baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wojopancer Hans Solo - Dopóki jestem i Tabata
1
@marcin000019 60 sekund? jakoś tak
EDIT: no albo w sumie jak kolega wyżej :D
0
@jacob345 w Łodzi jak tylko słyszysz że ktoś za tobą coraz szybciej idzie to lepiej uciekaj xd
1
@Odesseiron z tego co pamiętam - jedyny człowiek z aktorów z LOTRa, który poznał Tolkiena osobiście :) A dziś na TVN właśnie Hobbit.
0
@kielon93 tvp.sport :)
0
@Danger204 no to w sumie jednak spoko. :D
0
@Danger204 mordo. nie idź jednak.
2
@KibicFCBarcy a dziennikarze związani z Barceloną mówią co innego :V i kogo tu słuchać.
0
@Cartey co? Ja właśnie oglądam odcinek Podręcznej i nic takiego mi nie wyskoczyło :V chyba że oglądasz więcej niż 5 odcinków dziennie.
0
@Jarema2000 podeślij foto. zobaczymy co można zrobić :)
Painta nie polecam - zje..psuje jakość.
1
@capoN fili.cc był ostatnio - jednak teraz nie widzę :v usunęli. jeżeli masz ochotę to obejrzeć - odpuść. średnie. lepiej obejrzyj sobie "do wszystkich chłopców których kochałam"
0
Fajnie że LM wygrał Klopp. Szkoda że również wygrał Liverpool.
0
@kenneth99 może grzeczniej?
0
https://www.facebook.com/netflixpolska/videos/703841720048215/
Netflix - robisz to dobrze!
0
@LODOMIR jak dostał bana to nie odpisze :D i gadanie o zbanowanych ludziach też może skończyć się banem z tego co pamiętam z własnych doświadczeń :v
4
No to oglądamy.
http://image.noelshack.com/fichiers/2018/03/5/1516396727-1rv3v9.png
1
Ciary. Kurde lubię Smoków. :D
0
@BigShaq yep. dzięki wielkie :p
2
Kiedyś (z rok temu?) latała tutaj lista z poziomem TIERów z danych źródeł jak radia, gazety i osoby. Ma ktoś może gdzieś to zapisane i by udostępnił? :)
0
@Przemek2323 tylko szkoda że przez 45 minut ta walka.
1
Niby człowiek wiedzioł a jednak się trochę łudził... ale no czekamy. Mecz trwa 90 minut.
1
@Danny Gaucho Przerób motyw jak ten czarnoskóry premier/ktoś ważny chodzi po kolei i się wita z poszczególnymi użytkownikami :D
23
@Michaelo20000 Pieseły.
0
@chudym szkoda że tak odsunął się od YT :/
1
@krzychu1526 kiwi > wszystko inne
0
@TheNekro94 3-4-1-5-2
0
@gorgota i po krzyku możesz zacząć płakać. nie wcześniej.
0
Granger. Ale nie Hermiona. Wgl bardzo sympatyczna dziewczyna patrząc i obserwując ja np na Twiterku. :D
1
A mi się podobał. Może tylko wybór tego króla... średnio ale odcinek jako zwieńczenie tych 8 sezonów? Jak najbardziej na plus. Widać (wg mnie bo to subiektywna opinia) że są tutaj pomysły które mógł zdradzić Martin o zakończeniu Pieśni. Dla mnie (bo powtarzam - subiektywnie) najlepszy odcinek tego sezonu. :)
Ale no są gusta i guściki.
0
zależy jakie :D jak jakieś oczoje**e to raczej średnio... ale ja mam białe czarne i spoko się w nich śmiga.
coś takiego tylko że z płaską podeszwą.
https://butymarkowe.pl/nike-hypervenomx-pro-tf-749904-100.html