baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianStoku Powodzenia dalej w tym co robisz!
I miłego dnia! :)
0
@PIWOSZ89 też oglądam. Emilka to taka głupia pinda. Masakra. Jak ona może z tym Mateuszem. ^^
1
@Striker i zaproście El Jarka i Muniaka.
1
Ale te występy muzyczne już mogliście sobie darować. :v
A i tak mam wrażenie że zaraz na scenę wjedzie osoba reklamująca jakieś garnki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Solimalhio kiedyś tak było i hala dzieci potrafiły od czasu do czasu napaść na sabotowac komentarze. :D nie warto.
0
@Transu96 o. proszę. memik https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/78860220_440905373502022_4282281981242245120_n.png?_nc_cat=103&_nc_ohc=t3AP4ea6cBsAQkwdJpJ5rryQfBo4aFDw1BSjR2tGW7IVfLmiw2Sa_GQ-w&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=86306af0b5554704ab782e3b59d69e01&oe=5E7986D8
0
Koledzy ma ktoś zapisanego mema z motywem jak starsza pani stoi obok łóżka ubierając się a obok siedzi młody chłopaczek i wygląda na przygnębionego? Był taki np z dopiskiem "To chcesz tego IPhona czy nie?" - bo nie moge nigdzie znaleźć :/ a potrzebny.
1
@jeyx77x święta idą. zrób dobry uczynek i postaraj się wyjaśnić sprawę z paczką :)
0
@jeyx77x a jeśli to osoba, która przez rok zbierała na te buty, żeby w końcu kupić je sobie na święta? :)
0
@Bovciek trzeba na to popatrzeć z perspektywy osoby, która to zamawiała. Co byś robił, myślał jak paczka którą zamówiłeś nie przychodziła a potem się okazało że odebrał to ktoś inny i nawet słowem nie pisnął? :) Ja bym postarał się wszystko wyjaśnić. Ale no wiadomo wszystko zależy od Ciebie :D
0
@qbuteq nie wiem czy nie wrzucał tego na jakąś inną platformę ale mogę mieć tutaj problemy z pamięcią.
9
@Veb1233 Etan, metan, propan, Bhoutan.
0
@patrykppp17 https://pl.pinterest.com/piotrbaczmaga/barca/
0
@BarcaInfo ciekawe jaki garniturek będzie :D
6
@TheNekro94 do mnie jak ktoś priva napiszę, to dostrzegam czasem to po tygodniu więc się Janiamie nie dziwie :v
0
@ForcaMilosz cala seria.
7
W oczekiwaniu na drugiego hat-tricka...
0
@Piorun tylko żelki.
0
Zapytam tutaj. Może jest jakiś GeoTechniczny wariat albo wariatka. Ogarnia ktoś program Inkscape? Potrzebuje stworzyć przekrój geotechniczny a ten program tak jakoś jest średnio intuicyjny :D
4
Obejrzałem właśnie Klausa od Netflixa - i o jezusku słodki w morelach. Jaka ta bajka jest dobra. Kreska, opowieść, wykonanie. Bez wątpienia dla mnie top jeden filmów z tematyki świąt. Będę oglądał rok w rok w Boże Narodzenie. Polecam gorąco cules.
0
@macio_944 po zwiastunach liczyłem że będzie to bardziej dorosła powieść. Być może mroczniejszą ale no widzę że średnio :c poczekam aż będzie w necie zatem.
Dzięki za opinię!
A do meczu się nie odniósł bo całe szczęście nie oglądałem :D
0
@Skaramuczi polecam zaobserwować profil jeśli masz Twitterka :)
7
Vidal dał radę dzisiaj z ogórkami
0
@macio_944 okej :D
0
@macio_944 zazdro :/ moja nie chce ze mną iść :/
0
@GilManzano po prostu inna konwencja jak np w rocku - odłamy i inne takie. Nie podpadają mi w ucho młodzi wykonawcy ale Young Igi akurat się go posłucha czy poczyta widać że ma rowno pod sufitem :) ale każdy słucha czego chce. ¯\_(ツ)_/¯ To tak jak byk powiedział jak nie czytałeś Tolkiena, Cooka, Lewisa nie uważaj się za osobę która rozumie fantastykę. :) Kompletnie bez sensu.
1
@NeroTFP ja mam 23 lata ale 52 Dębiec na zawsze w moim serduchu. Ich teksty to czasem coś więcej niż nawijka. Jak np ostatni utwór Hansa - Ego-tyka i cała jego płyta. Czekam na nowy krążek :)
1
@NeroTFP
Z tych starszych lat:
1. Hans
2. Deep
3. Magik
Z młodszego pokolenia:
1. Taco
2. Sarius
3. Young Igi
:)
0
Dobry. Ile kosztuje Drwal w tym roku w Maju? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika