baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rastafarnianin Najmniejsze trumny dźwiga się najciężej.
0
@koziar Wiem, wiem :) Giza też klasa sama w sobie.
Teraz gdy jest "roast" znanej osoby to takie zaproszone osoby uważają (moim zdaniem), że rzucenie bluzgu czy robię Ci to i to z matką jest WYŻYNĄ HUMORU. Nie ma miejsca na inteligentny żart w którym inne osoby chwilę pomyślą i skojarzą fakty i będzie "damn. jak mu pocisnął". Mało w tym sarkazmu (a o dobry sarkazm też ciężko) i wbijanie szpileczek po szpileczce. No ale, może niedługo pojawi się coś ciekawego :D jest jakaś osoba, która zapowiadała swój roast?
1
@koziar ostatni dobry roast to był Podsiadły u Wojewódzkiego.
1
@Kluivert_P zależy czyje to słowo.
0
@Outlook bo właśnie dostałem smsa że mam zainstalować ale jak czytam opinię na sklepie google to xd
0
Tą aplikację kwarantanna trzeba ściągać czy nie. Koleżanka z pracy miała dodatni wynik no i trafiłem na 10 dni do domu :V Instalować czy odpuścić?
47
Bliskie źródła podają, że Messi do PSG nie ma nic. Nawet szacunku [Źródło: mokre]
3
@RudY Bramka Roberto przy muzyczce z Titanica musowo będzie oglądana.
1
@KORTIS ja już dziś się Muniaka naczytałem jak to Barca jeden półfinał z Realem przez sędziów przegrała :D i jak sędziowie wszyscy są przekupieni :D
0
Ale, że Barcelona? Że na remis z 2-0? No nie wiem czy to nie jakaś mistyfikacja...
2
@lucas/catalan tutaj też jest kilka:
0
@BobLeeAwagger yes.
0
@Yanek pierwszy typ 2 bramki na mecz praktycznie xddddd
0
@Progressive internety
0
@kuz hm. jak dodasz gifa na daną planszę to w lewym górnym rogu taka strzałka i chyba możesz zapisać i potem po prostu dodawać jako "podkład". ale nie wiem w sumie czy z gifem to zadziała - w sensie czy będzie ruchawy :D
1
@teacherakademicki Typowo: kontakt z inną cywilizacją :)
1
@lucas/catalan ładna.
0
@Mns21 Nonogramy Katana :)
4
@macio_944 bo ma hajsu więcej niż ja. Polskość.
0
@LS czyżby zablokował je Araujo?
0
@hank_moody a można wiedzieć czemu przestała blogować? :) Jeśli to oczywiście nie jakaś sprawa osobista czy coś. Możesz zignorować pytanie :P
0
@Arkon Edit: Laskowski :)
1
@hank_moody ooo wyglądają ładnie :D może coś się urobi w weekend :D
0
@clyde Czekamy zatem na zdjęcie :P
*tortu oczywiście
0
@pele1282 Nie płaczę po Notre Dame
13
A kto to dzisiaj ma urodziny?
https://x.com/lEsterExposito/status/1354122138215739398
1
@Rastafarnianin no jak dla mnie wyglądają jak Drużyna Pierścienia :D
36
AAAJJJ! Dembele w Alissona!
3
@MESSIah16 nie na tej planecie :)
1
@Yosemite na pierwszym powinien być delfin.
tak zwany ŻART.