4

To tak jeszcze przed snem.
- nie zapomnij oddychać
- nie zapomnij mrugać
- nie zapomnij przełykać śliny

2

@FafitFCB fakt. to powietrze jest już inne :D lubię "zapach" zbliżającej się jesieni.

80

@AnnaMarianna potwierdzam. szyja dziewczyny @Mario96w

Przepraszam musiałem :D

32

@BarcaInfo "Kiedy na boisko wjeżdża karetka ale okazuje się że nie po Ciebie"

1

@NeroTFP ale nie powiem, że jest co "jezusowego" w tej twarzy xd

1

@NeroTFP Malarstwo sakralne wydaje mi się średnim pomysłem. Przecież rozwijało się ono najlepiej w Europie a Jezus był przedstawiany jako no mimo wszystko biały europejczyk. Ale może. Zagłębie temat :D

1

@NeroTFP i bazował też właśnie na czym - całun turyński? opisy z Biblii? Opis ludzi, którzy w tamtych czasach żyli?

Brzmi ciekawie.

0

@marcin62 wypadł biedny z kołowrotka xd

30

@APRA Wg Wikipedii:
Iniesta: 1,71m
Messi: 1,70m

Fakt. Pełna zgoda.

0

@AlwaysBlaugrana Jeżeli myślisz, że jestem tak głupi na jakiego wyglądam, to się mylisz. Jestem ciut głupszy.

14

Odpowiedź w gifie. Śmiechnąłem xd

https://x.com/SS_LFC/status/1301106994791821312

14

@AlwaysBlaugrana Nie no. Do Bartomeu nic nie mam.

Zwłaszcza szacunku.

73

Pan Piłkarz, 13 pucharów i jeden dzban.

https://x.com/neurophate_/status/1301106617107312640

6

@Wilczeq Piast Kołodziej. Od niego wszystko się zaczęło...

2

@lucas/catalan https://genius.com/Adi-nowak-gilf-sangria-lyrics to tak w nawiązaniu do gwiazdki na profilowym :D

3

@Nicko dobra nie kituj. dawaj link osądzimy czy takie głupie.

1

@xVENUMx Nospa i pozycja płodowa.

24

Popełniłem mema odnośnie sytuacji, która dotyka nasz klub na płaszczyźnie finansowej. Może ktoś szybciej wypuści powietrze nosem. Nie roszczę sobie praw do mema, można podawać dalej i wstawiać gdzie się chce.

https://zapodaj.net/images/ab725359d1731.jpg

0

Rakieta za darmo. Przecież tam można pewnie IVECO dostawczakiem podjechać pod klub i "tego biere, tego biere a tego nie bo coś tutaj kolano skrzypi" xd Jak sąsiad do Niemiec jeździ rupiecie sprowadzać, żeby je potem sprzedać w Polsce. Cyrk.

1

Z tym kupowaniem zawodników nowych to pewnie czekają to rozstrzygnięcia sprawy Messiego. Nie chcą pewnie popełnić błędu (oddanie Messiego wiadomo, że jest błędem) jak z Neymarem kiedy inne klubu wiedziały, że Barca ma kasę to niech płacą. Dramat ta sytuacja. Dramat.

0

@RomanHoffer Szykuje mi się krwawa jesień
W sercu głód, chociaż ciągle tyje prawa kieszeń
Jeśli nagle zginę w sumie chyba dla was lepiej, huh?

2

@NeroTFP ponoć 5B ma byc miedzy Świętami a Nowym Rokiem. Tom Ellis gdzieś tak rzekł :D

I fakt. Ten sezon bardzo też mi się podobał.

5

A może niech się to rozstrzygnie w taki sposób? Jak strzeli to odchodzi po swojemu. Dla ułatwienia niech Messi będzie miał zawiązane oczy.



2

@deyna2018 Nie powiesz mi, że Bravo Girl choć raz wydało zły numer. Jeśli tak - udowodnij.

0

@AnnaMarianna hm. No każdy odcinek opowiada inną historię. I to chyba tyle co łączy ten serial z BM. Polecam się zapoznać. Odcinki nie są długie 7-15 minut każdy.

0

@masq wulgarne pod względem? jeśli chodzi o seks to cyberpunk czy s-f często się tym charakteryzują. Już taki nurt. Jeśli chodzi o język? To nie powiedziałbym :D Ale spoko. Rozumiem.

@ForcaMilosz M jak miłość nie oglądam już kilka lat. Jedyne co z takich seriali to Pierwsza Miłość :D

2

Oglądam sobie właśnie po raz drugi "Miłość, śmierć i roboty" i kurde. Jakie to jest dobre. Owszem są odcinki lepsze i gorsze (choć dla mnie każdy się czymś broni) ale sam pomysł, zamysł i sposób wykonania. Uwielbiam i nie mogę doczekać się na drugą cześć tego projektu. A jak z wami? Oglądaliście? Macie ulubiony odcinek? :P

6

Więzienie. Cela numer 10


36

Z rana taka wiadomość...

Chadwick Boseman, aktor znany z bycia Czarna Pantera nie żyje. Pokonała go choroba nowotworowa.

2020. Już dość. Naprawdę.

1

@Transu96 niektórzy płacą 300 złotych streamerkom na Twichu żeby ich nick przeczytały wiec... xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?