baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MichalZZZ szczerze? tak :d
2
TV Puls - właśnie rozpoczyna się jeden z moich ulubionych filmów: "Wodny Świat".
2
@Przemek2323 ponoć górale spod Giewontu do dziś wystawiają nocne straże, żeby krzyża nikt nie ukradł naprawdę.
1
Komunistów nie będziemy popierać xd
1
@DarekFCBnaZawsze Jumanji? :D Te nowe odsłony. Polecam :)
0
Lata lecą a utwór niezmienny
0
@hank_moody jem. czasem po prostu trzeba :c
0
Ma ktoś aktualny cennik McDonald's? Ile kosztują nuggetsy :p
0
Hej Cules. Pytanko mam. Ostatnio słyszałem kątem ucha jakiś "śmieszny telefon" odnośnie tarczy antykryzysowej utrzymany w kabaretowym tonie. Ale za Chiny ludowe nie mogę znaleźć tego na własną rękę. Może ktoś będzie wiedział o co chodzi :p
0
@NeroTFP szkoda że Deep nie chce wziąć udziału :/
Hans mistrz. Na niego czekałem najbardziej :D
0
@Rogalson jeden z lepszych.
23
@MarioVeB! Bierz prysznic z dziewczyną albo wujkiem - oszczędność x2
Wgl polecam jeśli ktoś chce się budować lub coś pomyśleć o czymś takim jak obieg wody szarej :)
5
A gdyby tak zagrać w grę. Gdy, jeśli dojdzie do głosowania korespondencyjnego, napisać pod kandydatami wiadomość "Zagramy w grę? Nie przyznawałem się. Siedziałem sobie spokojnie w domu ale jeśli wy tak pogrywacie to informuję. Mam korona-wirusa, lekkie objawy - do przeżycia. Listonosz oraz wy droga komisjo, która liczycie głosy możecie mieć je cięższe. A z tego co wiadomo wirus kilka godzin na papierze również się utrzyma. Powodzenia"
człowiekowi rano dziwne pomysły przychodzą xd
0
Dobra nie chce mi się szukać bo zanim znajdę info to jak czy handlowa jest niedziela - milion storn i sklajdów a wiadomość szukana na końcu.
Te Starlinki są widoczne co noc?
2
@justfootball PO to wszystko zabrało. wszystko.
0
Panowie i Panie. Jakie to były stronki do oglądania filmów za free? Mam Netflixa i wgl ale bym obejrzał sobie albo Asterix i Obelix: Tajemnica Maginczego Wywaru albo Toy Story 4.
Jak macie jakiegoś linka na priw czy coś to też nie pogardzę ;)
0
@koziar jakie low-fantasy dla wieku 15-18 lat jak najbardziej. Ja mam 25 i też nawet spoko, choć jeśli czytasz dużo to wiadomo. Są głupotki czy coś. Ale no książka ciekawsza :) Polecam Kroniki Wardstone zatem.
0
@koziar szkoda tylko że się książki nie trzyma :c
2
gościu ma łeb do tych obrazków.
0
@BlaseR9 autocad
0
@BulaKG żartuje xd ojciec nie żyje od 10 lat - to już nie żart. Ale spoko. Bez spiny :D
20
@BulaKG mnie ojciec wczoraj dwa razy kopnął a dziś raz. Czy to wina 5G? Nie wiem. Predzej 0,7
0
@Rewolucja123 to ta akcja z 45h wcześniej?
2
@ArterkHD no wczoraj to akurat był dramat.
3
tak było. nie zmyślam. #HejtPark
https://zapodaj.net/images/61c8c1402b017.png
8
oo teraz grubo. Borek w szoku.
1
@joloskyy ze strony naturalmarket.pl jak coś łagodniejszego o większej zawartości liści i łodyżek niż pyłu to polecam VerdeMate. W szczególności:
1. Mas IQ
2. Energia Guarana
3. Katuava
:) 15 zł za pół kg to chyba też dobra cena.
2
@justfootball śmieszy zawsze.
Jako ciekawostkę w temacie dodam, że pisarz fantasy - Brandon Sanderson (polecam) znany jest z tego, że gdy czeka na lotnisku na swój samolot potrafi wejść do księgarni i podpisywać tam swoje książki :)
0
Pierwszy sezon Pokemon wleciał na Netflixa.
To kto razem ze mną spróbuje złapać je wszystkie? :D
19
@AnnaMarianna za sypianie z jej matką.