baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP jak spadać to z wysokiego konia, a u niego ten koń nie jest zbyt wielki - a na pewno jest chwiejny.
1
Przecież jak by ktoś zgłosił bombę na narodowym to oni na krok by się nie ruszyli tylko stali pod domem prezesa.
0
@MesQueUnClub_87 wiesz. Policjanci nie są tam bo chcą. Tylko niestety muszą.
0
@NeroTFP a to co się dzieje pod jego domem. tam już 30 radiowozów i wszystko poblokowane... prezydenta by tak nie bronili.
https://www.facebook.com/GazetaZoliborza/videos/347065926520639/?v=347065926520639
0
@Azi tylko przez neta oglądam. nie jestem z Warszawy :c
2
Pod domem Kaczyńskiego z 15 furgonetek i z 50 policjantów już czeka xd chyba będą dymy.
1
@PieN Albo teksty "szczepionki, nie! bo będą nas monitorować przez chipy!" nie myśląc, że telefon w naszych dłoniach wie o nas więcej niż my sami :)
1
@PieN Oglądałem. Niby człowiek wie jak to działa ale i tak przeraża.
1
@NeroTFP to jest wgl kek
0
@Kacper1432 Ale, że niektórzy nauczyciele uważają się za lepszych? Nowe. Nie znałem.
0
A przesłucham sobie, przesłucham.
0
@ProMILs to znaczy jaki cyrk - bo teraz w sumie nie rozumiem czy mówisz o jakiejś akcji czy o coś konkretnego. sprecyzuj bo nie chcę się źle odnieść.
@kazbychu ciężki temat. zgadzam się. nigdy nie wejdziemy w buty kobiet, i wg mojej opinii nie powinniśmy im wchodzić również do ich życia.
5
@PatrychoO ale właśnie o taką aborcję się rozchodzi. o płody, które w szerokim ujęciu mają "defekt" który nie pozwoli im normalnie funkcjonować. im i ich rodzinom. ten wybór właśnie zabierają...
6
@PatrychoO zdarzą się i takie. tak jak te, które urodzą i wyrzucą dziecko do rzeki bo nikt im wcześniej nie dał wyboru.
2
@deyna2018 tak? jak się rodzi martwe to w porządku nie? i kobieta ma je "donosić" to jest git wg Ciebie. W porządeczku.
42
To tak w sumie o co chodzi "tym kobietom". Mam nadzieję, że niektórzy zrozumieją.
0
@Feliciana przecież następnym komentarzem będzie "tesz byłes/as płodeeem"
3
@Hrzan Czyli drogą szerokiej dedukcji - państwo może mi coś narzucić. Np. jak narzucili by Tobie, że masz do 20 roku życia mieć 2 dzieci to w porządku wtedy? Nie możesz powiedzieć "nie. nie podoba mi się to. mam prawo decydować" to uznajesz, że wtedy jest wszystko git?
16
@myscooter W cywilizowanym kraju każdy ma możliwość wyboru.
0
@Colon już niedługo :D ponoć trzyma poziom 1
0
@IronSanHybrid i nie wiem czy dobrze kiedyś słyszałem, w niektórych klinikach pracują również Polki przez co można wszystko dobrze dogadać. Ale nie jest to potwierdzone info.
2
@IronSanHybrid a to nie widziałem. ale wielkie umysły myślą podobnie.
@fcbarcafan19 :|
10
@IronSanHybrid bykowe. jak do 20 roku się nie ożenisz i nie zrobisz potomstwa to będziesz płacił.
0
@wroclawianin89 Nie. Nie o to. Chodzi o wybór. A to jest różnica.
1
@wroclawianin89 mało zatem wiesz o antykoncepcji i jak działa :) nawet połączenie gumek+tabletki+wkładki nie da Ci 100% pewności.
7
@clyde Ważne żeby się urodziło. Będzie żyć 15 minut? Ale urodzone :)
To jest dramat i choć jestem facetem to jest mi przykro, że takie rzeczy się dzieją...
2
@SonBarcaGoku Ogólnie i szeroko rozumiany humor. Ja się specjalizuje właśnie w sucharach. Mniej szkodliwe niż "eee gupku sam se sprawć w interencie mozesz a nie sie pytaszzzzz! dzieciaku" A ja żartować lubię :3
9
@Alanooo Michał Karbownik na pewno - bo nie jest w żadnej z tych drużyn. Z innymi zawodnikami nie wiem jak jest.
0
@Rewolucja123 też właśnie czekam :D może jak raz dziś wlecą.
0
Oceny za LM kiedy wjeżdzają?