baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia z nadchodzącego Wiedźmina od Netflixa. No jak dla mnie sztos. Może tylko ta Yen... ale zobaczymy jak będzie to wyglądało w samym serialu. :) W końcu zawsze czarodziejki chciały być młodsze niż wyglądały.
https://www.facebook.com/henrycavill/photos/pcb.2412150702139105/2412148698805972/?type=3&theater
2
@Vhaeraun Film o Czarnej Wdowie dopiero powstaje, chyba że nie zrozumiałem pytani :V
6
Smutne wiadomości niestety. Syn Sapkowskiego nie żyje. :c
https://www.facebook.com/kulturalnyczlowiek/photos/a.362858564114951/814648125602657/?type=3&theater
3
@Tiisso no a jak i ta przeklęta misja gdzie nie można było nikogo zabić :p
7
@NeroTFP Znikające pieniądze po komunii :/
0
@Danny Gaucho Tamci od tych tych? Kurde. To się nie spodziewałem.
20
Z tym Neymarem to teraz kojarzy mi się tylko jeden mem an chwile obecną:
To dobry chłopok, ino się w życiu trochę pogubił.
0
@Encore kurde. myślałem że zakumasz :D Chodziło bardziej o jedną scenke, która jest ostatnio memem :D
9
@Encore Spojrzałeś mu się na bebech?
1
Co mecz :v
1
@Danny Gaucho tylko pamiętajmy - nie podczas jazdy bo może to rozpraszać.
5
Barcelona wygrywa z Realem 78-77 w finale koszykówki. Zwycięstwa 2-1 dla Realu.
21
@Grzesior667 stare baby co zamykają okna w autobusach.
2
@DonAndrzejos Warto. Jak najbardziej :) Polecam potem zapoznawać się z teoriami DAELa z FSGK.pl ale najpierw książki! :p
2
@SelloutCrowd bardzo ciekawa ankieta. bedzie gdzies mozna wnioski przeczytać ? :)
0
@Avada Kedavra Władca Pierścieni mimo wszystko jest dość... nie lekką lekturą i trzeba naprawdę się skupić bo wielkość świata może przytłoczyć i informacji :) Także na pierwszą książkę do przeczytania bym raczej odmówił :p ale no to moje zdanie.
filmowy LOTR obejrzany 30 razy
5
I cyk Hobbit po raz kolejny będzie oglądany
0
@Coutinho123 ja miałem w listopadzie urodziny i zapisałem się w czerwcu. Jazdy były tylko rzadziej. Zależy od szkoły ;)
1
@Cochise Jednym z plusów odejścia Messiego będzie to, że może drabinka płac trochę się unormuje.
0
@robsesh Barcelona podebrała Eto :D i to prosto z Realu teoretycznie :D
0
Kubo i dwie struny - fajna bajka. Polecam :)
0
@Piorun Ciężko wybrać takiego jednego. Na przestrzeni lat było pewnie kilku. Magik? Hans z 52 Dębiec? Pezet. Trudny wybór :)
1
@SeeleyBooth w Housie ostatnio widziałem fajne :)
0
@msmsms mam z 10-15 opowiadań :) gdzie trzy już są jak by pierwszymi rozdziałami. Oczywiście (lub nie) jest to fantastyka. I głównie o Krasnoludach - mało ich. Za mało. :) Jedno czy dwa opowiadania są s-f coś na wzór cyberpunku - inspiracją Gibsonem.
0
@msmsms cele są na razie w głowie :D ponoć nie powinno zaczynać się pisać własnej książki gdy wcześniej nie przeczytałeś 100 innych. Warto przelewać dużo na papier - ja na razie to mam w opowiadaniach. Potem może uda mi się połączyć w całość. Warto stosować metodę napisać - wrócić po miesiącu do tego i zobaczyć jak to wygląda :) ale o wydawaniu czegokolwiek jeszcze nie myślałem. Może kiedyś :D
0
@Matthew12 takie cashbacki są spoko jak dużo kupuje się przez neta :p Ja mam konto na CashBackRabat bo kiedyś kupowałem lustrzankę i było 30 zł zwrotu. Przy klikaniu w reklamy i logowania i zakupy (dość małe jednak) udało mi się już uzbierać 400 zł prawie także. :)
0
@AboveYou https://hurtowniasportowa.net/
0
Oho. Już mu się Piątek włączył.
Ale bez cieszynki chyba xd
0
Bardzo dobra wiadomość!
0
@tadzik447 gdzie i kiedy? :D