15

I dlatego też edukacja seksualna powinna być dostępna w szkole zamiast np takiej religii. Nawet do dyskusji nie zapraszam bo nie ma o czym.

0

@norbi77 znowu nie zaczaiłeś xd dobranoc mordko.

0

@Janiama no to tutaj wkraczamy na podgrupę pedofilii. czysty homoseksualizm to coś innego niż pedofila homoseksualna. ale jak napisał wyżej kolega - w kościele jest więcej chłopców jako ministrantów więc "dostęp" jest łatwiejszy.

0

@norbi77 jesteś jak Bartra a mój żart jak Bale w pewnym meczu. Wyminął Cię i nie zdążyłeś.

1

@Janiama mimo wszystko nie mieszałbym pedofili (która jest zaburzeniem psychicznym) z homoseksualnością (która jest no orientacją seksualną) bo dla tych drugich może to być krzywdzące.

2

@norbi77 bo zaraz Ci wyjedziemy z argumentem że Hitler też o niczym nie widział. A też może się bronić bo nie żyje.

49

@Ratamahatta Święty Mikołaj tylko powinien zostać. Reszta out.

0

@Artsssfc Piraci o 20 na Polsacie. Część druga :)

0

@Cwaniak4 Wino w weekend z lubą. Bezalkoholowe piwko w środowy wieczór przy Lidze Miszczów.

1

@Mr8lack "Środowisko podhalańskich wilków czuje się urażone faktem, że jedna z postaci fantasy (w kuluarach mówi się, że sprawa dotyczy Gerwanta z Rivii) jest nazywana wilkiem mimo nie posiadania cech przypisywanych do tych drapieżców. O kolejnych postępach w sprawie będzie można przeczytać na stronie "Człowiek człowiekowi wilkiem kropka pe el."

Wasz wysłannik i korespondent - Maćko z Bogdańca.

2

@justfootball Trankilo. Trankilo Arturito.

3

@NaFazieHitman Czy redakcja portalu ma jakikolwiek wpływ na populacji pingwinów królewskich?

0

@marcin000019 co xd znaczy pewnie było już gdzieś bo nie sztuka wpaść na taki teskt ale nie widziałem tego nigdzie wcześniej :D ale nie jestem pewnie prekursorem.

22

Ja nie wiem jak ludzie narzekają, że covid zabrał im uczucie smaku na dobre żarcie.

Mi władze państwowe zabrały smak na życie w tym kraju.


(tak to żart. albo może nie?)

0

@SamuraJack Nie mam ani konsoli ani dobrego komputera do grania w cokolwiek :) Gram tylko w sudoku na telefonie. Smutne xd

Ale niedługo może się to zmieni.

0

@patry295 xddddd pasuje.

0

@patry295 czekaj czekaj. to chcesz mi powiedzieć, że dzieci nie przynosi bocian?

1

@Fido66 a to w porządku ♥

0

@Fido66 weź go daj i naucz czytać i niech wsiąknie w książki a nie gry :)

0

@Benek1899x1910 jedno? dla jednego to się nie opłaca imo.

1

@wpwelement tylko pod prysznicem. zaraz jak skończymy śpiewać.

1

@Kamil92 Można. Jak najbardziej. I to jeszcze jak!

1

@sebasek99 Kurde. No nic... może będzie jeszcze jakaś aukcja z Afryki czy cuś. Smacznego!

0

@NaFazieHitman *napisałeś. bo chyba mnie na głos nie słyszysz :/

3

O. TVP właśnie mówi, że w Brukseli została zakończona aukcja kupna dzieci dla homoseksualistów. Chciałem sobie jedno kupić bo pinonżki odłożone z wygranych kuponów a tutaj o :/ Internet mi nie pozwolił.

20

@justfootball jeśli cała procedura adopcji przebiega tak samo jak u normalnych rodzin (niektórzy myślą pewnie że trwa to jak w filmach - idziesz i zabierasz dziecko xddd) i takie rodziny zdają ja w porządku to chyba okej. Niemiałbym problemu. Ja sam zostałem wychowany przez mamę i babcie bo przecież ojciec wolał pić xd prócz tego że umiem gadać z laskami lepiej niż koledzy i dbam o porządek bardziej nie czuje się mniej męski xd nadal lubię grać w piłkę i strzelać z czołgów.

0

@Janiama Najman w ostatnim filmiku zarzekał się że nie bierze za to hajsu xd

1

@Bykunn no to chodziło mi pisząc :D

Dzięki.

0

To w końcu od dziś czy od poniedziałku są zamknięte te galerie. :V

2

Dobranoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?