baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Olkovsky9 jak by była na skraju przepaści to może... ale tylko z nożem w dłoni.
41
Czy to jeszcze te magiczne piniondze z Neymara pomagają nam nie zbankrutować? xddddddd
3
Powrót Króla właśnie na TVN :) Może tym razem nie uronię łzy na końcu :P chociaż... "Nie powiem: nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe."
1
@barcelonaLM ja mam 21 cm
5
@Mixtape
2
@pero1983 zmienili rozkładówkę :)
1
@pero1983 Barca! :)
1
@joloskyy dlaczego mam wrażenie że zaczną przegrywać xddddd
0
@damianex10 Piła w spale, Spała w pile.
5
Meczu z Brazylią w telewizji i tak by nie pokazali bo to co robimy z Brazylijczykami w tej chwili to nadaję się po 22:00
0
Co piłka xdddd
0
@DaPi w którymś z podcastów nasza redakcja mówiła chyba, że jest to jakiś plan :D
0
@przemek14qwe tak. jakoś tak mi się skojarzyło czytając większą część LaRambli dzisiejszego dnia :D
3
Pozdro dla kumatych, którzy zrozumieją co przerobiłem. I to tylko żart. Bo ja to taki śmieszek jestem.
"- Czy masz nowe konto na FCBarca.com?
- To jest moje osobiste pytanie i na nie odpowiem na to. Na pewno 18 stycznia usunąłem konto na tym portalu.
*chwila konsternacji*
- Słucham?
- 18 stycznia usunąłem konto na FCBarca.com.
*chwila konsternacji*
- Chcesz coś o tym więcej opowiedzieć?
- 18 stycznia usunąłem konto na FCBarca.com bo miałem do tego prawo. Taka była moja decyzja. Każdy użytkownik, który podejmie decyzję o usunięciu konta powinien mieć do tego prawo. Ja skorzystałem z tego prawa.
- Dlaczego?
- Nie rozumiem...?
- Jak to się stało?
- To moje prywatna sprawa...
- Ale jednak o tym, że usunąłeś konto zechciałeś powiedzieć... Więc może jakieś słowo więcej?
- Nie zechcę.
- Ile dni miałeś jako zarejestrowany użytkownik w chwili usunięcia konta?
- Nie odpowiem na to pytanie.
- Czy to było twoje pierwsze konto?
- Nie odpowiem na to pytanie.
- Trudno rozmawiać jak się nie chcę odpowiadać na pytania.
- Nie chce aby debata była prowadzona wokół mojego usunięcia konta..."
0
@tomek8756 każda seria jeśli jest prowadzona w sposób "fajny", wyważony, ciekawy i wgl to mi nie przeszkadza :)
0
"Masowa aborcja kont na popularnym serwisie społecznościowym. Zachodni nurt uderza w Polski Internet. Czy wszystkiemu winne są serwery stojące w Warszawie, którą jak wiemy dowodzi Czaskowski? Komu zależy na destabilizacji polskich kibiców? Danuta Holecka - zapraszam na wieczorny serwis wiadomości"
1
@FafitFCB to prawda :)
4
6 sezon serialu Peaky Blinders będzie ostatnim... Choć może kontynuacja "w innej formie" również będzie satysfakcjonująca.
Smutek i rozpacz.
https://www.serialowa.pl/270526/peaky-blinders-sezon-6-koniec/
0
@bixmix ale to tak na zdrowy rozum. po co czekać na "opóźnione szczepionki" żeby zaczęły działać źle za rok, za dwa? Co by za tym przemawiało.
2
@sonek jeśli w pokoju jest zimniej to teoretycznie tak... na poziomie molekularnym oczywiście. tak przynajmniej mówi zasada zachowania energii :D
3
@kkbarca Koemana brakuje.
1
@kkbarca ja kiedyś filmik oglądałem jak taki gościu wziął napój jakiś i z zielonego się zrobił różowy. to była beka.
Shrek 2. Dobry film.
0
"Zepsuliście nam dzień kobiet!"
1
@Messiah10 Naturalność aż od niego bije. Z 10 lat się przygotowywał ponoć przed lustrem kopiąc orkowe hełmy i krzycząc wniebogłosy.
@Nolife1899 "tylko" placa
2
@AdiKingu96 Trochę źle.
"Oświadczam, że żadnego wirusa nie ma. Wirusa wymyślicie sobie wy, ludzie!"
0
@amek555 tegoroczne co będą? :V
0
@Rastafarnianin iść tam... bez maseczki. ech.
1
@fifek kiedyś to o północy się oglądało :D teraz to wczesna godzina :D
1
@GeraltzKatalonii a my już teraz. Przed telewizorami
75
Kuman w tej niebieskiej kurtce jak Najman. Jak się wzorować to na najlepszych.