0

@AdrianStoku Powodzenia dalej w tym co robisz!
I miłego dnia! :)

0

@PIWOSZ89 też oglądam. Emilka to taka głupia pinda. Masakra. Jak ona może z tym Mateuszem. ^^

1

@Striker i zaproście El Jarka i Muniaka.

1

Ale te występy muzyczne już mogliście sobie darować. :v

A i tak mam wrażenie że zaraz na scenę wjedzie osoba reklamująca jakieś garnki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Solimalhio kiedyś tak było i hala dzieci potrafiły od czasu do czasu napaść na sabotowac komentarze. :D nie warto.

0

Koledzy ma ktoś zapisanego mema z motywem jak starsza pani stoi obok łóżka ubierając się a obok siedzi młody chłopaczek i wygląda na przygnębionego? Był taki np z dopiskiem "To chcesz tego IPhona czy nie?" - bo nie moge nigdzie znaleźć :/ a potrzebny.

1

@jeyx77x święta idą. zrób dobry uczynek i postaraj się wyjaśnić sprawę z paczką :)

0

@jeyx77x a jeśli to osoba, która przez rok zbierała na te buty, żeby w końcu kupić je sobie na święta? :)

0

@Bovciek trzeba na to popatrzeć z perspektywy osoby, która to zamawiała. Co byś robił, myślał jak paczka którą zamówiłeś nie przychodziła a potem się okazało że odebrał to ktoś inny i nawet słowem nie pisnął? :) Ja bym postarał się wszystko wyjaśnić. Ale no wiadomo wszystko zależy od Ciebie :D

0

@qbuteq nie wiem czy nie wrzucał tego na jakąś inną platformę ale mogę mieć tutaj problemy z pamięcią.

9

@Veb1233 Etan, metan, propan, Bhoutan.

0

@BarcaInfo ciekawe jaki garniturek będzie :D

6

@TheNekro94 do mnie jak ktoś priva napiszę, to dostrzegam czasem to po tygodniu więc się Janiamie nie dziwie :v

0

@ForcaMilosz cala seria.

7

W oczekiwaniu na drugiego hat-tricka...


0

@Piorun tylko żelki.

0

Zapytam tutaj. Może jest jakiś GeoTechniczny wariat albo wariatka. Ogarnia ktoś program Inkscape? Potrzebuje stworzyć przekrój geotechniczny a ten program tak jakoś jest średnio intuicyjny :D

4

Obejrzałem właśnie Klausa od Netflixa - i o jezusku słodki w morelach. Jaka ta bajka jest dobra. Kreska, opowieść, wykonanie. Bez wątpienia dla mnie top jeden filmów z tematyki świąt. Będę oglądał rok w rok w Boże Narodzenie. Polecam gorąco cules.

0

@macio_944 po zwiastunach liczyłem że będzie to bardziej dorosła powieść. Być może mroczniejszą ale no widzę że średnio :c poczekam aż będzie w necie zatem.
Dzięki za opinię!
A do meczu się nie odniósł bo całe szczęście nie oglądałem :D

0

@Skaramuczi polecam zaobserwować profil jeśli masz Twitterka :)

7

Vidal dał radę dzisiaj z ogórkami


0

@macio_944 okej :D

0

@macio_944 zazdro :/ moja nie chce ze mną iść :/

0

@GilManzano po prostu inna konwencja jak np w rocku - odłamy i inne takie. Nie podpadają mi w ucho młodzi wykonawcy ale Young Igi akurat się go posłucha czy poczyta widać że ma rowno pod sufitem :) ale każdy słucha czego chce. ¯\_(ツ)_/¯ To tak jak byk powiedział jak nie czytałeś Tolkiena, Cooka, Lewisa nie uważaj się za osobę która rozumie fantastykę. :) Kompletnie bez sensu.

1

@NeroTFP ja mam 23 lata ale 52 Dębiec na zawsze w moim serduchu. Ich teksty to czasem coś więcej niż nawijka. Jak np ostatni utwór Hansa - Ego-tyka i cała jego płyta. Czekam na nowy krążek :)

1

@NeroTFP
Z tych starszych lat:
1. Hans
2. Deep
3. Magik

Z młodszego pokolenia:
1. Taco
2. Sarius
3. Young Igi

:)

0

Dobry. Ile kosztuje Drwal w tym roku w Maju? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?