1

@lucas/catalan o. w porządku. ta stronka "onlyfans" to wszędzie już chyba jest.

0

"Witamy na pokładzie" Tylko czy ten statek tak łatwo odpłynie?


1

@Filip_10 Milion małych kawałków, Kwiaty dla Algernona, Nowy wspaniały świat, Folwark zwierzęcy, 451 Fahrenheita.

to tak na szybko :) Czy najlepsze? Chyba najbardziej wartościowe.

0

@FCMichalo kurde. szkoda. znaczy i tak kiedyś obejrze ale właśnei średnie sa recenzje i opinie :/ a to jednak Nolan.

1

@Ratamahatta ponoć w kołowrotek ma wejść teraz świnka morska :D

0

Nie wszystko jest prawda - jak jakiś Assassin :D Ezio, czy to Ty? :D

3

@sebasek99 następnym razem jak będę widział twój komentarz to za wczasu obkleje się taśma klejąca żeby przypadkiem nie pęknąć że śmiechu.

28

Ech. Pamiętam jak Messi przychodzil za grube miliony a teraz jak puścimy go za torbę kamieni to będzie dramat :c

0

@TR3YWAY na razie leci to a potem wybiera sobie z listy po prawo jakieś randomowe rzeczy. rafnoix też wjechał xd




5

Czy właśnie jem zapiekankę, popijam jabłkowym somersby i oglądam najlepsze akcje z Danielem Magicalem? Być może. Na lepszy wieczór mnie dziś nie stać xd

1

@MelchioR tylko update ponad 2 lata temu już był. trochę się nie pozmieniało od tego czasu? :/

4

@Michu94 z chwilą gdy klubem zarządza grupa błaznów, klub umiera - sir baczmus

0

@Chaoss nie no. pomysłów jest kilka. ale tak połączyłbym przyjemne z pożytecznym :D wybiorę inny sposób.

@Isso89 widziałem. piasek. wodę. ale Messiego nie :D

13

Za rok do Barcelony miałem się wybrać pierwszy raz. Zobaczyć go chociaż raz. Przejść się plażą z dziewczyną, być może oświadczyć i cyk. No nic. Smuteczek.

0

@FafitFCB wtedy zbierali na powrót Neymara i chciał przetrzepać jej sakwę a teraz Messiego sprzedają to na co mu torebka xd

2

Zawróci się?



i tu jeszcze jedna karykatura od jegomościa. no ma łep xd


1

Na La Rambli takie korki, że nie idzie palca wcisnąć to może trzeba będzie wrócić do komentowania pod postami jak za starych dobrych czasów :D

3

idealny obrazek.


1

Cyrk? Nie chodzę. Bartomeu sprawia, że mam go dzień w dzień.

2

Ja za dziecka do cyrku chciałem chodzić a tutaj Bartomeu daje mi go od kilku lat xd

0

Aha.

0

@FCBKasza chyba że twoja zamrażalnik osiąga temp 0 bezwzględnego :D to wtedy w porządku :D

0

@usztafik ten rok temu? xd

3

Na Super Polsat zaraz też wlatuje Jumanji - to starsze. Klasyczne. Godzinkę do finału można obejrzeć :D


13

@kamiVeB prócz modlitwy w TVP o zwycięstwo Monachium to chyba nie e.

1

@shinthps gdybym miał więcej czasu to może ale zaraz obrona inżynierki więc muszę się skupić na jednym :D

3

@masq najlepszy transfer Jezusa to ten z FC Ziemii do FC Nieba.

Dzień dobry w ten piątkowy śmieszny poranek :D

2

@BarcaInfo walnę coś głupiego. gdybym ja był trenerem (współczułbym wszystkim xd) to prywatna rozmowa z każdym zawodnikiem od A do Z - z kim chce grać i kto wg niego powinien wylecieć i tyle.

0

@pauletaa to co kolega wyżej i Guarani Energia

1

@MesQueUnClub96 nie jest jeszcze ze mną najgorzej :D

jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?