baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Siuwaks aż tak źle?
0
@koziar Cinematiki zawsze mają najlepsze.
1
@avanes dość dziwna decyzja.
ale większość uznanych studiów taką BAFTE ma w głębokim powierzaniu. Inne nagrody są bardziej cenne.
5
@IronSanHybrid kurde. szacunek i wyrazy współczucia jednocześnie, że takie coś się zdarzyło :/
zapytam też czy palący się eternit nie jest bardzo szkodliwy? :/ weź tam uważaj
a co do dzbana. bez komentarza.
3
@koziar Nice try FBI.
1
@Hushovt to szczerze polecam :) jeśli chcesz wniknąć ideologicznie-socjologicznie-ekonomicznie-gospodarczo-i już brak słów. To tak na spojrzenie jak koleś pisze i rozumie świat w odniesieniu do GoT i historii Anglii, Szkocji...
https://fsgk.pl/wordpress/2020/07/tolkienowskie-qa-4-czesc-trzecia/
0
@Hushovt Quela znasz, tak gdzieś widziałem. A kojarzysz BlueTigera z FSGK i jego znajomość Tolkienistyki?
0
@FafitFCB polecam filmik :)
1
@macio_944 tak tak ogladałem masę tych materiałów od różnych youtuberów i mój zapał nie zmalał :)
4
@MichalZZZ oznacz mnie jak będzie D. Chce zgłosić panią Danusie Holecka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 mimo że ostatnio pojawił się post na Rambli odnośnie tego ile zostało usunięte, pozmieniane, przenicowane to i tak czekam aby pochłonąć ten świat :) wejść w niego i się zatopić. Osąd wydam dopiero jak grę przejdę zatem nie mówię że będzie to kompletna klapa. Lekko się jaram.
1
@Joey a no to się cieszę :D
1
Wgl ktoś ostatnio z Cules miał się oświadczać. Wyszło czy nie wyszło? Bo nie pamiętam kto :D
1
@katalonia15 polecam smakowe np od Verde Mate - kuatava, mas iq. Mate ma swój charakterystyczne smak zatem coś "słodszego" na początek jest dobre. Na pewno @ViscaBarca123 pomoże też coś polecić.
1
@Lola120 Lucyfer, Valeria
0
@Hushovt 92% Jednak na krasnoludach bardziej poległem :D
0
@baczmus prócz tego oficjalne kanały Barcy - warto wejść w ludzi, których obserwuje np oficjalny profil Barcy i przeglądać :)
0
@Szymix654 wiem xd trochę zażartowałem xd
jak kolega wyżej
https://x.com/ViscaBarca1233 - oczywiscie
https://x.com/michal_zawada - tez warto, choc nie tyle info co spojrzenie na klub
https://x.com/FCBarcelonaFl - w jezyku englisz
https://x.com/rkowalczyk7 - no i jeden z ludzi z redakcji
jak się ma kilka takich kont zaobserwowanych to te wiadomości oczywiście się powtarzają :)
0
@Szymix654 Messi Smolarek
0
@ronni37 dżemor. moja dziewczyna lubi z monte albo rozpaprać na naleśniku kinderke :D
1
@Kapitan hawk szybko poszło.
0
Tutaj jest, ale widziałem też jakby bardziej aktualną
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/exZk9kpTURBXy9iYWQzNWQzNjdhNDc0N2EzNTA3YjMyMGE1NThlOTFmYi5qcGeRlQLNA50AwsOCoTAFoTEB
0
@macio_944 jak spojrzy się na całą mapkę Europy (jeśli to prawda oczywiście) to Duda wygrał tylko w Polsce, Ukrainie, Białorusi i bodajże Litwie. Reszta dla Rafałka. Jak znajdę mapkę to zaraz tutaj wrzucę.
5
@SHIBA ten co poleciał z komentarzami xd
2
@MontelQ chodzi o TVP Info? ja już nie wierze o czym o nim gadają xd mikrofon już nawet nie chcę tego puszczać w obieg.
1
@piotr_styk oraz @Bykunn dzięki :)
0
@chudymc duduś to Ty?
0
Czy wgl w Internecie można sprawdzić jak głosowali np w moim rejonie? Czy takie wyniki to tylko "na drzwiach" komisji gdzie oddawałem głos?
0
@Kvothe07 o to muszę obczaić :) tak tak, ja również choć mam kilka części wcześniejszych Assasyna do ogrania jeszcze przed sobą :D