baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@wpwelement To jak napiszę, wypijmy za ludzi których z nami już nie ma to skąd nie wiadomo że chodzi mi o zmarłych? xd
A tak na poważnie - czemu w sumie jest taki punkt i co z niego wynika - tzn, kto wpadł na pomysł, że nie powinno się mówić o nieobecnych? Co za tym stało?
14
Będę pierwszy
#freekubus
11
@FafitFCB Ja bym chciał zobaczyć jak nasi Amigos grają w AmongUs xdd Przecież tam Messi piszę na chacie że jest impostorem i nikt go nie wywala i tak xd
0
@MysticCat Podobny :D Taki sam to nie - awatar ten mam prawie że od początku mojego konta - czyli blisko 3k dni.
Zwykły przypadek. SHIBA chyba ma młodsze konto.
70
No i legancko. Tego.
0
@Fartlow I pisze to koleś, który 1 września daje taki komentarz:
1 września 2020, 20:32
Ale elegancki taki trening w taką angielską pogodę, cały mokry, ale organizm się hartuje.
xdd
0
@Mario96w wydał na różdżki twój łańcuch.
2
W tym sezonie to mecze chyba będę sprawdzał tylko na Flash Scorze. Szkoda mi na to wszystko patrzeć.
1
BUSKETS! Ty mendo jedna i druga! Przestań mi Rikiego prześladować!
0
Co
4
@Hushovt nie jest arcydziełem i nie będzie.
Ale przyjemnym filmem o motywie "podróż do celu" przy ciepłej herbatce już będzie :)
2
Far over the misty mountains cold...
2
@tomek256 a Gandalf przedstawia się właśnie Bilbo
0
@Roobo o 21 na TVP 1 Hobbit :/ i chyba przy nim zostanę 3 część HP przemawia do mnie najmniej.
1
@lucas/catalan sto lat sto lat!
0
@Volk dziś o 21 na TVP1 akurat Hobbit :D
0
@liberos35 A cena +/- nie jest już zanana?
3
O 22:00 konferencja SONY - może pokażą coś nowego, coś ciekawego. Może God of War? Mokre marzenie... ale przypominam lub mówię jeśli ktoś nie wie :D
0
@kylo12 może Instax?
3
@VamosRakieta nie wiem. mnie coś rzepka boli choć nic nie robiłem. nie wiem. głupie. po prostu myje podłogę na kolanach i nagle skurcz. dramat. ale dobra. już dolecę do korytarza i do spania.
1
a dokładniej wykres punktowy. ustawić osie od kiedy do kiedy mają mieć zakres i elo. ocena: piątka. zdał pan. brawo.
1
@Lubczyk698 excel? a potem wkleić.
0
@Krisgum ostatnio zmienili profilowe na fejsie więc chyba jeszcze żyją :D
0
@Mathew86 biorę wszystko pod uwagę choć Bieszczady troszku daleko (okolice Łodzi - moje miejsce zamieszkania) jak na 3/4 noce. Ale zapiszę sobie i posprawdzam.
0
@Triv44 W Warszawie będę na weekend także w celach służbowo osobistych ale zależy mi na górach :D
0
Ważne pytanie.
No dobra. Jako, że za tydzień obrona to planuję wyskoczyć na dwie-trzy noce w góry w celu resetu po 5 latach studiów (choć żeby dojść do spokoju ducha to bym musiał na inną planetę na dwa lata :D ) i teraz szukam fajnej miejscówki. Nie planuje kilometrowych wędrówek. Nie mam sprzętu itd. Chcę wyjść rano - napić się ciepłej herbatki z ładnym widokiem, potem przejść się po jakąś bułkę, zjeść ciepły obiad i wieczorkiem wypić jakieś winko. Chłonąć ostatnie ciepłe dni wakacji czy też chwile przed pracą i wgl.
Znacie jakieś fajne górskie miejscówki? :)
1
@Kidd a już powoli traciłem wiarę w ludzi. już poznajdywałem inne ale dzięki :D mimo wszystko.
0
Słowa kluczowe w pracy inżynierskiej odnoszącej się do konstrukcji budynku mieszkalnego? Jakieś pomysły? :D
1
@NeroTFP Jeśli nazwiesz Bumerang "Dobrem" - to wróci. O ile umiesz nim rzucać.
17
2137 komentarz stał się faktem.