baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem czy słyszeliście o akcji #wOLEpomagać. Jeśli nie to zapraszam niżej bo to fajna akcja związana z La Ligą :) Nie wiem czy na stronie Barcy był artykuł odnośnie te akcji, bo widzę, że też wspierają ten projekt.
0
@maroon no. nie wiemy niestety co odpowiedziała druga strona. ale wypunktowany idealnie, logicznie i na spokojnie.
0
@KarwanLaMasia Nie no. ogórek (specjalnie z małej) dziś wyjaśniana przez 3 kobiety. Lubim.
6
Nie wiem czy było (jak coś to dajcie znać to usunę). Ale trzeba się tym podzielić jak dziewczyna go wypunktowała.
Studentka prawa Oliwia Zamrzycka wyraża sprzeciw do wyroku TK z dnia 22.10.2020
1
@Kvothe07 oglądając filmiki z protestów widziałem jak karetki są normalnie przepuszczane.
0
@juliacicha śledzę i daje favy.
2
@NeroTFP 52 Dębiec - np ostatnio utwór HU-3, Taco z polskim tango też w sumie (oba utwory mają dla mnie podobny wydźwięk lecz opowiedziany w inny sposób).
0
@demsi1707 Zaraz będzie. Kończy oglądać TVP, żeby trochę propagandę podszlifować.
6
Dobra co tam dziś TVP Wiadomości ma dla nas. Słuchamy pana adamczyka (specjalnie z małej)
1
@NeroTFP
Lord Farquaad stosował i mówi, że poleca.
1
@banann16 jestem tego samego zdania. nie wszyscy tam są bo chcą... niektórzy niestety muszą.
0
@YoungTalents Tak. Przeczytałem :) Kilka naście razy. Jak każdą informację, którą zawsze sprawdzam na różnych stronach, różnych ugrupowań i różnych źródłach tak aby mieć jak największe obeznanie w temacie.
7
@YoungTalents i @Zieliniak Tutaj chodzi tylko o możliwość wyboru. Możliwość wyboru.
Są kobiety, które słysząc słowa "Pani dziecko będzie miało problem taki i taki, może nie dożyć 1 miesiąca / 5 roku życia" powiedzą: "Dobra. Damy radę." a inne: "Nie. Nie poradzimy sobie - nie chcę patrzeć jak cierpi". Wybór. Tylko tyle. Dla niektórych urodzenie dziecka z zespołem Downa to nic takiego (dla mnie pewnie też by nie było być ojcem takiego dziecka) ale jak bym dowiedział się, że dziecko umrze zaraz - to nie chciałbym na to patrzeć i tego przeżywać.
Wybór. Tylko tyle.
12
@YoungTalents co muszą czuć kobiety, które będą zmuszone rodzić dzieci, które zaraz umrą - może warto ich posłuchać?
0
Teraz TVP z tymi ich programami odnośnie aborcji - "Nieplanowana" i" Każde życie jest cudem" co dzień będzie lecieć xdddd
1
Dziś dzień walenia Realu na pyrke.
9
@michal26 Krzysiu jak dla mnie z całą Godek chyba za bardzo wczuli się w "Opowieść Podręcznej"
0
@barcelonaLM a co było mówione bo mi umknęło?
10
@supermis xd
0
@patataj Nie wiem. Może to zbyt duże porównanie ale Polacy podczas powstań walczyli narażając życie o prawo do życia czy nieodpowiedzialnie skazywali na większe represję ludność, nawet cywilną?
1
Usunąłem kom bo zauważyłem właśnie że niżej jest już. Mój błąd.
0
@HK23 obejrzyj sobie na YT "Marcin Najman - historia zmyślona"
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@l0Messini ponoć zaobserwowano takie przypadki ale nie chcę wprowadzać w błąd :/
9
Magda Gessler przecież po zakończeniu pandemii ma materiału na najbliższe 30 sezonów xd
2
@kamiVeB Krzysztof Rot
0
@YoNoEntiendoNada też bym chciał zobaczyć takie przypadki skoro są na porządku dziennym :V
4
Zaczęło się wyciąganie ludzi z tłumu. Coraz cieplej.
2
@Piotr,1985 Resztę to Ci pani z biedronki jeszcze zabierze bo nie będzie miała jak Ci wydać xd
1
@Chakalaka znaczy ja jestem za tłumem ale jednak poszli z transparentem i zaczęli się przepychać - i policjanta poniosło :/