baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zmiter912576 a no dobra. ale powinni robić wyświetlenia bo to bardzo fajne chłopaki są :D
0
@zmiter912576 52 Dębiec (Czyste szumienie, Tolgy Fold)
3
@Przemek2323 Kraj z dykty, mokrej, śmierdzącej dykty. I taśmy.
4
@cules_ płatność odroczona nie ma żadnych haczków. bo pewnie o tym mówisz :)
0
@Trexas a mi jakoś właśnie podpasował (przynajmniej chwilowo) :D Jeśli ogólnie takie moje nie wiem, powiedzmy top 5: Hans, Deep (razem 52 Dębiec), Taco, Young Igi, Sarius - jak widać rozbieżność dość mocna ale nie ograniczam się do niczego :)
Raz leci Green Day by zaraz wleciało "Parostatkiem w piękny rejs"
1
@Trexas ja ostatnio trafiłem na "Piotr Cartman" :D polecam jego twórczość. np utwór "Pod palcami"
Bedoes poza jakimiś losowymi utworami typowo "miłosnymi to przesłuchania z dziewczyną podczas jazdy do mcdonalda" to niczym mnie nie porwał. Raper jakich wielu, niczym się nie wyróżnia.
10
@Barwindg do pierwszego dopisałbym "memy"
5
@michal26 O. To patrz. Dochodzi kolejne miliard, drugi miliard, trzeci miliard osób i zabierają właśnie po przez zasiedlenie miejsce takim pszczółkom. Bo tak to działa też nie? Zabieramy miejsce na pastwiska, uprawy rolne, skażamy wody gruntowe i tak dalej i tak dalej... I nadal twierdzisz, że problemu nie ma? Mimo że już na wstępie zaznaczasz że nie jesteś żadnym profesorem i po prostu tak uważasz.
Zobacz ile żywności jedliśmy 500, 200, 100 lat temu :) Mniej? Bo było nas mniej. To już nawet nie potrzeba naukowych opracowań tylko czystej dedukcji. Jak mam w rodzinie syna to potrzebna mi jest na śniadanie jedna bułka. Jak mam 5 synów to potrzeba mi już 5 bułek. Kumasz.
0
@Khardan Ale to już wchodzimy na temat "kiedy życie się zaczyna" - od wykształcenia wszystkich połączeń nerwowych? od pierwszego uderzenia serca? od samego poczęcia? To raczej leży w kwestii mądrzejszych od nas czyli lekarzy, którzy się w tym specjalizują.
Odkładam na bok kwestie, że od razu jest dusza bo to już kwestia etyczna dla wierzących. A raczej nie dal wszystkich jest to wyznacznik.
4
@Triv44 1*0=1? :D
11
@michal26 pomoc samotnym matkom? xd no jakoś moja mama samotnie wychowująca dzieci (dwójkę - ja i sisotra) nie miała takiej pomocy. Alimenty z ojca ciężko było ściągnąć bo alkoholik i państwo jakieś psie pieniądze dawało.
Większy hajs (800zł) dostawałem jak się zapił na śmierć i dostałem rentę, która pozwoliła mi opłacać w całości mieszkanie na studiach.
Miejsce dla 100 mld ludzi na Ziemi jest. No. Do malucha też można było w 9 wejść prawda?
1
@FafitFCB niektórym szczególnie. szczególne na wahaczach.
0
@Kusco15 dość ciekawy. prawda. choć mam wrażenie, że wykorzystali połowę swojego potencjału :D Nie raz skupiali się na kilku ludziach bardziej niż na wszystkich (łatwo pod koniec sezonu znać te 5-6 osób które pojawiają się ciągle)
Mam nadzieję, że sezon 2 (jeśli się pojawi) będzie równie bądź o wiele bardziej ciekawy :)
0
@Denzon z finansów z polskiego poletka to "Jak oszczędzać pieniądze"
0
@Slazmi Spoko! Cieszę się że się podobało :)
0
@Colon zeszyt wygląda jak mój. Też pobazgrany i jakieś dziwne rysunki. No w moim jest pewnie zdecydowanie mniej wiedzy :D
4
@DaPi ciężko powiedzieć, jest tego kilka. Akcja z Xboxem, niepłacenie biletu, pamiętam dobrze akcje "wchodzę do restauracji a jakąś dwójka ludzi w telefonach". Trza by było jakąś kronikę zacząć prowadzić :D
0
@tobiasson92 A inni lekarze mówią, że COVID jest gorszy. Komu wierzyć w takiej patowej sytuacji? :/
5
@Bykunn Ktoś powiedział w jakimś programie lub na jakiejś stronce. Proste. Czego nie rozumisz?
