2

@NeroTFP jak spadać to z wysokiego konia, a u niego ten koń nie jest zbyt wielki - a na pewno jest chwiejny.

1

Przecież jak by ktoś zgłosił bombę na narodowym to oni na krok by się nie ruszyli tylko stali pod domem prezesa.

0

@MesQueUnClub_87 wiesz. Policjanci nie są tam bo chcą. Tylko niestety muszą.

0

@NeroTFP a to co się dzieje pod jego domem. tam już 30 radiowozów i wszystko poblokowane... prezydenta by tak nie bronili.

https://www.facebook.com/GazetaZoliborza/videos/347065926520639/?v=347065926520639

0

@Azi tylko przez neta oglądam. nie jestem z Warszawy :c

2

Pod domem Kaczyńskiego z 15 furgonetek i z 50 policjantów już czeka xd chyba będą dymy.

1

@PieN Albo teksty "szczepionki, nie! bo będą nas monitorować przez chipy!" nie myśląc, że telefon w naszych dłoniach wie o nas więcej niż my sami :)

1

@PieN Oglądałem. Niby człowiek wie jak to działa ale i tak przeraża.

1

@NeroTFP to jest wgl kek

0

@Kacper1432 Ale, że niektórzy nauczyciele uważają się za lepszych? Nowe. Nie znałem.

0

A przesłucham sobie, przesłucham.

0

@ProMILs to znaczy jaki cyrk - bo teraz w sumie nie rozumiem czy mówisz o jakiejś akcji czy o coś konkretnego. sprecyzuj bo nie chcę się źle odnieść.

@kazbychu ciężki temat. zgadzam się. nigdy nie wejdziemy w buty kobiet, i wg mojej opinii nie powinniśmy im wchodzić również do ich życia.

5

@PatrychoO ale właśnie o taką aborcję się rozchodzi. o płody, które w szerokim ujęciu mają "defekt" który nie pozwoli im normalnie funkcjonować. im i ich rodzinom. ten wybór właśnie zabierają...

6

@PatrychoO zdarzą się i takie. tak jak te, które urodzą i wyrzucą dziecko do rzeki bo nikt im wcześniej nie dał wyboru.

2

@deyna2018 tak? jak się rodzi martwe to w porządku nie? i kobieta ma je "donosić" to jest git wg Ciebie. W porządeczku.

42

To tak w sumie o co chodzi "tym kobietom". Mam nadzieję, że niektórzy zrozumieją.


0

@Feliciana przecież następnym komentarzem będzie "tesz byłes/as płodeeem"

3

@Hrzan Czyli drogą szerokiej dedukcji - państwo może mi coś narzucić. Np. jak narzucili by Tobie, że masz do 20 roku życia mieć 2 dzieci to w porządku wtedy? Nie możesz powiedzieć "nie. nie podoba mi się to. mam prawo decydować" to uznajesz, że wtedy jest wszystko git?

16

@myscooter W cywilizowanym kraju każdy ma możliwość wyboru.

0

@Colon już niedługo :D ponoć trzyma poziom 1

0

@IronSanHybrid i nie wiem czy dobrze kiedyś słyszałem, w niektórych klinikach pracują również Polki przez co można wszystko dobrze dogadać. Ale nie jest to potwierdzone info.

2

@IronSanHybrid a to nie widziałem. ale wielkie umysły myślą podobnie.

@fcbarcafan19 :|

10

@IronSanHybrid bykowe. jak do 20 roku się nie ożenisz i nie zrobisz potomstwa to będziesz płacił.

0

@wroclawianin89 Nie. Nie o to. Chodzi o wybór. A to jest różnica.

1

@wroclawianin89 mało zatem wiesz o antykoncepcji i jak działa :) nawet połączenie gumek+tabletki+wkładki nie da Ci 100% pewności.

7

@clyde Ważne żeby się urodziło. Będzie żyć 15 minut? Ale urodzone :)

To jest dramat i choć jestem facetem to jest mi przykro, że takie rzeczy się dzieją...

2

@SonBarcaGoku Ogólnie i szeroko rozumiany humor. Ja się specjalizuje właśnie w sucharach. Mniej szkodliwe niż "eee gupku sam se sprawć w interencie mozesz a nie sie pytaszzzzz! dzieciaku" A ja żartować lubię :3

9

@Alanooo Michał Karbownik na pewno - bo nie jest w żadnej z tych drużyn. Z innymi zawodnikami nie wiem jak jest.

0

@Rewolucja123 też właśnie czekam :D może jak raz dziś wlecą.

0

Oceny za LM kiedy wjeżdzają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?