baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś zaczyn grzmieć na wsi i mówię sobie "wejdę sprawdzę na radar burz odkąd idzie". I chyba Panowie i Panie nad Czechami właśnie zaczęła się apokalipsa xd
https://zapodaj.net/images/9bf4880a82b8f.png
1
@macio_944 Spoko tylko ostrzegam, że trzeba się trochę skupić przy lekturze bo nie jest łatwa -ale na pewno wartościowa jeśli ktoś lubi sf :)
3
@macio_944 Ciekawe :) Tą grę trzeba będzie przejść po kilka razy.
Przypomina mi się książka "Pan Światła" Zelaznego i jego pomieszania technologii z religią. Polecam jeśli ktoś lubi takie tematy :)
0
W Realu remonty, przetasowania - ciekawe tylko czy te kible naprawią w końcu.
1
@batoon próbuj. kup kilka różnych smaków czy rodzajów - bardziej liściasta czy pylasta i próbuj :) jeśli zaczynasz to również polecam na początek smakowe od Verde Mate.
1
@Brusu kompletnie zapomniałem ale zaraz będę nadrabiał :D
22
Ten gość z tymi karykaturami jest wspaniały
1
@baczmus Tylko Groota szkoda.
2
Thanos idealnie. Wiedzialem.
3
@IronSanHybrid A Hajto na to: ale ja jestem za taką jedną starszą panią - ona już nie przyjdzie.
3
@kerouac spadek Espanyolu to drugie.
0
@Nocturno priv
4
Może Thanosowi jednak uda się żeby Juve i Real zniknął. Zawsze uważałem że to spoko ziomek.
0
@Kurkmen hm. no to już zależy od osoby :) nie nam oceniać - dla mnie było by to trudne ale są też pewnie jakieś profity... :D
Lana Rhoades chyba też jest już w jakimś związku ale mogę się mylić.
1
@Chwytliwy STARSET jest świetne :)
2
@Kurkmen no na Twitterze była z tego powodu nie mała draka :D
+ ostatnio zrobiła sobie operacje nosa, to tak dla ciekawości
+ dla niektórych może być to szok, ale Mia jest również po ślubie
4
@pawcio_7 Pewnie piłką.
20
To dziś oglądanie Avengers: Infinity War w TV i Ligi Mistrzów (City - Real) na lapku w tym samym czasie.
Mam nadzieję, że tak będzie to dobrze skomponowane, że w chwili pstryknięcia Thanosa City w tym samym momencie sprawi, że Real znika z tych rozgrywek.
Takie wygórowane marzenie na dziś.
2
@AdiKingu96 o ile przeżyjesz ten rok.
3
@koksik2700 po prostu bądź szczery :) ja nie lubię chodzić na wesela, urodziny czyjeś (nawet rodzinne) czy samemu takie rzeczy organizować. Im bardziej będziesz się wykręcał tym gorzej dla Ciebie i twojego samopoczucia. Powiedz, że nie czujesz się dobrze w dużym towarzystwie (nawet jesli ich znasz) ale to nie Twoje klimaty i chętnie umówisz się z parą młoda na piwo albo dwa.
Ja np nie lubię sylwestra i dla mnie idealny sylwester to granie w gry do 2 nad ranem albo czytanie książek i jedzenie żelków.
15
Tutaj jeszcze jeden filmik z potężnej siły fali uderzeniowej. To jest masakra.
4
@Fabik87 wrzucanie tutaj chyba tego rodzaju filmików jest chyba no. nie na miejscu. znaczy ja nic do tego nie mam bo widziałem i dużo mogę znieść ale są tutaj też inne osoby - ewentualnie wrzuć w komentarz ten filmik.
8
@FCMichalo jaki procent diety niedźwiedzia stanowi wieżyc?
1
@lucas/catalan Hepi Bersdej!
0
Ciekawe miejsca we Władysławowie? Albo w pobliżu na taką pogodę jak dziś? Pizga złem i jest zimno.
0
@marcin000019 tak. otrzymasz potwierdzenie.
1
@buczek91 u Paczesia jeszcze nie byłem :D
3
@szymon6847 Manekin bardzo spoko, PanKejk koło Manufaktury również gdy będzie zbyt duża kolejka. Jak jakieś shoty to LUMI shot bar, Piwnica też ok.
chyba ze klasycznie i Zahir :D
2
@lucas/catalan meh taka. nie mój typ urody :C
0
@avanes to i tak już lepiej jak wrzuci kierunkowskaz a jedzie dalej.... kilka takich sytuacji i ochota przejść się z gwoździem później obok takiego samochodu.