3

@wpwelement To jak napiszę, wypijmy za ludzi których z nami już nie ma to skąd nie wiadomo że chodzi mi o zmarłych? xd

A tak na poważnie - czemu w sumie jest taki punkt i co z niego wynika - tzn, kto wpadł na pomysł, że nie powinno się mówić o nieobecnych? Co za tym stało?

14

Będę pierwszy

#freekubus

11

@FafitFCB Ja bym chciał zobaczyć jak nasi Amigos grają w AmongUs xdd Przecież tam Messi piszę na chacie że jest impostorem i nikt go nie wywala i tak xd

0

@MysticCat Podobny :D Taki sam to nie - awatar ten mam prawie że od początku mojego konta - czyli blisko 3k dni.

Zwykły przypadek. SHIBA chyba ma młodsze konto.

70

No i legancko. Tego.

0

@Fartlow I pisze to koleś, który 1 września daje taki komentarz:

1 września 2020, 20:32

Ale elegancki taki trening w taką angielską pogodę, cały mokry, ale organizm się hartuje.

xdd

0

@Mario96w wydał na różdżki twój łańcuch.

2

W tym sezonie to mecze chyba będę sprawdzał tylko na Flash Scorze. Szkoda mi na to wszystko patrzeć.

1

BUSKETS! Ty mendo jedna i druga! Przestań mi Rikiego prześladować!

0

Co

4

@Hushovt nie jest arcydziełem i nie będzie.

Ale przyjemnym filmem o motywie "podróż do celu" przy ciepłej herbatce już będzie :)

2

Far over the misty mountains cold...

2

@tomek256 a Gandalf przedstawia się właśnie Bilbo

0

@Roobo o 21 na TVP 1 Hobbit :/ i chyba przy nim zostanę 3 część HP przemawia do mnie najmniej.

1

@lucas/catalan sto lat sto lat!

0

@Volk dziś o 21 na TVP1 akurat Hobbit :D

0

@liberos35 A cena +/- nie jest już zanana?

3

O 22:00 konferencja SONY - może pokażą coś nowego, coś ciekawego. Może God of War? Mokre marzenie... ale przypominam lub mówię jeśli ktoś nie wie :D

0

@kylo12 może Instax?

3

@VamosRakieta nie wiem. mnie coś rzepka boli choć nic nie robiłem. nie wiem. głupie. po prostu myje podłogę na kolanach i nagle skurcz. dramat. ale dobra. już dolecę do korytarza i do spania.

1

a dokładniej wykres punktowy. ustawić osie od kiedy do kiedy mają mieć zakres i elo. ocena: piątka. zdał pan. brawo.

1

@Lubczyk698 excel? a potem wkleić.

0

@Krisgum ostatnio zmienili profilowe na fejsie więc chyba jeszcze żyją :D

0

@Mathew86 biorę wszystko pod uwagę choć Bieszczady troszku daleko (okolice Łodzi - moje miejsce zamieszkania) jak na 3/4 noce. Ale zapiszę sobie i posprawdzam.

0

@Triv44 W Warszawie będę na weekend także w celach służbowo osobistych ale zależy mi na górach :D

0

Ważne pytanie.

No dobra. Jako, że za tydzień obrona to planuję wyskoczyć na dwie-trzy noce w góry w celu resetu po 5 latach studiów (choć żeby dojść do spokoju ducha to bym musiał na inną planetę na dwa lata :D ) i teraz szukam fajnej miejscówki. Nie planuje kilometrowych wędrówek. Nie mam sprzętu itd. Chcę wyjść rano - napić się ciepłej herbatki z ładnym widokiem, potem przejść się po jakąś bułkę, zjeść ciepły obiad i wieczorkiem wypić jakieś winko. Chłonąć ostatnie ciepłe dni wakacji czy też chwile przed pracą i wgl.

Znacie jakieś fajne górskie miejscówki? :)

1

@Kidd a już powoli traciłem wiarę w ludzi. już poznajdywałem inne ale dzięki :D mimo wszystko.

0

Słowa kluczowe w pracy inżynierskiej odnoszącej się do konstrukcji budynku mieszkalnego? Jakieś pomysły? :D

1

@NeroTFP Jeśli nazwiesz Bumerang "Dobrem" - to wróci. O ile umiesz nim rzucać.

17

2137 komentarz stał się faktem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?