baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB bo jesteśmy słabymi dziadami?
0
@katanarownik trącić to będziemy na pewno. starością graczy w naszych szeregach.
2
Noł luk pas
1
Uwaga. Żart
Sytuacja dzieje się w biurach rachunkowych FC Barcelony.
> Szefie zrobiłem te podsumowania co mi kazałeś.
> I jak? Jak tam sprawa wygląda na przykład z Busquetsem? Jak z celnymi podaniami?
> 183 celne podania
> A straty? Ile?
> 17. Ale jak tak teraz myślę to chyba wpisałem na odwrót w Excelu.
> Dobra xd Chust z tym. Zostaw tak.
3
Busquets daleko w tyle. Na rowerze. Bez opon. Bez kierownika. Bez pomysłu.
77
Bolało to po Liverpoolu.
Teraz to wywalone jajca. Taka prawda. Człowiek się już przyzwyczaja.
0
@Transu96 yep. działa.
0
Stres jest xd
0
@Denzon a TVP mówią, że w Polsce żyję się dobrze xd
0
@Pogba albo wrzućcie tam świnkę morską czy innego bobra.
1
@adam444 40 zł. Opłata za internet miesięcznie żeby sobie strimka puścić. Elo.
0
@Coutinho007 ale są Niemcami - to trochę równoważy.
to jak coś jest ŻART.
2
@Rastafarnianin Znam ciekawostkę na temat tego obrazu! Znaczy czytałem kiedyś, że dużo malarzy zarzuca temu obrazowi... fikcje bo gwiazdy nie są prawdziwym odzwierciedleniem konstelacji na naszym niebie - w żadnym rejonie świata.
Jakoś tak szło :D
3
TE FAŁ PE
xd tutaj nic więcej nie trzeba mówić co zrobili xd
0
@Nocturno Muniak tak muwi. Ja mu wieże.
1
@Cvzx ponoć nie.
ale na YouTube ma swój kanał.
0
@4drian0 Trzaskowski! Odgarnij to odśnieżanie w kuńcu!
0
Będę pierwszy:
- Lahoz!
- Co?
- Ty już wiesz co!
2
Hej Danka. Dawaj co tam dziś masz.
1
@avanes ja mam dziś 11 lat z moją dziewczyną dodatkowo xd
2
Folwark zwierzęcy, Rok 1984, Nowy wspaniały świat, My.
Orwell, Zamiatin, Huxley. Nie chce rzucać sloganami typu "oni pisali ostrzeżenie, nie wskazówki" bo nie o to mi chodzi. Czuje lekki niepokój gdy coraz bardziej myślę do czego to wszystko zmierza. Jak zobaczyłem te czarne plansze to jednak dyskomfort w psychice jakiś się zrobił.
Mam nadzieję że jeszcze będzie normalnie.
1
@VamosGirl tag przeczytałem jako "świeża łechtaczka" za wczas dzis wstałem...
Ale tak to Peaky Blinders
3
@Jakchcesz nikt by nie odśnieżał a na niebie ciągle ta tęcza by była!
1
Ostatnio często wywala mnie z telefonu na stronie i muszę się logować od nowa. Ktoś też ma taki problem?
8
@szymonbarca10 złotówka jest silna. usiadłem wczoraj na niej i nawet się nie zgięła.
4
@jakub1906 fili.cc pamiętam chłopaka. Miał być nowym Netflixem. Szkoda chłopaka.
34
Na ławce Realu dzisiaj Altube.
Ciekawe kiedy Zidane wystawi Ekino albo CDA?
3
@Rastafarnianin trochę serialowa Yen z Wiedźmina :D
0
@bafi czy mam ulubioną to nie wiem. CBSE z owocami leśnymi mi smakowała :D i jedna taka z jarzębina od Verde Mate :)
2
Zbyt wiele osób chyba ostatnio umarło i trafiło do nieba. Ten na górze potrzebował widać ogarniętego ordynatora.
Masakra.