1
@Slazmi Polecam dokument na netflix odnośnie social mediów: Dylemat społeczny" :)
2
Zaatakowano studio Ubisoftu w Montralu. Z tego co narazie wiem zamachowcy wzięli jako zakładników kilkunastu ludzi z ekipy...
https://x.com/disclosetv/status/1327331201976295430
2
@FCMichalo szukaj na pintreście. wpisz co chcesz i.... znajdź to czego szukasz :)
Tutaj np moja tablica poświęcona Barcelonie:
https://pl.pinterest.com/piotrbaczmaga/barca/
0
@joloskyy mnie zastanawia czy wgl to nie będzie zmiana na "No-white friday" biorąc pod uwagę co się odjaniepawla na świecie xd
1
@IronSanHybrid w kategorii para i tak pewnie wygra LeoLulu
2
@Nigaki a chciałem wytrzymać w NNN a wy tak kusicie.
0
@NaFazieHitman ja prowokuje? żebym ja jako heteroseksualny gościu z związkiem 10 letnim kogokolwiek prowokował, który nie głosował na Lewicę xd Dobra bo z tobą widzę też nie ma sensu. Miłego.
I nic nie wiesz o tym co uważam o LGBT o Katolikach, prawicy, lewicy. Wiem tyle, ze ludzie powinni sie szanować i być ponad podziałami. Dla niektórych jest to trudne. Cóż. Życie.
3
@AlexDark00 Dobra. Wiem, że po komentarzu "No to niech idzie ze skargą do sąsiada co miał flagę." z tobą nie trzeba i nie da się rozmawiać logicznie.
3
@AlexDark00 To jest argument? Czy jak widzę jak jakiś kibic Realu przechadza się po Barcelonie to ja go zaatakuję bo ma inną koszulkę? Prowokuje specjalnie czy po prostu wyraża siebie? Wezmę i na niego napadnę? Nie. Bo mam rozum i wiem, że ktoś ma inne zdanie, preferencje, opinie na jakiś temat. Kumasz mam nadzieję jak powinno to działać.
@NaFazieHitman No tak. Schowajmy flagi i inne rzeczy bo nie chcemy aby ktoś poczuł się sprowokowany (mimo, że nie prowokujemy). Polska to kraj w którym żyją różne osoby o różnym kolorze skóry, różnej wierze, różnej preferencji seksualnej. I wszyscy jesteśmy Polakami. No ale tęcza obraża i budzi strach.
3
@webber kolego trzymaj się. nie wiem jak Ci pomóc. pewnie lepszy od tego jest psycholog czy inny specjalista ale jak nie wiem chcieć pogadać o byle czym i odejść od swoich myśli to na pewno możesz napisać na priv czy to do mnie czy pewnie do wielu z nas. nie obiecuję że to poprawia stan, bo depresja to ciężka choroba, ale jak coś to pamiętaj że jesteśmy.
0
@AlexDark00 Takim "ludziom" przeszkadzają stojące barierki więc wcale by mnie to nie zdziwiło. Skoro dorośli faceci, którzy chodzą na siłkę pewnie, są tacy odważni i wgl Bóg, Honor, Ojczyzna boją się flagi z tęczą bo nie wiem... obraża ich (w jaki sposób? nie wiem) to no. cóż. chyba problem jest po stronie idiotów z racami i ich sposobem na rozumienie świata, których u nich pewnie się kończy na własnym blokowisku.