0

@Gibbon_FCB bo jesteśmy słabymi dziadami?

0

@katanarownik trącić to będziemy na pewno. starością graczy w naszych szeregach.

2

Noł luk pas

1

Uwaga. Żart

Sytuacja dzieje się w biurach rachunkowych FC Barcelony.
> Szefie zrobiłem te podsumowania co mi kazałeś.
> I jak? Jak tam sprawa wygląda na przykład z Busquetsem? Jak z celnymi podaniami?
> 183 celne podania
> A straty? Ile?
> 17. Ale jak tak teraz myślę to chyba wpisałem na odwrót w Excelu.
> Dobra xd Chust z tym. Zostaw tak.

3

Busquets daleko w tyle. Na rowerze. Bez opon. Bez kierownika. Bez pomysłu.


77

Bolało to po Liverpoolu.

Teraz to wywalone jajca. Taka prawda. Człowiek się już przyzwyczaja.

0

@Transu96 yep. działa.

0

Stres jest xd

0

@Denzon a TVP mówią, że w Polsce żyję się dobrze xd

0

@Pogba albo wrzućcie tam świnkę morską czy innego bobra.

1

@adam444 40 zł. Opłata za internet miesięcznie żeby sobie strimka puścić. Elo.

0

@Coutinho007 ale są Niemcami - to trochę równoważy.


to jak coś jest ŻART.

2

@Rastafarnianin Znam ciekawostkę na temat tego obrazu! Znaczy czytałem kiedyś, że dużo malarzy zarzuca temu obrazowi... fikcje bo gwiazdy nie są prawdziwym odzwierciedleniem konstelacji na naszym niebie - w żadnym rejonie świata.

Jakoś tak szło :D

3

TE FAŁ PE

xd tutaj nic więcej nie trzeba mówić co zrobili xd

0

@Nocturno Muniak tak muwi. Ja mu wieże.

1

@Cvzx ponoć nie.

ale na YouTube ma swój kanał.

0

@4drian0 Trzaskowski! Odgarnij to odśnieżanie w kuńcu!

0

Będę pierwszy:

- Lahoz!
- Co?
- Ty już wiesz co!

2

Hej Danka. Dawaj co tam dziś masz.

1

@avanes ja mam dziś 11 lat z moją dziewczyną dodatkowo xd

2

Folwark zwierzęcy, Rok 1984, Nowy wspaniały świat, My.

Orwell, Zamiatin, Huxley. Nie chce rzucać sloganami typu "oni pisali ostrzeżenie, nie wskazówki" bo nie o to mi chodzi. Czuje lekki niepokój gdy coraz bardziej myślę do czego to wszystko zmierza. Jak zobaczyłem te czarne plansze to jednak dyskomfort w psychice jakiś się zrobił.

Mam nadzieję że jeszcze będzie normalnie.

1

@VamosGirl tag przeczytałem jako "świeża łechtaczka" za wczas dzis wstałem...

Ale tak to Peaky Blinders

3

@Jakchcesz nikt by nie odśnieżał a na niebie ciągle ta tęcza by była!

1

Ostatnio często wywala mnie z telefonu na stronie i muszę się logować od nowa. Ktoś też ma taki problem?

8

@szymonbarca10 złotówka jest silna. usiadłem wczoraj na niej i nawet się nie zgięła.

4

@jakub1906 fili.cc pamiętam chłopaka. Miał być nowym Netflixem. Szkoda chłopaka.

34

Na ławce Realu dzisiaj Altube.

Ciekawe kiedy Zidane wystawi Ekino albo CDA?

3

@Rastafarnianin trochę serialowa Yen z Wiedźmina :D

0

@bafi czy mam ulubioną to nie wiem. CBSE z owocami leśnymi mi smakowała :D i jedna taka z jarzębina od Verde Mate :)

2

Zbyt wiele osób chyba ostatnio umarło i trafiło do nieba. Ten na górze potrzebował widać ogarniętego ordynatora.

Masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?