0

Że im nie jest wstyd....

0

Micosoft zainwestuje 1mld!

Google dwa razy więcej bo aż 2mld!

PornHub mówi pas. Bo w tym kraju to i tak nas ru... wiadomo, że nie muszą inwestować niczego.

0

@lucas/catalan zdecydowanie Kendra

0

@sergio5 zaczynają jakbyśmy jakąś wojnę wygrali xd

0

@Kompletny Ja to zajadów dostaje jak tylko przeziębienie mnie bierze :/ zawsze to pierwszy objaw, że osłabienie organizmu się zbliża :/

0

@SHIBA 2077?

1

@koksik2700 sądzę, że tak. Tym bardziej, że Gothic ma trochę renesans idący z dwoma dość sporymi modami (Dzieje Khronis oraz Kroniki Myrtany) to może doczekamy się kolejnej - historii prawdziwej. Tym bardziej, że w państwie Polskim wydarzyło się wiele ciekawego od czasu wypuszczenia pierwszej Historii :)

1

@koksik2700 oglądało się za szczyla. GalAnonim i następnie Kontynuacja Alternatywna.

1

@arkasath no ja tak samo. tyle, że mam 25 lat i na razie nie mam kredytu. ale skończyłem studia i wraz z dziewczyną pasowałoby się wynieść. choć zamiast mieszkania wolałbym dom - jako że jestem inżynierem budownictwa zaraz to wolałbym dom. :) Zatem czeka mnie (mieszkam na wsi) wyniesienie na miasto - wynajem kawalerki - i zbieranie na mieszkanie. Będzie ciężko. Jako, że mam tylko mamę to będzie ciekawie. Ale wierzę, że się uda :D

0

Chajzerowanie przeniosło się widzę nawet do TVP.

0

Żeby był w pierwszej turze został wybrany. I tyle.

0

@Messinio82 nic nie powiedzą.

1

@Jakchcesz 25 czerwca ma być udostępniony gameplay z Cyberpunka 2077 i po tym pokazie można będzie dawać skriny, i fragmenty rozgrywki - ale chyba tylko te pochodzące z pokazu. Tak czy tak 25 dostaniemy strumyk z rozgrywki :)

0

@joloskyy może memem? widzisz co tam jest napisane? chyba nie bardzo koleżanko xd

2

@MrCule_X jestem za wprowadzeniem poprawki do przepisów LaLiga, żeby każdy gracz, który oddaje strzał na bramkę przeciwka wydawał okrzyk powtarzany przez kolejnych graczy - STRZELAM - proste, jedne słowo. Pozwoli bramkarzowi na właściwy czas reakcji.

0

MEM - chcecie puście go dalej. Prymitywny ale może śmieszny.

https://zapodaj.net/images/86bfd89ee8e94.jpg

1

Ale nie rozumiem. Nie było ani ręki, ani spalonego... jak w tym meczu nie ma nawet sędziowania to co wy chcecie xd

1

@Kante123 nonogramy katana

0

@lucas/catalan jak dla mnie Nia ;d

3

@Przemek2323 ale z drugiej strony Mentzen, który chyba jest ekonomista i jakieś pojęcie ma? Bo dobrze się go słucha i sensownie. Choć przyznam, że ze mnie ekonomista żaden :)

12

Nie no. Somsiad na płocie ma baner Dudy xd miała być jajecznica a chyba jajka wylądują na elewacji kogoś innego.

0

@matirix20 szkoda, że El Truck już nie istnieje.

3

@lucas/catalan Lena. choć nie zostałem wspomniany xd

1

Cyberpunk 2077 - premiera przesunięta na 19 listopada.

Dla mnie spoko bo i tak zagram pewnie za 5 lat jak uzbieram na komputer xd

0

Amnestia dla wszystkich. Pasuje.

1

nie starczy pytań o 5G kurde. TVP źle wyliczyło

0

@D10SLEO a. o tym oszustwie mówić. ponoć komisja Hogwartu chciała się tym zająć ale dziadek kopnął w kalendarz. a dokładniej kopnął o barierkę bezpieczeństwa zamocowaną w Wieży Astronomicznej.

1

@fart i tak muszę małe kocięta ogarniać.

2

@FafitFCB jak Napoli - Juve to na TVP Sport w Tv leci

2

Boska. Ty też masz moje 5 sekund przed snem. Może nawet 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?