7

"Barca jest teraz zespołem znacznie bardziej wszechstronnym. Mogą zagrać pozycyjnie top, świetne kontry (są w tym najlepsi na świecie), dobre i przećwiczone stałe fragmenty gry. Przyjęli styl... Realu Madryt. Bo taki styl, przy odrobinie szczęścia, prowadzi po Puchar(y) Europy." - z Twittera Muniaka xd

Tylko jeszcze czekać na klaskanie Valverde, miliony wrzutek i 3 Ligi Mistrzów z rzędu to będzie formalność. Wgl bawi jak po meczu Barcy wrzuca zawsze miliony starć graczy Dumy Katalonii gdzie było "przewinienie" a nawet żółtej nikt nie obejrzał.

3

w tym jeden grał 6 lat w Anglii, zgadza się? :D

0

Też właśnie wróciłem iii zgadzam sie w sumie mimo iż fanem jestem i lubię Avengersow. Infinity War podobało mi się o wiele bardziej. Kapitan Marvel nie zrobiła w sumie nic (aż tak) więc średnio ta postać wygląda. No ale cóż. Idę spać :D

0

W Łodzi jak się na burze zebrało ;o ociepanie :v

0

być może. :) zobaczymy.

Wgl jeszcze motyw zniszczenia NK. Szkoda, że jeden cios i pyk. Znika jak szanse Realu na ugranie czegokolwiek pod koniec marca. Ciekawiło mnie zawsze np też co stało się z dzieckiem pod koniec 3?4? sezonu gdy Biali Wędrowcy przemienili go w swojego. Dorastał tam? Był z nimi? Siedzi za murem? Wkurzają mnie takie niedomknięte wątki.

0

SPOILER mam to samo. odcinek sam w sobie spoko. Ale wątek NK i tego jak zginął to... nie wiem. liczyłem że coś zrobi z Branem - przemówi do niego, da coś (może koronę?) iii np. zabierze go za mur. Nie wiem. Niesmak pozostał lekki.

0

ja ustawiam sobie na tapetę za każdym razem :D

0

nie ma dwumeczu. takze dogrywka. ;)

1

A ja radzę się zapoznać z historią spotkań kiedy Franco był u władzy. :) Bo wbrew pozorom nie było aż takiej przepaści jak zwykle się przywołuje.

0

mam to samo. :D wtorek 30 kwietnia. godzina 19:30.

0

ja we wtorek dopiero xd cebula jestem i najtańsze wtedy bilety w Heliosie xd

4

Superman? Być może.

A na poważnie - jeżeli coś nam się wmówi to tak to będziemy widzieć. Ciężko oszukać potem umysł. Tak samo jak odsłuch piosenek od tyłu i szukanie ukrytych tekstów. Ktoś coś usłyszy - da napisy i mu to wtedy też "słyszymy". Tutaj to zdjęcie działa na tej samej zasadzie. :p w chmurach nie raz widziałem jednorożce, słonie i gołe baby. Potęga podświadomości :)

0

25 lat i matura? :v czy to w sumie jakąś pasta czy bait bo gdzieś już to widziałem.

5

29.04 - GoT. Bitwa pod Winterfell
30.04 - Avengers. Endgame [wtedy idę do kina :D ]
01.05 - Barca - Liverpool
02.05 - prawdopodobnie jakiś grill

No następny tydzień zapowiada się ciekawie :D

0

to chyba jakiś bot. :v dwa komentarze. dwa takie same. :v

0

no tak. tylko się zarejestrowałem i nie mam nigdzie opcji "pobierz" nie wiem czy jestem ślepy czy czegoś nie rozumiem :v

0

Siemka. Mam pytanie - ma ktoś może dostęp do pdf pt.: "Pozytywne szkolenie psów" Pameli Denninson? :D

0

Siemka. Wiecie może czy jak dodam grę AC: UNITY to wystarczy żeby mieć ją na własność w Uplayu? :P czy trzeba ją pobrać żeby się zaksięgowało.

2

Hans jak zawsze w formie

0

wygląda jak jedna z grup ligi mistrzów a nie półfinaliści xd

1

aaa. pardon. za szybko przeczytałem :D

0

xd

0

niestety :)

5

zobaczymy jak Liverpool trafi na ułożoną bardzo dobrze taktycznie drużynę która nie będzie się szarpać gol za gol tylko podejdzie do tego z wyrafinowaniem :v

0

co xd City wystarczy jedna brameczka.

0

co to się stanęło....

2

takie zachowania powinny być piętnowane :/

2

ten to też ma w czubie xd

5

No to chyba trzeba odpalić AC: Unity i wejść na katedrę i po prostu milczeć.

0

a to dziś nie było odebrania? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?