baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@baczmus Tak. 9 tom to będą tylko krótkie opowieści. Zatem 8 tom kończy całą sagę :)
0
@mateuszdabski 9 tom ma być tomem opowieści zebranych. Z tego co wiem. Czy będzie 10 tom domykające wszystkie wątki? (Ja sam jestem na 3) to nic o takim nie słyszałem.
0
@justfootball też zawsze mam namiot jak na nią patrzę.
0
@l0Messini ale jak to :D kurde. mam wrażenie czy zostałem przed chwilą przyłapany na daniu pewnego herbu? :D
1
@nawy12 ja w przyszłym roku pewnie będę mieszkał już w Łodzi i będę się chciał zapisać do łódzkiej :)
1
@MesQueUnClub96 Mówienie o nim kończy się banem. Serio. Już raz dostałem.
1
@G9 Czasem o nim myślę. Serio znikł wtedy tak nagle i nie wiem. Może po prostu nie byliśmy na niego gotowi...
0
@YoNoEntiendoNada
52 Dębiec - Tabata
Hans Solo - Dopóki Jestem
2
@sebasek99 Zgadza się. Ale może Akademia filmowa pomyśli o innych kategoria czy coś. Mają być te ankiety i ma być wszystko badane. Zobaczymy.
9
@MesQueUnClub96 był kiedyś kciuki w dół. pamiętam jak zapewne hala dzieci wchodziły i minusowały wszystko jak leci i komentarze był ukrywane :)
3
@patry295 Mhm.
8
To tak pewnie zamykając temat bóldupienia o Oscary. Linijka po linijce wytłumaczone co, jak i dlaczego. Tylko najpierw przeczytajcie a potem się odnoście lub nie zgadzajcie lub zgadzajcie :)
https://zpopk.pl/nowe-zasady-akademii.html
1
@Hushovt z czego to. bo gdzieś ten tekst świta mi w głowie ale nie wiem skunt.
0
@Pawelsky Polecam zatem też używać oczu i czytać całość artykułów i pobawić się trochę w dedukcję.
1
@viscajasiek zgadza się. człowiek przeczyta raz i już wydaje osąd. nie doszuka się nie przeczyta całości tylko jedną linijkę :D Ale Mundo czy ASowi to nie wierzą jak coś dadzą na okładkę. Cóż.
1
@Pawelsky ale właśnie jak czytam co to za "postulaty" i wgl to one są w dzisiejszych czasach robione automatycznie i pewnie w większości nieświadomie. Polecam zpoznać się z pełnymi wymogami i jak to wygląda.
Można to porównać do sytuacji, że "drużyna przeciwna musi mieć minimum 9 zawodników w trakcie rozpoczęcia meczu" no kurde. Wiadomo, że w 99,999% jest to od tak. Od razu.
Więcej szumu niż zachodu. Ale to ten. To moje zdanie i moje spostrzeżenia i mogę się mylić co sobie zastrzegam w tym komentarzu.
1
@ranger3120 miały być pod koniec tego roku - ale pandemia pomieszała plany niestety :/ na strone w Q&A nadal widnieje 2020 ale chyba marzenie.
0
@draxidox wiem. zdaję sobie sprawę. będąc na praktykach w biurze widziałem jakie kwiatki odstawiają starsi projektanci - uważam, że potrafię myśleć i używać mózgu tak aby rysunek odpowiadał rzeczywistości a nie wyidealizowanym rzeczom :D Jak widzę, że odległość jest taka że nie włożysz tam ręki to tak chcę to zrobić żeby było dobrze i logicznie. Ale no jeszcze dużo przede mną :)
0
@Elosek taki też jest plan. chcę rok teraz popracować. pożyć samemu z dziewczyną. i potem zrobić magistra. dobrze ogarnąć BIM-a i jako tako być w czymś doby :)
0
@gontex zależy skąd :D z paznokcia czułem tylko cięcie nożyczkami. Jak przy zębach - wyrwanie 8 to dziewczyna nie narzekała. Szybko i bezboleśnie.
4
@Adamski69 jak na sali w podstawówce. Ile mord potem było obitych.
1
@kordyl1010 raczej jako konstruktor w biurze. Czyli projektant od strony "wytrzyma czy nie wytrzyma" na budowę chyba się nie wybieram. Ale zobaczymy. Bo inżynier budo czy kierownik to też dobry hajs.
@Qlewer wiem wiem. Należę do kilku grupek na Fejsie dla studentów budownictwa i widzę że rozbieżności są równie mocne co w ocenie gry Suareza :D
0
@Triv44 też będę musiał go chyba zrobić jeśli chce projektować budynki - student budownictwa. Oto ja.
@arkasath może nie będzie tak źle w moim zawodzie. A zarobki zobaczymy :D
1
@Ghotti przecież kobiety są od początku. nie rozumiem.
28
Egzaminy zaliczone. To teraz tylko obrona pracy i elo. Inżynier wita. Chyba nawet u lekarza się będę inż. podpisywał. Nie po to się studiuje nie? Elo.
1
Mecz zagrali. Szkoda tylko, że nie grali :)
Dobranoc.
1
@PatrychoO Ząb mnie nie boli! Ząb mnie nie boli!
0
@lucas/catalan Vickie, Wiki, torba i narkotyki.
0
@masq zdjęcia miały ruszyć we wrześniu ale na razie nie wiadomo czy ruszą przez korone
2
@sebo939 deep fake jest piękny ostatnim czasy.