2

@AlexDark00 No tak. Fakt. Trza było nie wieszać flagi oraz plakatu popierająca strajk kobiet (która mogła wisieć tam już od kilku dni). No ale fakt. Jawna prowokacja pewnie.

2

Spalone przez (tutaj masa epitetów) wcale nie było pustostanem.

[...] zapłonęło mieszkanie Stefana Okołowicza, wybitnego znawcy twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza. A w nim - bezcenne zdjęcia i reprodukcje. [...]

https://www.facebook.com/piotr.pazinski.3/posts/10158699374479513

1

@lucas/catalan

O tym filmiku mówię.

4

@lucas/catalan i te filmiki, gdzie widać jak kilka rac leci w tą wielce obrażająca i gorsząca wszystkich flagę (dość nieudolne te rzuty - tylko jeden chyba trafił po czym spadł) to mistyfikacja, tak?

1

@Comentateiro Szczerze? Wgl xd Nawet jestem zdziwiony, że było tak cicho. Mam wrażenie że apogeum będzie na marszu równości w przyszłym roku.

Który Kaja Godek chcę zakazać i wgl. Bo przecież nie mieszający się w życie i polityke kościół katolicki w Polsce już nie ma problemu aby zbierać takie podpisy pod swoimi bogu winnymi kaplicami i budynkami xd

4

@MESSIah16 Odcinamy się też od myślenia i kierowania się zdrowym rozsądkiem - zapomniał dodać

2

@kubix05 Już powstańcy prosili żeby nie wykorzystywać symbolu Polski Walczącej także. Chyba zgoda.

0

@Janiama ale przeciesz na strajku kobiet pomalowano kościoły!!!!!! Hi po kry ta! :v

Masakra.

6

O. Idealnie co się będzie dziać za miesiąc z hakiem.

https://x.com/dejwidzons/status/1326542800679100419

8

@IronSanHybrid Masz tutaj słowo od organizatora. Odklejony. Trza przeczytać cały wywód tam ma z 4 tłity


0

@justfootball Pereira już wrócił z jułesej? Przecież oni pokażą tylko kilka obrazków z początku marszu (czasowego początku a z końca marszu gdzie był auta) a resztę zgonią na jawne prowokacje.

11

Wgl jeszcze taka rozkmina. Ci narodowcy teraz, te karki co chcieli żeby je policja przy kościołach bronili to to Ci sami ta? Teraz postanowili zrobić odwrócenie kart i policja zawsze i wszędzie głaskana będzie? No sensownie. Sensownie.

0

@kamilo0066 Jak w komentarzu moim. Pomazanie kościoła ma raczej mniejszy czyn społeczny niż podpalenie komuś budynku czy zdemolowanie takiego sklepu. Co sądzisz?

No wyzwiska. Fakt. Wyzwiska > Atakowanie w ręcz. Jak w rekalmie T-mobile. Ma to seeeens.

6

Komentarz usunięty

4

Jak bardzo dziś TVP przekombinuje fakty?
- Zamaskowane kobiety, proaborcjonistki wzniecały zamieszki na pokojowym marszu niepodległości.
- Polska Gurom! Marsz był transmitowany na wielu stacjach w wielu państwach.
- Polska gospodarka wbrew opinii opozycji nie kuleje. Dziś sprzedaż RAC wzrosła 5-krotnie!

1

@Ojciec5tkidzieci mamusia ostatnio jutuby tylko ogląda i co rusz nowe przepisy :D dziś jakieś nóżki kurczaka w miodzie :d

0

@justfootball Ale po co. To nie dobra o tym mówić.

1

@IronSanHybrid oni wszyscy na mecz idą?

1

@NeroTFP Hm. Buty mam podobne. Tylko bardziej brudne.

3

@Bykunn Czekam na komentarz kolegi tylko "Ministranci ponoć podczas stosunku nie krzyczą "nie" więc może naprawdę tego chcą".

2

@pt9 Napisałeś to samo co wczoraj. Serio.

Jakieś 15 letnie dziecko idzie z intencją na seks do zakrystii. Myślisz, że pedofilia jest od tak? Że się idzie i dzieje? No to nie. Tak to nie wygląda. Bo 15 letni ministrant, który jedzie na jakiś obóz z księdzem i ten z każdym krokiem posuwa się coraz dalej nie jest świadomy co się do końca dzieję. "Słodkie słówka, przypadkowe gesty".

2

@ef No tak. Rzeczy których nie ma, dowody tylko dla nielicznych xd typowo. Wiesz, że jak wpiszemy tą samą frazę w google to uzyskamy różne wyniki? Zdajesz sobie z tego sprawę? Też chce się dowiedzieć co Tobie wyskoczyło. Kaman. Czekamy

0

@ef no właśnie Google nie pomaga. Także czekam na co tam trafiłeś :)

4

@ef Masz jakieś badania odnośnie jak % się to rozkłada? Bo rzucasz takimi hasłami to pewnie coś ciekawego przeczytałeś ile pedofili procentowo przypada na LGBT, księży, murarzy czy inne profesje. Czekam.

1

@kerouac Nikt nie potrzebuje edukacji seksualnej. I takie osoby jak ty mnie zadziwiają.

No bo tak. bo jak wpiszesz "seks" w wyszukiwarkę to wyskoczą Ci tylko naukowe i ogarnięte strony zamiast jakiegoś taniego porno :v i stąd ludzie mają czerpać wiedze.

I co ty mieszasz popęd seksualny z przekazywaniem wiedzy xd to jak byś porównywał umiejętność skakania z kiszeniem ogórków. Co ma jedno do drugiego?

No świadomość społeczna na szczęście jest coraz większa i gdyby na edukacji mówione było, że dotykanie przez obcą osobe jest złe i należy to zgłaszać to może Sekielscy nie mieliby tyle do roboty w przyszłości.

14

@FC1899Barca osoba uwielbiana przez miliony. znany i szanowany przez większość polaków. a po prawo jakiś piłkarz.

0

@Pawelsky no pewnie tak. niech każdy ma wybór.

@YoNoEntiendoNada eksakli. normalna osoba. nie prawicowa, nie lewicowa. normalna.

@Forza_Juve no u mnie było to średnie mocno (zajęcia z katechetką) i chyba w większości szkół też (choć nie mam danych) bazuję tylko na własnych spostrzeżeniach. ale tematy typu: seks to też przyjemność a nie prokreacja, masturbacja to nic złego i nie oślepniesz, że homoseksualizm to nic złego i nie jesteś już w piekle.

4

@Encore No to jeśli tak to tylko zazdroszczę i jeśli coś z tego wyniosłeś to tym bardziej. Taka nauka powinna być wprowadzana stopniowo i wgl. Ale jak niektórzy myślą, że 4 latki będą uczone masturbacji to pozdro.

4

@Encore WDŻ - prowadzony przez katechetkę albo księdza. Nie rozśmieszajmy się xd Gdzie pani wstydzi się powiedzieć penis albo cipka. Albo słowo masturbacja czy seks to wielkie tabu.

1

@student97r Wit Szostak i Cixin Liu oraz Radosław Rak. Jestem zainteresowany. Niektóre prelekcje też ciekawe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?