baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baczmus hejter roku xd nie no. to są oszczerstwa!
0
A ja kim jestem?
1
@xBoMBoWiECx Lotek - lubim. Dobry standuper
0
@ProMILs czasem i 20 lat może mieć osoba i być uważana za dziecko. dorosły nie znaczy dojrzały.
a skoro dziecko wchodzi w wiek dojrzewania to się zaczyna interesować różnymi tematami :)
0
@Xwowrak szczerze? :) dla dzieci 15+ (czyli wchodzących w wiek dojrzewania) taka książka może być jak najbardziej rozwijająca jeśli tylko potem rodzić potrafi z nim pogadać :)
0
@Colon że żyjemy w stymulacji.
0
@joloskyy @juliacicha zobowiązała się do tłumaczenia na żywo, więc trzeba śledzić ją na twiterze albo tutaj na stronce będzie artykuł :)
2
@Nihas 21:25
2
To ten. Nawzajem.
1
@Ali094 Wesołych i spokojnych! :)
3
@IronSanHybrid dzięki za ostrzeżenie.
3
@lucas/catalan nie za ciepło Ci w tych dwóch czapkach? :D
0
@Janiama kto w napadzie?
@VamosRakieta do pomocy. będzie podawał do najbliższego.
0
@zawsze_barca leci dobry przekaz.
0
Turniej w piłkę z o puchar La Rambli? POG
Szukam grubego na bramkę.
6
@IronSanHybrid człowiek dzida. w sumie wrzucasz wrzucasz a masz jakąś na głównej swoją dzidę? :D
1
Kim jest ten Lewandowski? Nie znam.
1
@NeroTFP Złoty mikrofon dla komentatora: Mateusz Boras Borek
Złoty długopis dla naj lepszego dzienikarza: Krzyrztow Stanowski
2
@IronSanHybrid ale możesz obejrzeć tak czy tak :D wpisz Pornhub Instagram i chyba oni nie mają potrzeby akceptacji :D
2
@IronSanHybrid dzięki za oznaczenie :D
na Instagramie PH można relację ogarnąć :) Tam wszystko ładnie pokazane :)
0
@BulaKG u mnie średnio 10,30 za kg. Leżą obok buraków po prawo
0
@lucas/catalan ładniutko.
Ech z13 mln filmików z PH zostało raptem 3mln...
4
@ranger3120 też całowałem xd potem jednak ciężko było znaleźć prace jako nauczyciel w innej gminie...
4
@Kante taka która najbardziej ci odpowiada. Każda klasa jest opisana :)
1
@Hasszz Bóg. W pewnym sensie oczywiście.
12
Porządna recenzja? Tylko od tego Pana. Nawet nie dyskutujcie bo nie ma o czym.
1
@macio_944 Dael od FSGK?
1
@PatrychoO a jak dla mnie spoko pokazanie takiego dania :D
0
Życie.
0
Cules. Pytanie. Zadawałem rano ale zadam jeszcze raz bo ktoś inny pewnie warte trzyma.
Telewizor tak do 1500 zł. Coś koło 40 cali. Polecacie coś ciekawego? Dwie osoby proponowały Xiaomi. Macie jakieś inne warte uwagi modele?