0

Pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z nadchodzącego Wiedźmina od Netflixa. No jak dla mnie sztos. Może tylko ta Yen... ale zobaczymy jak będzie to wyglądało w samym serialu. :) W końcu zawsze czarodziejki chciały być młodsze niż wyglądały.

https://www.facebook.com/henrycavill/photos/pcb.2412150702139105/2412148698805972/?type=3&theater

2

@Vhaeraun Film o Czarnej Wdowie dopiero powstaje, chyba że nie zrozumiałem pytani :V

6

3

@Tiisso no a jak i ta przeklęta misja gdzie nie można było nikogo zabić :p

7

@NeroTFP Znikające pieniądze po komunii :/

0

@Danny Gaucho Tamci od tych tych? Kurde. To się nie spodziewałem.

20

Z tym Neymarem to teraz kojarzy mi się tylko jeden mem an chwile obecną:

To dobry chłopok, ino się w życiu trochę pogubił.

0

@Encore kurde. myślałem że zakumasz :D Chodziło bardziej o jedną scenke, która jest ostatnio memem :D


9

@Encore Spojrzałeś mu się na bebech?

1

Co mecz :v

1

@Danny Gaucho tylko pamiętajmy - nie podczas jazdy bo może to rozpraszać.

5

Barcelona wygrywa z Realem 78-77 w finale koszykówki. Zwycięstwa 2-1 dla Realu.

21

@Grzesior667 stare baby co zamykają okna w autobusach.

2

@DonAndrzejos Warto. Jak najbardziej :) Polecam potem zapoznawać się z teoriami DAELa z FSGK.pl ale najpierw książki! :p

2

@SelloutCrowd bardzo ciekawa ankieta. bedzie gdzies mozna wnioski przeczytać ? :)

0

@Avada Kedavra Władca Pierścieni mimo wszystko jest dość... nie lekką lekturą i trzeba naprawdę się skupić bo wielkość świata może przytłoczyć i informacji :) Także na pierwszą książkę do przeczytania bym raczej odmówił :p ale no to moje zdanie.

filmowy LOTR obejrzany 30 razy

5

I cyk Hobbit po raz kolejny będzie oglądany

0

@Coutinho123 ja miałem w listopadzie urodziny i zapisałem się w czerwcu. Jazdy były tylko rzadziej. Zależy od szkoły ;)

1

@Cochise Jednym z plusów odejścia Messiego będzie to, że może drabinka płac trochę się unormuje.

0

@robsesh Barcelona podebrała Eto :D i to prosto z Realu teoretycznie :D

0

Kubo i dwie struny - fajna bajka. Polecam :)

0

@Piorun Ciężko wybrać takiego jednego. Na przestrzeni lat było pewnie kilku. Magik? Hans z 52 Dębiec? Pezet. Trudny wybór :)

1

@SeeleyBooth w Housie ostatnio widziałem fajne :)

0

@msmsms mam z 10-15 opowiadań :) gdzie trzy już są jak by pierwszymi rozdziałami. Oczywiście (lub nie) jest to fantastyka. I głównie o Krasnoludach - mało ich. Za mało. :) Jedno czy dwa opowiadania są s-f coś na wzór cyberpunku - inspiracją Gibsonem.

0

@msmsms cele są na razie w głowie :D ponoć nie powinno zaczynać się pisać własnej książki gdy wcześniej nie przeczytałeś 100 innych. Warto przelewać dużo na papier - ja na razie to mam w opowiadaniach. Potem może uda mi się połączyć w całość. Warto stosować metodę napisać - wrócić po miesiącu do tego i zobaczyć jak to wygląda :) ale o wydawaniu czegokolwiek jeszcze nie myślałem. Może kiedyś :D

0

@Matthew12 takie cashbacki są spoko jak dużo kupuje się przez neta :p Ja mam konto na CashBackRabat bo kiedyś kupowałem lustrzankę i było 30 zł zwrotu. Przy klikaniu w reklamy i logowania i zakupy (dość małe jednak) udało mi się już uzbierać 400 zł prawie także. :)

0

0

Oho. Już mu się Piątek włączył.

Ale bez cieszynki chyba xd

0

Bardzo dobra wiadomość!

0

@tadzik447 gdzie i kiedy? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?