baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cules. Pytanie.
Telewizor tak do 1500 zł. Coś koło 40 cali. Polecacie coś ciekawego?
0
aha.
2
@lucas/catalan a 15 grudnia gala Pornhub Awards :D
6
@AmigoBlancos Te jego rzuty za 3. Najlepszy koszykarz ever.
16
@Rust_Cohle wziąć i się wysrać wcześniej.
1
@lucas/catalan ładna. na szybko przypomina Abele Danger ale ładnawa.
5
@IronSanHybrid jedz więcej błonnika mordo. pomoże.
0
@Joaquin88 a to że takie domy istnieją to już chyba wina par heteroseksualnych nie? To w końcu oni spłodzili dzieci, które tam trafiają? Czy jak to wg ciebie wygląda? :) To ci chyba hetero też nie są do końca w porządku :)
2
@AlexDark00 O jakich wartościach mówisz? Tych rodzinnych, które POWINNY zostać przekazane? Bo to bardzo ciekawe.
A co mi po wzoru męskim od ojca alkoholika? xd nie miałem żadnego męskiego wzorca a mimo to mam 25 lat i potrafię się zachować jak facet. Jedyne co mi tatuś pokazal to jak podążać w życiu żeby nie skończyć w rowie jak on.
9
@AlexDark00 to że dzieci się śmieją bo kogoś rodzice są alkoholikami to tylko dowodzi tego że rodzice tych debilnych dzieci są upośledzeni społecznie.
Młode dzieciaki wyśmiewają dzieci z downem, że ktoś jeździ na wózku, że ktoś jest łysy bo na chemioteriape, bo maja gorsze ciuchy. Zero w nich empatii bo tej empatii nie uczą ich rodzice. Wina leży po stronie tylko i wyłącznie dzieci które wyśmiewają. Kumasz. Mam nadzieję że kumasz.
2
@YeastMoss jeszcze tutaj można dodać żartem, podłym ale żartem. Że dzieci z domu dziecka to są wgl pokrzyweni jak wychowują się bez rodziców i cud że dożywają 30.
13
@AlexDark00 zostałem wychowany w rodzinie alkoholika. Co ja mam powiedzieć xd że też mam skrzywiony obraz świata? Już bym wolał mieć dwie matki kochające. Niektórzy, którzy mogą mieć dzieci też ich nie powinni mieć :)
Skąd te dane o samobójstwach w rodzinach jednopłciowych?
1
@busquets5 no przecież xd
Ja też nie mam wgl nic do ludzi ale większym koncernom po prostu się to czasem opłaca. Ale tak jest że wszystkim. Zmiana koloru na ten czy na ten, wsparcie tego czy tego. Światem rządzi piniondz
14
@Kwasiak98 wywaliło to by EGO dwóch pierwszych xd Bicie się o karne i wolne xd
4
@DaPi bez przesady. aż tak mądrze nie gada.
0
@eryk0501 ja prawdopodobnie w przyszłym roku ten akt uczynię :D
2
@eryk0501 tutaj fajny poradnik:
https://www.9campnou.com/pl/jak-zostac-socio-fc-barcelona/
i tutaj też o Penya Łódzkiej:
https://www.9campnou.com/pl/penya-blaugrana-de-lodz/
10
W tym roku zwycięzcy młodzieżowego roku nie będzie. Troszku komedia.
"W 2020 roku plebiscyt nie został rozstrzygnięty. Jury uznało zgłaszane słowa jako „wulgarne, wyśmiewające konkretne osoby, poglądy, postawy lub płeć”. Jednakże kapituła podała słowa, które zdobyły największą ilość głosów - na pierwszym miejscu „Sasin”, na drugim „Julka”, na trzecim „spewuenić”."
2
@ranger3120 na razie chyba nic nie wiadomo :V Kubson, Chorsmeni też stracili konta ale jak na razie wszystko zostaje odzyskane.
Może to być coś jak jakiś czas temu z Twitterem. Wewnętrzny wyciek danych.
0
@tarczon Warto zainwestować w hybrydy :) Kupić zestaw z lampą a potem tylko lakiery dokupować :)
2
Nie wiem czy są tutaj masochiści ale o 23:05 na TVP 1 będzie lecieć sławetny "Motel Polska". Ja zobaczę jak to wygląda w prawdziwym, długim ujęciu. Zobaczę ile wytrzymam :V
0
@lucas/catalan Mia mimo wszystko :)
1
@NeroTFP nie wiem czy celowo czy nie ale "2077" powinien być przy Cyberpunk :D
Tak czy tak wypuściłem powietrze szybciej nosem.
9
a kokaina powinna być sprzedawana tylko po 10 gram. nie no gościu się odkleił.
0
@Zoker A. No to okej.
0
@Zoker No jak wczoraj już mówiłem - przykład o książce mi nie pasował więc zastąpiłem go innym. Nie do końca obrazującym daną sytuację. I się z tym zgadzam, że było grubymi nićmi szyte. Ale na inne porównanie nie wpadłem.
Czyli standardowo. "Jestem tolerancyjny jak mogę, ALE..." Bo szanujesz każdego kto nie robi Ci krzywdy. No chyba, że zmienia sposób wyrażania siebie po przez zmianę płci to wtedy jest problem. Bo robi krzywdę w sposób, hm... właśnie tutaj pojawia się pytanie, w jaki? Bo "nie rozumiem" to jedno. A "nie szanuję" to drugie. Bo to jest takie "nie rozumiem więc jest głupie xd". Przynajmniej tak tą wypowiedź odczułem. Być może błędnie.
0
@Zoker a co jest "normą"?
Bo dla mnie np. normą jest szanowanie innych (oczywiście jeśli szanują mnie w równy sposób) :) Dla Ciebie także jest to norma?
0
@msmsms natura nie jest doskonała :)
0
@TheNekro94 s-f to gatunek, który próbuje przepowiedzieć przyszłość. Więc jest to trochę prawda / trochę nie. Niektóre książki czy filmy z gatunku s-f potrafiły przewidzieć niektóre wynalazki, czy w jakiś sposób wpłynęły na rozwój więc tutaj chyba można mówić o dokumencie :D ale to taka tylko dygresja mała.
0
@Nocturno mój błąd. źle użyłem słowa "biologiczna".
Zgadza się - policja na miejscu zbrodni osądzi: kobieta, mężczyzna, osoba posiadająca jedne i drugie narządy. Tutaj działamy zero-jedynkowo. Osądzamy wtedy to na bazie budowy ciała i narządów płciowych zewnętrznych.
Współcześnie możemy podzielić termin płeć na 10 kategorii, w której również jest płeć mózgowa (inne to socjalna albo gonadalna) :) Owszem, jedne czasem wynikają z drugiej.
Ale no głównie w temacie grzanym na LaRambli jest omawiana płeć właśnie psychiczna. Gdzie już mądrzejsi ode mnie zbadali i uzgodnili, że istnieje zjawisko gdzie "świadomość" nie pasuję do "ciała".