1

@Rastafarnianin Najmniejsze trumny dźwiga się najciężej.

0

@koziar Wiem, wiem :) Giza też klasa sama w sobie.

Teraz gdy jest "roast" znanej osoby to takie zaproszone osoby uważają (moim zdaniem), że rzucenie bluzgu czy robię Ci to i to z matką jest WYŻYNĄ HUMORU. Nie ma miejsca na inteligentny żart w którym inne osoby chwilę pomyślą i skojarzą fakty i będzie "damn. jak mu pocisnął". Mało w tym sarkazmu (a o dobry sarkazm też ciężko) i wbijanie szpileczek po szpileczce. No ale, może niedługo pojawi się coś ciekawego :D jest jakaś osoba, która zapowiadała swój roast?

1

@koziar ostatni dobry roast to był Podsiadły u Wojewódzkiego.

1

@Kluivert_P zależy czyje to słowo.

0

@Outlook bo właśnie dostałem smsa że mam zainstalować ale jak czytam opinię na sklepie google to xd

0

Tą aplikację kwarantanna trzeba ściągać czy nie. Koleżanka z pracy miała dodatni wynik no i trafiłem na 10 dni do domu :V Instalować czy odpuścić?

47

Bliskie źródła podają, że Messi do PSG nie ma nic. Nawet szacunku [Źródło: mokre]

3

@RudY Bramka Roberto przy muzyczce z Titanica musowo będzie oglądana.

1

@KORTIS ja już dziś się Muniaka naczytałem jak to Barca jeden półfinał z Realem przez sędziów przegrała :D i jak sędziowie wszyscy są przekupieni :D

0

Ale, że Barcelona? Że na remis z 2-0? No nie wiem czy to nie jakaś mistyfikacja...

2

@lucas/catalan tutaj też jest kilka:


0

0

@Yanek pierwszy typ 2 bramki na mecz praktycznie xddddd

0

@Progressive internety

0

@kuz hm. jak dodasz gifa na daną planszę to w lewym górnym rogu taka strzałka i chyba możesz zapisać i potem po prostu dodawać jako "podkład". ale nie wiem w sumie czy z gifem to zadziała - w sensie czy będzie ruchawy :D

1

@teacherakademicki Typowo: kontakt z inną cywilizacją :)

1

@lucas/catalan ładna.

0

@Mns21 Nonogramy Katana :)

4

@macio_944 bo ma hajsu więcej niż ja. Polskość.

0

@LS czyżby zablokował je Araujo?

0

@hank_moody a można wiedzieć czemu przestała blogować? :) Jeśli to oczywiście nie jakaś sprawa osobista czy coś. Możesz zignorować pytanie :P

0

@Arkon Edit: Laskowski :)

1

@hank_moody ooo wyglądają ładnie :D może coś się urobi w weekend :D

0

@clyde Czekamy zatem na zdjęcie :P

*tortu oczywiście

0

@pele1282 Nie płaczę po Notre Dame

13

1

@Rastafarnianin no jak dla mnie wyglądają jak Drużyna Pierścienia :D

36

AAAJJJ! Dembele w Alissona!

3

@MESSIah16 nie na tej planecie :)

1

@Yosemite na pierwszym powinien być delfin.

tak zwany ŻART.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?