baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
#DajeszPolska.
3
Co akcja teraz na wyrównanie :o
0
@tomono @didzejos ok. Dzieki!
0
Ma ktoś foto z okładki ASa? Idealne pod "Taktyczny Ramos do obserwowania wątku" :D
0
Yerbowcy pytanko jest. Bo zaczalem swoją przygodę z mate i wczoraj zalałem ja koło 18 i czy tutaj pytanie czy po tylu h od wczoraj jak zaleje koło 12 będzie legit? Czy straci dużo swojej "mocy"? :) bo że zalewać kilka razy to wiem że można ale po jakim czasie można to nie za bardzo a tutaj dużo speców :D
3
Nie wiem ile osób wie (po subskrypcjach na yt uważam że zbyt mało :D ) ale pan Marcin Gazda prowadzi na wspomnianym wcześnie jutiubie podcast o Lidze Hiszpańskiej. Jeśli lubicie LaLiga Loca to także to powinno przypaść wam do gustu. Naprawdę polecam bo dobrze się tego słucha. :) Tutaj dzisiejszy odcinek:
1
@polarinho najlepiej kontaktuj się z stronką dobarcelony.pl na fejsie :) może oni mają takie info.
0
@NeroTFP Przez Ciebie budzik już nastawiony :D
0
Tak było. Nie zmyślam. Hehe
https://x.com/FutbolBible/status/1168906521826254848
0
@kolomen2 wysłałem na priva ;)
0
@Drzakubs komentarz usuną :D mój wczoraj po wstawce tego Tweeta znikł także uważaj :)
0
@Visca el Barca !! tak. zaraz przed C. :)
0
Zdawał ktoś z was niedawno może certyfikację z j.angielskiego na poziomie B2? :D może i przypadkiem na Politechnice Łódzkiej? :d
2
@masq Harry Potter i Insygnia Śmierci - część I.
5
@Fenelon How dare you stand where he stood?! - kibice Barcelony patrząc na Valverde mając na myśli Guardiole
2
Już nigdy nie zjem chińskiej zupki! Krótko z nimi!
1
@NeroTFP przez Ciebie zacząłem się emocjonować polska koszykówka :D
0
@Gosciuu co xd pewnie odpowiedź jest prosta ale brzmi to jak "Idą trzy wielbłądy przez pustynię. Jest dokładnie 13:45 a piramidy są w odległości 153km. Jak szybko płynie kajak?"
3
Dobra. Uwaga. Włączam Real bo mi się nudzi a może łatwiej mi będzie zasnąć. JAk coś to sorka.
3
@FC1899Barca była by 100kroć szybsza.
3
@NGTRX wszyscy ludzie kłamią. nie ufaj im.
0
@barpol11 ja tak mam z LOTRem :D
1
W piątki leżę w wannie...
5
Nie wiem czy było bo na telefonie siedzieć dziś głównie ale o 20 na kanale Twich REDów będzie pokazówka 15 minut z Cyberpunka 2077. :)
0
@Criss18Barca Kurde ta "zniewolona" to ponoć nawet ciekawą xd lepsze niż te tureckie problemy. Kiedyś trza będzie ogarnąć.
33
@Mario96w komentarz, który nie obraża nikogo. brawo
38
I wszystkie wyżej wymienione media zaklęte w jednej osobie - @BarcaInfo
2
Heh. Mając 16 lat chodziłem z mamą do lekarza a tutaj... heh. Heh... smutnażaba.jpg
1
@cules100pro chyba za tydzień w piątek :)
0
@Mathew86 a okej. wszystko wiadome :D