baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BrzydkiAS no Twoje ostatnie komentarze to takie puszczanie oczka. Dobrze wiesz o czym mówię. Chyba jesteśmy dorośli :)
0
@BrzydkiAS ty tak zaczepić próbujesz ale coś Ci się nie udaje xd
1
@Krisgum wirtualna wp.pl? tam są kanały po rejestracji :)
0
i cyk karny xd
1
@NeroTFP ja jutro mam urodziny. To tak na osłodę życia.
0
@msmsms na jaką uczelnię? :D
Geometria wykreślna potrzebna jest żeby nauczyć się patrzeć perspektywicznie :) Do rysunków budowlanych/technicznych trzeba jednak umieć sobie wyobrażać różne rzeczy :)
12
No to chyba po pracy mam.
Pracuje w banku i wczoraj miałem przedstawić nowy algorytm (szybszy, łatwiejszy, bardziej intuicyjny) do przesyłania hajsu. No i coś poszło nie tak i teraz pieniądze są wypłacane nie tak i nie tym osobom co powinny. Lekki przypał. Już jakiś młodzik dzwonił do biura i się sapał o 102 zł. ^^ Zobaczymy co będzie dalej.
0
@Geble @TheNekro94 Dzięki. Nie pomyślałem o tym miejscu :D
0
Znacie jakieś darmowe strony do szablonów CV?
Darmowe, że darmowe a nie, że trzeba abonament wykupować :D
0
Trinsao, Trinsao - a może się tak mówi?
Tak samo jak kiedyś Dani Alvis. Czekam na zdanie eksperta pana Ćwiąkały.
2
@ksobi ♥
8
Panowie macie tak cisnąć to Dynamo aż się światło zapali! hahaha bo dynamo... bosze. ze mną jest dziś coś nie tak...
3
@Fawrf @Zoker Dzięki koledzy. Jeśli ktoś choć raz się uśmiechnie to ja będę hepi. Jeśli skrzywi się to też, bo chociaż mimikę twarzy poćwiczy.
Pozdrawiam.
6
W szatni, w trakcie odprawy przedmeczowej:
> Koeman: Panowie! Gramy dziś z Kijowem! A musimy pamiętać, że każdy kij ma dwa końce zatem uważamy w ataku i w obronie. Messi -ty strzelasz, bramkarz - ty bronisz.
> Trenerze... ale... ale Messi...
> Tak tak. Gramy na Leo i będzie humor gituwa.
Źródło: dobry_humor_dnia_dzisiejszego.
103
Mam nadzieję, że nasi dziś... haha... nie zagraja kijowo. hahaha.
Idę po wodę.
0
@baczmus już nie edytuje komentarza ale ten... To tak zwany "żart" xd
27
Maksymalnie 5 osób przy stole wigilijnym.
Dobrze że mam dwa stoły w pokoju. Zresztą po pasterce już i tak część będzie pod stołem.
1
@Colon wygląda bardziej jak zdjęcie z odpowiednim filtrem niż rysunek.
Chyba, że jest to jakaś odpowiednia technika, której nie znam. Tak czy tak ładne :)
1
@Barca1992 impotencję będzie można zwalić na wirusa. pasuje.
0
@Yoshi94 Bo Estry (związki chemiczne) mają bardzo często przyjemny zapach :)
0
@DaPi Czyli ładnie pachnie.
1
@NeroTFP przecież ile na tym się pierogów z jagodami zmieści. o słodki jezusie w morelach.
1
@patataj
Małysz, Makłowicz, Pudzianowski > Mickiewicz, Słowacki, Piłsudski
Tyle w temacie.
0
@Shapiro każdy lubi czasem przyknurzyć.
0
@G9 Aaa nie wiem szczerze mówiąc.
4
Niżej kolega @Chakalaka wrzucił post odnośnie JP II i wywiązała się dyskusja odnośnie gwałtu. To ja podlinkuje bardzo ciekawy artykuł (wręcz esej?) na temat "Kultury gwałtu - gwałt to przecież komplement". Jeśli macie te pół godziny - godzinę wolnego czasu - przeczytajcie sobie i wysnujcie jakieś zdanie, opinię na te temat.
Ja w tym tekście może nie we wszystkim się zgadzam (procentowo powiedzmy 10%, że przykłady są może na wyrost i można odbić piłeczkę, ale patrze męskim okiem a nie kobiecym).
Także no.
http://wakat.sdk.pl/gwalt-to-przeciez-komplement-czym-jest-kultura-gwaltu/
1
@VamosRakieta ech. Jak nie rozwala Polski to jeszcze w między czasie nam jakieś turnieje przegrywa. Jak żyć w tym cyrku... smutne.
26
@PanZagadka no na brzuchu dziś nie zasnę.
6
@BarcaInfo osiągnął więcej niż Najman.
szacuneczek.
1
@deyna2018 Pisanie opowiadań, założenie bloga, recenzje, nauka czegoś przydatnego :)
No i pornosy.