baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dajnatace Nonogramy Katana
2
Co ten łysy z TVP gada xd
0
Dobra Real. Kończ mecz bo my już czekamy na Camp Nou. Dawaj do nas.
0
@justfootball książki mają na tym regale stać równo. na każdym jednym jaki zobaczę.
no i na Twoim prosiaczku.
0
@VamosRakieta Nosił wilk razy kilka < ponieśli i wilka
2
Ale weźcie chociaż raz "Mendy i śmiecie, z Camp Nou nie wyjedziecie!" :c
1
Nie lubię ostatnio takich meczy. Człowiek od razu zaczyna wierzyć i marzyć... ech
2
@NeroTFP nie ma przypadków. Są tylko znaki.
22
Wiecie co jest najsmutniejsze? Że takich śmierci będzie coraz więcej - bo więcej jest znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i w dobie internetu wiemy sporo o innych. Każdego znamy, kojarzymy chociaż i niestety będziemy odczuwali, że jest tego więcej i więcej. Smutne.
2
@JordiElNino każda kolejna po którą sięgnę :)
0
@kamilos1214 i jeszcze liga europy na TV4.
1
@pride1899 ja na poprawce nie byłem ale tatuażysta po wszystkim mówił, że gdyby coś się działo czy coś - przychodzić i się naprawi więc nie będą patrzyli krzywo :)
0
@Kubix93 podchodzić aż zaskoczy. Ciężko chyba o dobrą receptę. Ja w domu potrafiłem zaliczyć 100 na 100 testów - przychodzę na egzamin i zabrakło 2 pkt. Ale na szczęście zdawałem rano o 9 a potem tego samego dnia o 14 i zażarło. 1 pkt więcej miałem. Praktyka też za drugim weszła :d
1
@DaPi około 40 GB
0
@cosinus90 mój ojciec umarł 10 lat temu. jak wymyślisz coś dobrego to pisz xd dla ułatwienia: był alkoholikiem - także w życiu mi się nie przelewało, więc żart wskazany :D
1
@cosinus90 jak się śmiać to ze wszystkiego. nie ma wyjątków.
0
@Chakalaka a gdy ktoś umrze to widownia będzie krzyczeć "JESZCZE JEDEN! JESZCZE JEDEN!" ? Czy jak to wygląda?
0
@czosnekfcb ja ze swoją obejrzałem i było git ;)
0
@IronSanHybrid Nie wiem. Ja szanuje wszystkich. Nawet Toniego.
4
@krissu8 Jakich zdjęć? Pokażesz coś do porównania, żebyśmy wiedzieli o czym mówisz? Chyba się kolegów nie wstydzisz wariacie.
0
@IronSanHybrid On nie sprzedawał uranu Czeczenom?
0
Czekamy na wariacika teraz, który wjedzie na białym koniu i powie:
"Mordeczki. LOTR? Harry? Star Wars? Panowie, znaczy dzieciaczki bo skoro to oglądacie to jeszcze podstawóweczka co? MCU - mówi wam to coś? Przecież sam Tony Stark to na łopatki swoimi laserkami piu piu i nie ma Gandalfa, Rona i tego tego Dark Wedela czy jak mu tam. Szanujmy się. W punkt. Fakt, nie opinia. Celna uwaga. Pozdrawiam."
1
@Hushovt
Kingsley Coman jest czarodziejem? Coś mnie ominęło...
5
@GIGAKOKS szanuje xd beczka tam niezła się musi kręcić ale daj już mu spokój xd
0
@Encore 4 założycieli + Albus Dumbledore :D
0
@Hushovt i chwała Ci za to - jest to proste i przystępne. Nie zawsze dam herba (bo zapomnę xd) ale czytam i pochwalam i szanuję.
Na priv wyślę Ci o co mi chodzi i kogo ;)
1
@Messiah10 wyobraź sobie że Tolkien też czerpał z baśni i tak dalej :) głównie Mitologi Nordyckiej - polecam cykl czy też całe eseje pisane przez Bluetiger'a na łamach FSGK.pl. On rozkłada LOTRa nie jak @Hushovt na czynniki pierwsze ale na kwanty. I mówię poważnie.
2
@Prezes_sycylijczyk to zależy na czym mamy opierać porównanie. Jest Martin ze swoim Westeros, jest Sanderson z całym Cosmere, był Jordan ze swoim światem. Ale Harry to jednak dwie, trzy półki niżej we fantastyce - jest świetny bo z nim dorastałem ale są lepsze książki i wykreowane światy :)
1
@kamilkrycha nope. Expelliarmus wtedy było użyte a Voldek Kedavry i no. Tak samo jak w 4 części tyle, że różdżka Voldka nie wytrzymała.
0
@Jackazz kiedy użył Imperius?