1

@michal26 no ale na czym opierasz swoje wnioski? Masz jakieś 500 kobiet, które przebadałeś na przestrzeni tych 10 lat? Wikipedię trzeba zweryfikować zawsze ale kolega wyżej dał Ci tam do syndromu poaborcyjnego.

0

@sebasek99 w punkt.

5

@justfootball ja z tych wyborów w USA to wiem tylko tyle, że można przegrać nawet jak wygrałeś i tyle xd

4

@michal26 no ja słyszałem i czytałem kilkanaście wypowiedzi kobiet, które po aborcji czuły tylko ulgę i nie miało to żadnego wpływu na ich dalsze życie a nawet na tworzenie rodziny. więc...

to źródło, które podałeś niestety jest dość średnie :/ taki typowy "pudelek"o zdrowiu. niepoparte żadnymi badaniami, czy źródłami.

1

@michal26 masz jakieś badania odnośnie tego że wiele kobiet leczy się psychiatrycznie po dokonanej aborcji?

0

@DonMatteo901 *na nas wszystkich :)

4

@Ksyku262 Trzymaj się. Zdrówka życzę.

Daj znać potem jak się poprawi.

0

Komentarz usunięty

5

@Barwindg 10 koła letko na renke a trza pamietać że ma dwie rence.

0

@increase też uważam, że to spoko inicjatywa choć nigdy nie byłem. idioci i prowokatorzy zawsze znajdą się z jednej i drugiej strony ale teraz z tym motywem to przesada.

13

XD (trzeba kliknąć żeby pokazać cały rysunek)


1

@MesQueUnClub96 zdania Rabinów są rozbieżne

1

@totalcrack nie xd

1

Jutro i tak przeczytam informację, że Guardiola albo inny trener 50 lat temu też tak sezon zaczynał a potem wygrał wszystko xd

0

@matirix20 hajs ma? ma. znalazł sposób? znalazł. życie :)

1

Z TVP - nawet Cristiano Ronaldo był zagrożony aborcją xd nie wiem czy to prawda czy nie, być może (potem sprawdzę) ale teraz już dają wszystkie przykłady jakie mogą xd

1

@NeroTFP
- Uciekaj
- Co je miejsca
- The Witch: bajka ludowa z nowej Anglii
- Zabawa w pochowanego (horror-komedia)

0

@bartekvisca przecież prababcia nigdzie nam nie ucieknie. Luuuuzik.

Komentarz żartobliwy.

1

@Don-Corleone Mądrze napisane :)

Tylko jest chyba jeden błąd: "spałowano ok. 3000 tysięcy osób" to trochę za duża liczba ale rozumiem, że chodzi o 3k a nie 3mln? :D Chyba, że nie jest to błąd to przepraszam bo nie znam aż tak dobrze tamtych czasów :C

0

@NeroTFP Polecam filmik Langusty na Palmie (kanał prowadzi dominikanin - ojciec Szustak - on też podpisał się pod tą petycją) co sądzi jako nomen omen ksiądz o wyroku TK i tym co się dzieję w Polsce łącznie z atakiem na kościół. Naprawdę polecam.


0

@Kusco15 jak znajdę zaraz profile osób na insta i fejsie, które wrzucił oświadczenie nauczyciela to podeśle :) tylko przebrnę przez hisotrie przeglądarki xd

1

@ArdoFCB to też nie miejsce zatem żeby przychodzić w krzyżykach na łańcuszku na piersi, bluzach barcy, realu, gksu bełchatów, ani bez haseł wspierających nauczycieli, zwierzęta co nie? Bo szkoła to miejsce od uczenia a nie pokazywania swoich poglądów, wyznań, preferencji :)

A. No i wypad z religią w takim razie - szkoła to nauka a nie miejsce szerzenia poglądów wyznaniowych

10

@IronSanHybrid on jest dramatem xd ale widzę nauczyciele też niektórzy stawiają jedynki czy uwagi bo ktoś ma na profilowym poparcie dla strajku kobiet :D

Ja nie chodzę do cyrku. Ja w nim mieszkam. Wszyscy w nim mieszkamy. I nie siedzimy na widowni... my w nim występujemy.

0

@Bagsik88 Nie pamiętam w którym kraju ale za próbę samobójstwa po przez skok z wysokiego budynku można pójść do wiezienia jeśli przeżyjesz xd ale to nie pamiętam czy nie był fejk - do zweryfikowania :D

2

@ArdoFCB Legalne. Sprawdź.

Oczywiście żartuje xd nie skacz młody!

1

@ViscaElBarca98 to ja z innej beczki polecę na Instagramie: pani z domu pogrzebowego :)

0

@kuba505 kilka h nie zrobi aż takiej różnicy :) ja np pije dwa zalania o 11-12 a potem 17-18 i jakoś nie widzę różnicy :)

0

@Messiah10 Pytaj na "Madagaraskawce" na fejsie xd tam Ci pewnie powiedzą :D

0

@justfootball dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie - no i jestem dobry w krzyżówkach. no i średnia szkoła to było dla mnie technikum budowlane a dziś jestem inżynierem więc dość sporo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?