0

@Siuwaks aż tak źle?

0

@koziar Cinematiki zawsze mają najlepsze.

1

@avanes dość dziwna decyzja.

ale większość uznanych studiów taką BAFTE ma w głębokim powierzaniu. Inne nagrody są bardziej cenne.

5

@IronSanHybrid kurde. szacunek i wyrazy współczucia jednocześnie, że takie coś się zdarzyło :/

zapytam też czy palący się eternit nie jest bardzo szkodliwy? :/ weź tam uważaj

a co do dzbana. bez komentarza.

3

@koziar Nice try FBI.

1

@Hushovt to szczerze polecam :) jeśli chcesz wniknąć ideologicznie-socjologicznie-ekonomicznie-gospodarczo-i już brak słów. To tak na spojrzenie jak koleś pisze i rozumie świat w odniesieniu do GoT i historii Anglii, Szkocji...

https://fsgk.pl/wordpress/2020/07/tolkienowskie-qa-4-czesc-trzecia/

0

@Hushovt Quela znasz, tak gdzieś widziałem. A kojarzysz BlueTigera z FSGK i jego znajomość Tolkienistyki?

0

@FafitFCB polecam filmik :)




1

@macio_944 tak tak ogladałem masę tych materiałów od różnych youtuberów i mój zapał nie zmalał :)

4

@MichalZZZ oznacz mnie jak będzie D. Chce zgłosić panią Danusie Holecka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 mimo że ostatnio pojawił się post na Rambli odnośnie tego ile zostało usunięte, pozmieniane, przenicowane to i tak czekam aby pochłonąć ten świat :) wejść w niego i się zatopić. Osąd wydam dopiero jak grę przejdę zatem nie mówię że będzie to kompletna klapa. Lekko się jaram.

1

@Joey a no to się cieszę :D

1

Wgl ktoś ostatnio z Cules miał się oświadczać. Wyszło czy nie wyszło? Bo nie pamiętam kto :D

1

@katalonia15 polecam smakowe np od Verde Mate - kuatava, mas iq. Mate ma swój charakterystyczne smak zatem coś "słodszego" na początek jest dobre. Na pewno @ViscaBarca123 pomoże też coś polecić.

1

@Lola120 Lucyfer, Valeria

0

@Hushovt 92% Jednak na krasnoludach bardziej poległem :D

0

@baczmus prócz tego oficjalne kanały Barcy - warto wejść w ludzi, których obserwuje np oficjalny profil Barcy i przeglądać :)

0

@Szymix654 wiem xd trochę zażartowałem xd

jak kolega wyżej
https://x.com/ViscaBarca1233 - oczywiscie
https://x.com/michal_zawada - tez warto, choc nie tyle info co spojrzenie na klub
https://x.com/FCBarcelonaFl - w jezyku englisz
https://x.com/rkowalczyk7 - no i jeden z ludzi z redakcji

jak się ma kilka takich kont zaobserwowanych to te wiadomości oczywiście się powtarzają :)

0

@Szymix654 Messi Smolarek

0

@ronni37 dżemor. moja dziewczyna lubi z monte albo rozpaprać na naleśniku kinderke :D

1

@Kapitan hawk szybko poszło.

0

0

@macio_944 jak spojrzy się na całą mapkę Europy (jeśli to prawda oczywiście) to Duda wygrał tylko w Polsce, Ukrainie, Białorusi i bodajże Litwie. Reszta dla Rafałka. Jak znajdę mapkę to zaraz tutaj wrzucę.

5

@SHIBA ten co poleciał z komentarzami xd

2

@MontelQ chodzi o TVP Info? ja już nie wierze o czym o nim gadają xd mikrofon już nawet nie chcę tego puszczać w obieg.

1

@piotr_styk oraz @Bykunn dzięki :)

0

@chudymc duduś to Ty?

0

Czy wgl w Internecie można sprawdzić jak głosowali np w moim rejonie? Czy takie wyniki to tylko "na drzwiach" komisji gdzie oddawałem głos?

0

@Kvothe07 o to muszę obczaić :) tak tak, ja również choć mam kilka części wcześniejszych Assasyna do ogrania jeszcze przed sobą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?