baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To tak jeszcze przed snem.
- nie zapomnij oddychać
- nie zapomnij mrugać
- nie zapomnij przełykać śliny
2
@FafitFCB fakt. to powietrze jest już inne :D lubię "zapach" zbliżającej się jesieni.
80
@AnnaMarianna potwierdzam. szyja dziewczyny @Mario96w
Przepraszam musiałem :D
32
@BarcaInfo "Kiedy na boisko wjeżdża karetka ale okazuje się że nie po Ciebie"
1
@NeroTFP ale nie powiem, że jest co "jezusowego" w tej twarzy xd
1
@NeroTFP Malarstwo sakralne wydaje mi się średnim pomysłem. Przecież rozwijało się ono najlepiej w Europie a Jezus był przedstawiany jako no mimo wszystko biały europejczyk. Ale może. Zagłębie temat :D
1
@NeroTFP i bazował też właśnie na czym - całun turyński? opisy z Biblii? Opis ludzi, którzy w tamtych czasach żyli?
Brzmi ciekawie.
0
@marcin62 wypadł biedny z kołowrotka xd
30
@APRA Wg Wikipedii:
Iniesta: 1,71m
Messi: 1,70m
Fakt. Pełna zgoda.
0
@AlwaysBlaugrana Jeżeli myślisz, że jestem tak głupi na jakiego wyglądam, to się mylisz. Jestem ciut głupszy.
14
Odpowiedź w gifie. Śmiechnąłem xd
https://x.com/SS_LFC/status/1301106994791821312
14
@AlwaysBlaugrana Nie no. Do Bartomeu nic nie mam.
Zwłaszcza szacunku.
73
Pan Piłkarz, 13 pucharów i jeden dzban.
https://x.com/neurophate_/status/1301106617107312640
6
@Wilczeq Piast Kołodziej. Od niego wszystko się zaczęło...
2
@lucas/catalan https://genius.com/Adi-nowak-gilf-sangria-lyrics to tak w nawiązaniu do gwiazdki na profilowym :D
3
@Nicko dobra nie kituj. dawaj link osądzimy czy takie głupie.
1
@xVENUMx Nospa i pozycja płodowa.
24
Popełniłem mema odnośnie sytuacji, która dotyka nasz klub na płaszczyźnie finansowej. Może ktoś szybciej wypuści powietrze nosem. Nie roszczę sobie praw do mema, można podawać dalej i wstawiać gdzie się chce.
https://zapodaj.net/images/ab725359d1731.jpg
0
Rakieta za darmo. Przecież tam można pewnie IVECO dostawczakiem podjechać pod klub i "tego biere, tego biere a tego nie bo coś tutaj kolano skrzypi" xd Jak sąsiad do Niemiec jeździ rupiecie sprowadzać, żeby je potem sprzedać w Polsce. Cyrk.
1
Z tym kupowaniem zawodników nowych to pewnie czekają to rozstrzygnięcia sprawy Messiego. Nie chcą pewnie popełnić błędu (oddanie Messiego wiadomo, że jest błędem) jak z Neymarem kiedy inne klubu wiedziały, że Barca ma kasę to niech płacą. Dramat ta sytuacja. Dramat.
0
@RomanHoffer Szykuje mi się krwawa jesień
W sercu głód, chociaż ciągle tyje prawa kieszeń
Jeśli nagle zginę w sumie chyba dla was lepiej, huh?
2
@NeroTFP ponoć 5B ma byc miedzy Świętami a Nowym Rokiem. Tom Ellis gdzieś tak rzekł :D
I fakt. Ten sezon bardzo też mi się podobał.
5
A może niech się to rozstrzygnie w taki sposób? Jak strzeli to odchodzi po swojemu. Dla ułatwienia niech Messi będzie miał zawiązane oczy.
2
@deyna2018 Nie powiesz mi, że Bravo Girl choć raz wydało zły numer. Jeśli tak - udowodnij.
0
@AnnaMarianna hm. No każdy odcinek opowiada inną historię. I to chyba tyle co łączy ten serial z BM. Polecam się zapoznać. Odcinki nie są długie 7-15 minut każdy.
0
@masq wulgarne pod względem? jeśli chodzi o seks to cyberpunk czy s-f często się tym charakteryzują. Już taki nurt. Jeśli chodzi o język? To nie powiedziałbym :D Ale spoko. Rozumiem.
@ForcaMilosz M jak miłość nie oglądam już kilka lat. Jedyne co z takich seriali to Pierwsza Miłość :D
2
Oglądam sobie właśnie po raz drugi "Miłość, śmierć i roboty" i kurde. Jakie to jest dobre. Owszem są odcinki lepsze i gorsze (choć dla mnie każdy się czymś broni) ale sam pomysł, zamysł i sposób wykonania. Uwielbiam i nie mogę doczekać się na drugą cześć tego projektu. A jak z wami? Oglądaliście? Macie ulubiony odcinek? :P
6
Więzienie. Cela numer 10
36
Z rana taka wiadomość...
Chadwick Boseman, aktor znany z bycia Czarna Pantera nie żyje. Pokonała go choroba nowotworowa.
2020. Już dość. Naprawdę.
1
@Transu96 niektórzy płacą 300 złotych streamerkom na Twichu żeby ich nick przeczytały wiec... xd