2

@wojopancer Hans Solo - Dopóki jestem i Tabata

1

@marcin000019 60 sekund? jakoś tak

EDIT: no albo w sumie jak kolega wyżej :D

0

@jacob345 w Łodzi jak tylko słyszysz że ktoś za tobą coraz szybciej idzie to lepiej uciekaj xd

1

@Odesseiron z tego co pamiętam - jedyny człowiek z aktorów z LOTRa, który poznał Tolkiena osobiście :) A dziś na TVN właśnie Hobbit.

0

@kielon93 tvp.sport :)

0

@Danger204 no to w sumie jednak spoko. :D

0

@Danger204 mordo. nie idź jednak.

2

@KibicFCBarcy a dziennikarze związani z Barceloną mówią co innego :V i kogo tu słuchać.

0

@Cartey co? Ja właśnie oglądam odcinek Podręcznej i nic takiego mi nie wyskoczyło :V chyba że oglądasz więcej niż 5 odcinków dziennie.

0

@Jarema2000 podeślij foto. zobaczymy co można zrobić :)

Painta nie polecam - zje..psuje jakość.

1

@capoN fili.cc był ostatnio - jednak teraz nie widzę :v usunęli. jeżeli masz ochotę to obejrzeć - odpuść. średnie. lepiej obejrzyj sobie "do wszystkich chłopców których kochałam"

0

Fajnie że LM wygrał Klopp. Szkoda że również wygrał Liverpool.

0

@kenneth99 może grzeczniej?

0

0

@LODOMIR jak dostał bana to nie odpisze :D i gadanie o zbanowanych ludziach też może skończyć się banem z tego co pamiętam z własnych doświadczeń :v

1

Ciary. Kurde lubię Smoków. :D

0

@BigShaq yep. dzięki wielkie :p

2

Kiedyś (z rok temu?) latała tutaj lista z poziomem TIERów z danych źródeł jak radia, gazety i osoby. Ma ktoś może gdzieś to zapisane i by udostępnił? :)

0

@Przemek2323 tylko szkoda że przez 45 minut ta walka.

1

Niby człowiek wiedzioł a jednak się  trochę łudził... ale no czekamy. Mecz trwa 90 minut.

1

@Danny Gaucho Przerób motyw jak ten czarnoskóry premier/ktoś ważny chodzi po kolei i się wita z poszczególnymi użytkownikami :D

23

@Michaelo20000 Pieseły.             

0

@chudym szkoda że tak odsunął się od YT :/

1

@krzychu1526 kiwi > wszystko inne 

0

@TheNekro94 3-4-1-5-2

0

@gorgota i po krzyku możesz zacząć płakać. nie wcześniej.

0

Granger. Ale nie Hermiona. Wgl bardzo sympatyczna dziewczyna patrząc i obserwując ja np na Twiterku. :D

1

A mi się podobał. Może tylko wybór tego króla... średnio ale odcinek jako zwieńczenie tych 8 sezonów? Jak najbardziej na plus. Widać (wg mnie bo to subiektywna opinia) że są tutaj pomysły które mógł zdradzić Martin o zakończeniu Pieśni. Dla mnie (bo powtarzam - subiektywnie) najlepszy odcinek tego sezonu. :)

Ale no są gusta i guściki.

0

zależy jakie :D jak jakieś oczoje**e to raczej średnio... ale ja mam białe czarne i spoko się w nich śmiga.

coś takiego tylko że z płaską podeszwą.
https://butymarkowe.pl/nike-hypervenomx-pro-tf-749904-100.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?