0

Coś zaczyn grzmieć na wsi i mówię sobie "wejdę sprawdzę na radar burz odkąd idzie". I chyba Panowie i Panie nad Czechami właśnie zaczęła się apokalipsa xd

https://zapodaj.net/images/9bf4880a82b8f.png

1

@macio_944 Spoko tylko ostrzegam, że trzeba się trochę skupić przy lekturze bo nie jest łatwa -ale na pewno wartościowa jeśli ktoś lubi sf :)

3

@macio_944 Ciekawe :) Tą grę trzeba będzie przejść po kilka razy.

Przypomina mi się książka "Pan Światła" Zelaznego i jego pomieszania technologii z religią. Polecam jeśli ktoś lubi takie tematy :)

0

W Realu remonty, przetasowania - ciekawe tylko czy te kible naprawią w końcu.


1

@batoon próbuj. kup kilka różnych smaków czy rodzajów - bardziej liściasta czy pylasta i próbuj :) jeśli zaczynasz to również polecam na początek smakowe od Verde Mate.

1

@Brusu kompletnie zapomniałem ale zaraz będę nadrabiał :D

22

Ten gość z tymi karykaturami jest wspaniały


1

@baczmus Tylko Groota szkoda.

2

Thanos idealnie. Wiedzialem.

3

@IronSanHybrid A Hajto na to: ale ja jestem za taką jedną starszą panią - ona już nie przyjdzie.

3

@kerouac spadek Espanyolu to drugie.

0

@Nocturno priv

4

Może Thanosowi jednak uda się żeby Juve i Real zniknął. Zawsze uważałem że to spoko ziomek.

0

@Kurkmen hm. no to już zależy od osoby :) nie nam oceniać - dla mnie było by to trudne ale są też pewnie jakieś profity... :D

Lana Rhoades chyba też jest już w jakimś związku ale mogę się mylić.

1

@Chwytliwy STARSET jest świetne :)

2

@Kurkmen no na Twitterze była z tego powodu nie mała draka :D

+ ostatnio zrobiła sobie operacje nosa, to tak dla ciekawości
+ dla niektórych może być to szok, ale Mia jest również po ślubie

4

@pawcio_7 Pewnie piłką.

20

To dziś oglądanie Avengers: Infinity War w TV i Ligi Mistrzów (City - Real) na lapku w tym samym czasie.

Mam nadzieję, że tak będzie to dobrze skomponowane, że w chwili pstryknięcia Thanosa City w tym samym momencie sprawi, że Real znika z tych rozgrywek.

Takie wygórowane marzenie na dziś.

2

@AdiKingu96 o ile przeżyjesz ten rok.

3

@koksik2700 po prostu bądź szczery :) ja nie lubię chodzić na wesela, urodziny czyjeś (nawet rodzinne) czy samemu takie rzeczy organizować. Im bardziej będziesz się wykręcał tym gorzej dla Ciebie i twojego samopoczucia. Powiedz, że nie czujesz się dobrze w dużym towarzystwie (nawet jesli ich znasz) ale to nie Twoje klimaty i chętnie umówisz się z parą młoda na piwo albo dwa.

Ja np nie lubię sylwestra i dla mnie idealny sylwester to granie w gry do 2 nad ranem albo czytanie książek i jedzenie żelków.

15

Tutaj jeszcze jeden filmik z potężnej siły fali uderzeniowej. To jest masakra.


4

@Fabik87 wrzucanie tutaj chyba tego rodzaju filmików jest chyba no. nie na miejscu. znaczy ja nic do tego nie mam bo widziałem i dużo mogę znieść ale są tutaj też inne osoby - ewentualnie wrzuć w komentarz ten filmik.

8

@FCMichalo jaki procent diety niedźwiedzia stanowi wieżyc?

1

@lucas/catalan Hepi Bersdej!

0

Ciekawe miejsca we Władysławowie? Albo w pobliżu na taką pogodę jak dziś? Pizga złem i jest zimno.

0

@marcin000019 tak. otrzymasz potwierdzenie.

1

@buczek91 u Paczesia jeszcze nie byłem :D

3

@szymon6847 Manekin bardzo spoko, PanKejk koło Manufaktury również gdy będzie zbyt duża kolejka. Jak jakieś shoty to LUMI shot bar, Piwnica też ok.

chyba ze klasycznie i Zahir :D

2

@lucas/catalan meh taka. nie mój typ urody :C

0

@avanes to i tak już lepiej jak wrzuci kierunkowskaz a jedzie dalej.... kilka takich sytuacji i ochota przejść się z gwoździem później obok takiego samochodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?