baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Solimalhio weź to zedytuj a nie xd oczy mnie bolą i mam ochotę zgłaszać takie komentarze.
1
Dobra. Dziś jest nawet spokojna dyskusja. Ogólnie tak w skrócie od siebie: popieram strajk kobiet i rozumiem co chcą wywalczyć - chodzi mi tutaj głównie o aborcję a nie pojawiające się co rusz nowe postulaty. Nie jestem też osobą wierzącą lecz niszczenie budynków czy to kościół, przystanków, bloków jest dla mnie głupotą (może dlatego że jestem budowlańcem xd). Dziś słuchałem jednak fajnego głosu księdza, którego dość mocno lubię słuchać i wam ten krótki vlog również dziś polecam. Tym z lewa i z prawa. Weźcie te 25minut oddechu i przesłuchajcie. Co ksiądz myśli o wyroku Trybunału Konstytucyjnego.
1
@IronSanHybrid Też obejrzałem w tamten weekend. Borat trzyma poziom - fakt, jedynka bawiła mnie bardziej, ale tam to było bardziej "skecz" po "skeczu" ciągle o czymś innym. W drugiej części mamy jednak całą historią, fabułę i też wypada to spoko :D Polecam.
0
@kamilkrycha dlatego my, La Ramblowicze powinniśmy założyć własną partię.
1
Jak fajnie wgl dziś wycinki rozmów w tvpis pani dudy i pana dudy ze wczorajszej rozmowy w Polsacie dają xd takie najwygodniejsze.
0
@justfootball Dwa nagłówki po sobie:
"Lewacki faszyzm niszczy Polskę" - bo kobiety walczą o swoje prawa
"Islamski faszyzm niszczy Francję" - bo mordują ludzi
rozwaliło mnie to. a no i "siewcy śmierci" xd dobre dropsy kurski (specjalnie z małej) tam im do kawki dosypuje.
2
@justfootball Arturito chociaż zamoczył
2
Ja mam i polecam :)
8
@Hrzan nie :3 jednak wolę te 10 zł na jakieś schronisko przelać :)
Popieram strajk ale hajs wolę na biedne kitku
0
@Bruttal serio? xdddd
21
O Barcelona - Dynamów za tydzień również w TVP. Pasuje :D
0
Messi ma chyba pod koszulką napis jakiś dla Bartomeu jeszcze, że tak gola chce strzelić.
"No i czyja racja?!"
0
spalony maybe?
1
@Bruttal Co do tego kto badał to nie wiem bo taki dziwny twór pierwszy raz słyszałem:
Najważniejsze: PIS 37%, Konfa: 11%
Gdzie w tych ważniejszych sondażach PIS ma 24% xd a Konfa około 6%
2
@_catalan tym razem chociaż nie jest to fake.
0
Ci z jakim sondażem wyskoczyli w TVP xd
2
@tristan87 Wszyscy na pozycji. Ryba Ryba tu Akwarium
0
@Ls0811 Jest różnica w Kościele i kościele.
3
@KrystianR W punkt.
0
@Igor123 ale by był dym. ale mam nadzieję, że mem pójdzie dalej w świat.
2
Sam stworzyłem. Ale ponoć tak było
https://jbzd.com.pl/obr/1615042/mamy-oswiadczenie-prezesa
3
@tbas nie wiem co dalej :) zobaczymy :) przynajmniej nie boi się odezwać jak niewidoczny prezydent albo milcząca dama.
@Bykunn albo, że kot jej prezesa przebiegł po klawiaturze i samo się napisało i wysłało? :D
7
Ponoć nie fejk. Potwierdzają to osoby z otoczenia prezydenta. (fakt. nie ma niebieskiego ptaszka - ale u Dudy też go nie ma)
Kinga Duda nie zgadza się z wyrokiem TK. Większe jaja niż tatuś? Być może.
1
@pt9 konfie się pali grunt pod nogami xd
4
@Galford Nie wiem. Ja nie jestem przekonany to żadnej siły wyższej :) Religie świata są do siebie podobne - tym czym "wybiła" się chrześcijańska to to, że niosła miłość a nie cierpienie i gniew bogów :) Czy na "górze" jest Zeus, Jezus, ktoś z panteonu hinduskiego czy Zordon - dla mnie nie ma to znaczenia. Coś może jest, może nic. Kościół w Polsce nie szerzy już miłości (owszem nie wszyscy bo są fajni księża) tylko obłudę, wcielenie grzechów głównych i inne negatywne emocję.
0
Pięknie. Po prostu.
1
@ksobi nie grałem - oglądałem tylko let's Play. 95% tej gry to: idź i ich pobij. Ulepsz ekwipunek. Idź i ich pobij. Ulepsz ekwipunek. Idź i ich pobij. Trochę nuda. Mnie zniechęciło kompletnie.
36
@PuszkinFan prawda. Mnie wczoraj szczepili i mam już 3 ręce i dwie głowy. Ale jak to mówią co dwie głowy to nie jedna i już nie mam dwóch lewych rąk do roboty tylko trzy.
1
@G9 Większość ludzi wierzy już w Boga a nie w Kościół. Całe szczęście.
0
@justfootball przeczytałem weź "podduszaną" xd chyba za dużo porno na dziś. dobranoc.