2

#DajeszPolska.

3

Co akcja teraz na wyrównanie :o

0

@tomono @didzejos ok. Dzieki!

0

Ma ktoś foto z okładki ASa? Idealne pod "Taktyczny Ramos do obserwowania wątku" :D

0

Yerbowcy pytanko jest. Bo zaczalem swoją przygodę z mate i wczoraj zalałem ja koło 18 i czy tutaj pytanie czy po tylu h od wczoraj jak zaleje koło 12 będzie legit? Czy straci dużo swojej "mocy"? :) bo że zalewać kilka razy to wiem że można ale po jakim czasie można to nie za bardzo a tutaj dużo speców :D

3

Nie wiem ile osób wie (po subskrypcjach na yt uważam że zbyt mało :D ) ale pan Marcin Gazda prowadzi na wspomnianym wcześnie jutiubie podcast o Lidze Hiszpańskiej. Jeśli lubicie LaLiga Loca to także to powinno przypaść wam do gustu. Naprawdę polecam bo dobrze się tego słucha. :) Tutaj dzisiejszy odcinek:


1

@polarinho najlepiej kontaktuj się z stronką dobarcelony.pl na fejsie :) może oni mają takie info.

0

@NeroTFP Przez Ciebie budzik już nastawiony :D

0

0

@kolomen2 wysłałem na priva ;)

0

@Drzakubs komentarz usuną :D mój wczoraj po wstawce tego Tweeta znikł także uważaj :)

0

@Visca el Barca !! tak. zaraz przed C. :)

0

Zdawał ktoś z was niedawno może certyfikację z j.angielskiego na poziomie B2? :D może i przypadkiem na Politechnice Łódzkiej? :d

2

@masq Harry Potter i Insygnia Śmierci - część I.

5

@Fenelon How dare you stand where he stood?! - kibice Barcelony patrząc na Valverde mając na myśli Guardiole

2

Już nigdy nie zjem chińskiej zupki! Krótko z nimi!

1

@NeroTFP przez Ciebie zacząłem się emocjonować polska koszykówka :D

0

@Gosciuu co xd pewnie odpowiedź jest prosta ale brzmi to jak "Idą trzy wielbłądy przez pustynię. Jest dokładnie 13:45 a piramidy są w odległości 153km. Jak szybko płynie kajak?"

3

Dobra. Uwaga. Włączam Real bo mi się nudzi a może łatwiej mi będzie zasnąć. JAk coś to sorka.

3

@FC1899Barca była by 100kroć szybsza.

3

@NGTRX wszyscy ludzie kłamią. nie ufaj im.

0

@barpol11 ja tak mam z LOTRem :D

1

W piątki leżę w wannie...

5

Nie wiem czy było bo na telefonie siedzieć dziś głównie ale o 20 na kanale Twich REDów będzie pokazówka 15 minut z Cyberpunka 2077. :)

0

@Criss18Barca Kurde ta "zniewolona" to ponoć nawet ciekawą xd lepsze niż te tureckie problemy. Kiedyś trza będzie ogarnąć.

33

@Mario96w komentarz, który nie obraża nikogo. brawo

38

I wszystkie wyżej wymienione media zaklęte w jednej osobie - @BarcaInfo

2

Heh. Mając 16 lat chodziłem z mamą do lekarza a tutaj... heh. Heh... smutnażaba.jpg

1

@cules100pro chyba za tydzień w piątek :)

0

@Mathew86 a okej. wszystko wiadome :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?