0

@Mathew86 a Bojan? On nie był czasem młodszy?

0

@SeeleyBooth po zdjęciu widać, że "klepnięte"

1

@kubix05 tak się śpiewało jak stary pijany leżał na tapczanie. najgorzej.

0

@PuyolTheBest wpadam z dziewczyną. Tylko napisz gdzie. :d

0

@klopx w matrasie albo świat książki. Tam powinny być. Te z okładkami Realu zawsze zaginął rogi. Albo maże w środku markerem.

0

Cules. Jakas ciekawa, spokojna osada ( :D ) na mazurach? Nie drogie domki czy też hotele żeby odpocząć od tego wszystkiego? Polecacie coś?

0

@norbi77 ja zawsze uważałem że chodzi tutaj o liczbę mnoga. :v

0

@msmsms "Król Szamanów" z anime i "Planeta skarbów" - bardzo niedoceniona historia wg mnie. :)

4

@El dominatore Po co żyć. I tak wszyscy umrzemy.

2

@kacpros to nie tyle śmiech że dobrze mi się stało tylko z całej sytuacji Realu w tym okresie i tego że mają masę pecha. :) Także bez spiny.

0

@supermisiek98 akurat notatnik miał takie swoje "dojazdówki" więc no :D
Fajnjr że tutaj jest taki format.

8

Jutro pyknie 8 lat na tej stronce. Kurde. Tyle czasu a tak szybko on zleciał... Dramat :D z roku na rok idzie to coraz szybciej.

A dziś? Dziś po dobre rozpoczęcie sezonu. Żadnego meczu pre sezonu nie dałem rady obejrzeć ale dziś usiądę jak do najlepszej uczty. Brakowało tego.

Visca el Barca.

4

@koziar Jak to był szerszeń to już nawet pewnie kolega nie odpisze.

0

@sebasek99 Arcanum czwarte.

0

@lukaszbarca15 Na szybko znanych ludzi z La Rambli przytoczyłem :D Są oczywiście BarcaInfo czy inny ale tak na szybko wykminiłem :D

0

@Grzesior667 Albo delegację z La Rambli @Danny Gaucho oraz @Janiama może? Jakie pary by inni widzieli? :D

0

@kerouac oo. spojrzę :D

0

@NeroTFP 3 pierwsze części jak najbardziej, 4 - można i 5 też ale wg mnie trochę słabsze. :) Z tego co słyszałem i są jakieś plotki to ma być reboot serii (czy jak się to pisze :D )

7

Hmm. Chyba zrobię sobie maraton z Piratów z Karaibów. Dawno w TV nie było chyba a coś mnie wzięło na pirackie opowieści :D

0

@19cukier48 odpuść sobie drewno. lepiej to zrobić z drutu. i tak. jak jest silna żyłą wodna to to działa. najlepiej dwa kawałki miedzianego. osobno trzymane blisko siebie - jak się krzyżują - powinna być tam żyła :)

https://robertgawron.blogspot.com/2011/07/rozdzka-jak-ja-wykonac-i-jak-sie-nia.html

0

@gagass no właśnie ta treść jest dla mnie niedostępna. :v mógłbyś mi na priva napisać kto jest tam Adminem? :) Bo może jakiś błąd. Byłbym naprawdę wdzięczny.

0

Jesteście w grupie Oglądam La Liga na fejsie? Czy została ona usunięta czy jak :v Bo bana chyna nie dostałem bo za dużo się tam nie udzielałem xd

1

@Polski_Nick wygląda to trochę na ból dupy xd ale no tak jest. jest popyt jest podaż :) Ogląda się wtedy inne wartościowe rzeczy (bo polski YT jest od nich pełen) i od tego odcina i człowiek jest spokojniejszy. Zresztą Kruszwil zaraz zniknie z Internetu

0

@Drzakubs Ja żadnym ekspertem nie jestem. Po prostu mam tak cudowne poczucie humoru i jestem sarkastyczny jak tylko mogę do granic możliwości. Tyle. O moim upodobaniach nie wiesz nic ani o zdaniu ta różne tematy :) Ale mimo to pozdrawiam :D Wystarczy poczytać większość moich komentarzy żeby zobaczyć w jakim tonie je pisze :D

0

@G9 ja za swojego Lenovo dalem 2200 (4 lata temu) i śmiga do dziś :v jak się zadba oczywiście. A też mam na nim programy typu Robot, AutoCad czy tego typu rzeczy i śmiga jak szalony nadal. Więc do 2k na pewno można coś znaleźć.

61

@Buba13 *przegrał
:D

0

@TheNekro94 jak nie zapomnę to podeślę potem o czym prawdopodobnie będzie serial na priva :)

2

@Socjopata rękę dam sobie uciąć że tak było.

5



To na co czekacie najbardziej? :D

Zapowiedziano także Capitan Marvel 2, GotG 3, Czarną Panterę 2 oraz Fantastyczną 4!

0

@ranger3120 calutki. ale tylko ostrzegam że te okładki szybko się ścierają jeśli ich nie szanujesz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?