baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucas/catalan o. w porządku. ta stronka "onlyfans" to wszędzie już chyba jest.
0
"Witamy na pokładzie" Tylko czy ten statek tak łatwo odpłynie?
1
@Filip_10 Milion małych kawałków, Kwiaty dla Algernona, Nowy wspaniały świat, Folwark zwierzęcy, 451 Fahrenheita.
to tak na szybko :) Czy najlepsze? Chyba najbardziej wartościowe.
0
@FCMichalo kurde. szkoda. znaczy i tak kiedyś obejrze ale właśnei średnie sa recenzje i opinie :/ a to jednak Nolan.
1
@Ratamahatta ponoć w kołowrotek ma wejść teraz świnka morska :D
0
Nie wszystko jest prawda - jak jakiś Assassin :D Ezio, czy to Ty? :D
3
@sebasek99 następnym razem jak będę widział twój komentarz to za wczasu obkleje się taśma klejąca żeby przypadkiem nie pęknąć że śmiechu.
28
Ech. Pamiętam jak Messi przychodzil za grube miliony a teraz jak puścimy go za torbę kamieni to będzie dramat :c
0
@TR3YWAY na razie leci to a potem wybiera sobie z listy po prawo jakieś randomowe rzeczy. rafnoix też wjechał xd
5
Czy właśnie jem zapiekankę, popijam jabłkowym somersby i oglądam najlepsze akcje z Danielem Magicalem? Być może. Na lepszy wieczór mnie dziś nie stać xd
1
@MelchioR tylko update ponad 2 lata temu już był. trochę się nie pozmieniało od tego czasu? :/
4
@Michu94 z chwilą gdy klubem zarządza grupa błaznów, klub umiera - sir baczmus
0
@Chaoss nie no. pomysłów jest kilka. ale tak połączyłbym przyjemne z pożytecznym :D wybiorę inny sposób.
@Isso89 widziałem. piasek. wodę. ale Messiego nie :D
13
Za rok do Barcelony miałem się wybrać pierwszy raz. Zobaczyć go chociaż raz. Przejść się plażą z dziewczyną, być może oświadczyć i cyk. No nic. Smuteczek.
0
@FafitFCB wtedy zbierali na powrót Neymara i chciał przetrzepać jej sakwę a teraz Messiego sprzedają to na co mu torebka xd
2
Zawróci się?
i tu jeszcze jedna karykatura od jegomościa. no ma łep xd
1
Na La Rambli takie korki, że nie idzie palca wcisnąć to może trzeba będzie wrócić do komentowania pod postami jak za starych dobrych czasów :D
3
idealny obrazek.
1
Cyrk? Nie chodzę. Bartomeu sprawia, że mam go dzień w dzień.
2
Ja za dziecka do cyrku chciałem chodzić a tutaj Bartomeu daje mi go od kilku lat xd
0
Aha.
0
@FCBKasza chyba że twoja zamrażalnik osiąga temp 0 bezwzględnego :D to wtedy w porządku :D
0
@usztafik ten rok temu? xd
3
Na Super Polsat zaraz też wlatuje Jumanji - to starsze. Klasyczne. Godzinkę do finału można obejrzeć :D
13
@kamiVeB prócz modlitwy w TVP o zwycięstwo Monachium to chyba nie e.
1
@shinthps gdybym miał więcej czasu to może ale zaraz obrona inżynierki więc muszę się skupić na jednym :D
3
@masq najlepszy transfer Jezusa to ten z FC Ziemii do FC Nieba.
Dzień dobry w ten piątkowy śmieszny poranek :D
2
@BarcaInfo walnę coś głupiego. gdybym ja był trenerem (współczułbym wszystkim xd) to prywatna rozmowa z każdym zawodnikiem od A do Z - z kim chce grać i kto wg niego powinien wylecieć i tyle.
0
@pauletaa to co kolega wyżej i Guarani Energia
1
@MesQueUnClub96 nie jest jeszcze ze mną najgorzej :D
jeszcze.