHAR jakiego jeszcze nie było? Jeśli tak to łapcie:
http://oi65.tinypic.com/29yox05.jpg
[wiem. może i sucho ale trochę nudy i wyszło mi coś takiego. mistrz Painta we własnej osobie]
1
a no spokojnie. melisy nie trzeba nawet pić. :v
0
Tak samo jak konserwa turystyczna. Nie trzeba być turysta.
Ale csiiii. Ode mnie tego nie wiecie.
1
Messi to taka węgierka. I można z nią zrobić najlepsze ciasto. Wiadomo.
0
2011/2012 wtedy mi na to zaczął pozwalać internet :D
1
Idę sobie pograć w WoT-a. Jak ktoś będzie miał Madryt w nazwie albo będzie z Hiszpanii nawet z mojej drużyny to i tak sprzedam mu pestkę.
0
Taco to ty szanuj :V
3
Ten Ajax... ach. Przypomina się tiki-taka. Dlaczego my gramy na biało :C
Wszystko fajnie i pięknie. Ale wiemy jak to się skończy. Golem w 80 minucie i potem jeszcze jednym. Oczywiście dla Realu. W ich meczach nie liczy się jak umiesz grać tylko kiedy ktoś kliknie przycisk "szczęście/fart" i wszystko dzieje się samo dalej.
0
w TV to co na TVP a na kolanach lapek i Real :D
0
Green Day - Boulevard of Broken Dreams
0
Słowacki wielkim poetą był.
0
Nie aparat a umiejętności czynią z Ciebie dobrego fotografa :) także do 2k na pewno już coś znajdziesz.
5
Taki tam Bale ze wczoraj. via Pinterest.
https://i.pinimg.com/564x/94/02/69/9402691be88d04a60a2e96a61fb8faef.jpg
0
Dawno się tak nie stresowałem przed meczem... a zazwyczaj ja tak było to Barca wygrywała. Kurde. Vamos!