0

@BrzydkiAS no Twoje ostatnie komentarze to takie puszczanie oczka. Dobrze wiesz o czym mówię. Chyba jesteśmy dorośli :)

0

@BrzydkiAS ty tak zaczepić próbujesz ale coś Ci się nie udaje xd

1

@Krisgum wirtualna wp.pl? tam są kanały po rejestracji :)

0

i cyk karny xd

1

@NeroTFP ja jutro mam urodziny. To tak na osłodę życia.

0

@msmsms na jaką uczelnię? :D

Geometria wykreślna potrzebna jest żeby nauczyć się patrzeć perspektywicznie :) Do rysunków budowlanych/technicznych trzeba jednak umieć sobie wyobrażać różne rzeczy :)

12

No to chyba po pracy mam.

Pracuje w banku i wczoraj miałem przedstawić nowy algorytm (szybszy, łatwiejszy, bardziej intuicyjny) do przesyłania hajsu. No i coś poszło nie tak i teraz pieniądze są wypłacane nie tak i nie tym osobom co powinny. Lekki przypał. Już jakiś młodzik dzwonił do biura i się sapał o 102 zł. ^^ Zobaczymy co będzie dalej.

0

@Geble @TheNekro94 Dzięki. Nie pomyślałem o tym miejscu :D

0

Znacie jakieś darmowe strony do szablonów CV?

Darmowe, że darmowe a nie, że trzeba abonament wykupować :D

0

Trinsao, Trinsao - a może się tak mówi?

Tak samo jak kiedyś Dani Alvis. Czekam na zdanie eksperta pana Ćwiąkały.

2

@ksobi

8

Panowie macie tak cisnąć to Dynamo aż się światło zapali! hahaha bo dynamo... bosze. ze mną jest dziś coś nie tak...

3

@Fawrf @Zoker Dzięki koledzy. Jeśli ktoś choć raz się uśmiechnie to ja będę hepi. Jeśli skrzywi się to też, bo chociaż mimikę twarzy poćwiczy.

Pozdrawiam.

6

W szatni, w trakcie odprawy przedmeczowej:

> Koeman: Panowie! Gramy dziś z Kijowem! A musimy pamiętać, że każdy kij ma dwa końce zatem uważamy w ataku i w obronie. Messi -ty strzelasz, bramkarz - ty bronisz.
> Trenerze... ale... ale Messi...
> Tak tak. Gramy na Leo i będzie humor gituwa.

Źródło: dobry_humor_dnia_dzisiejszego.

103

Mam nadzieję, że nasi dziś... haha... nie zagraja kijowo. hahaha.

Idę po wodę.

0

@baczmus już nie edytuje komentarza ale ten... To tak zwany "żart" xd

27

Maksymalnie 5 osób przy stole wigilijnym.

Dobrze że mam dwa stoły w pokoju. Zresztą po pasterce już i tak część będzie pod stołem.

1

@Colon wygląda bardziej jak zdjęcie z odpowiednim filtrem niż rysunek.

Chyba, że jest to jakaś odpowiednia technika, której nie znam. Tak czy tak ładne :)

1

@Barca1992 impotencję będzie można zwalić na wirusa. pasuje.

0

@Yoshi94 Bo Estry (związki chemiczne) mają bardzo często przyjemny zapach :)

0

@DaPi Czyli ładnie pachnie.

1

@NeroTFP przecież ile na tym się pierogów z jagodami zmieści. o słodki jezusie w morelach.

1

@patataj

Małysz, Makłowicz, Pudzianowski > Mickiewicz, Słowacki, Piłsudski

Tyle w temacie.

0

@Shapiro każdy lubi czasem przyknurzyć.

0

@G9 Aaa nie wiem szczerze mówiąc.

4

Niżej kolega @Chakalaka wrzucił post odnośnie JP II i wywiązała się dyskusja odnośnie gwałtu. To ja podlinkuje bardzo ciekawy artykuł (wręcz esej?) na temat "Kultury gwałtu - gwałt to przecież komplement". Jeśli macie te pół godziny - godzinę wolnego czasu - przeczytajcie sobie i wysnujcie jakieś zdanie, opinię na te temat.

Ja w tym tekście może nie we wszystkim się zgadzam (procentowo powiedzmy 10%, że przykłady są może na wyrost i można odbić piłeczkę, ale patrze męskim okiem a nie kobiecym).

Także no.

http://wakat.sdk.pl/gwalt-to-przeciez-komplement-czym-jest-kultura-gwaltu/

1

@VamosRakieta ech. Jak nie rozwala Polski to jeszcze w między czasie nam jakieś turnieje przegrywa. Jak żyć w tym cyrku... smutne.

26

@PanZagadka no na brzuchu dziś nie zasnę.

6

@BarcaInfo osiągnął więcej niż Najman.

szacuneczek.

1

@deyna2018 Pisanie opowiadań, założenie bloga, recenzje, nauka czegoś przydatnego :)

No i pornosy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?