1

@Bobo25 dzisiejszy przegląd prasy też był na onecie.

6

Alfa Romeji. Ulubione auto.

102

Ktoś wczoraj pisał że brakuje mu "fajerwerków" przy klikaniu na herb - dziś już one są :D (przynajmniej na telefonie widzę bo na kompa jeszcze nie wchodziłem)

0

komentarz tylko dla czapeczki.

0

@paweldunajecfcb gimnazja nie.

0

@PatrychoO ogolić na łyso i prawie jak Kratos

0

8k. Jak się bawić to na całego. Po weekendzie pyknie 10?

0

@NemeZis93 a to o co kaman? :D poproszę na priv jak coś

0

@TaKeSe oj nie byczq. Aż tak dobrze nie pamiętam - na pewno w którymś coś zepsuła "trzynastka" - odcinek z jakimś premierem/prezydentem/dykatatorem z Afryki czy innego państwa - znaczy wtedy zrobili błąd specjalnie byle go uśmiercić. Więc to też się chyba liczy.

0

@TaKeSe obejrzałem chyba z 90% serialu - i chyba 5 osób nie przekroczyło.

1

@ViscaBarca123
1.


2.

3.

1

@macio_944 ok. bo nie wiedziałem czy oglądać bo ostatnio napisów po polsku nie było ale nadgonię :D

0

@macio_944 ten odcinek co ostatnio wleciał w języku rosyjskim to należy do tego głównego "Night City Wire" czy to jakiś wybryk?

0

@klemens100 a ile mln ludzi mieszka w Szwecji a ile u nas? i na jakim etapie pandemii jesteśmy a na jakim oni? xd

2

@Rudi35 moja teściowa się zapierała rękami i nogami. ale w końcu udało mi się ją zepchnąć z tych schodów.

0

@takisobiektos ten co przewidział xd uszanowanko.

0

@patry295 25/25 dość łatwo choć na ostatnie się wahałem bo nowych odcinków aż tak nie pamiętam.

1

@KamilZ kolego pomyliłeś rozum z rozrzutnikiem

1

@BlaseR9 ale urwał!

7

@NGTRX pójdę o krok dalej . skoro nie myślimy to po co nam mózg?

10

@Joe_Pesci pamiętaj przeszukiwać zwłoki. mogą mieć cenne surowce do ulepszenia np. plecaka.

1

@MSN30 Coś tam... heheh... brzęczy pod nosem.

1

@MesQueUnClub96 a na czym polega. wiem, że mogę w google ale pewnie ktoś to szybciej streści.

1

@lucas/catalan co jak co ale taką bluzę bym chciał. fajne są też damskie stroje kąpielowe :d

0

Tenisa nie oglądam - umiem tylko w pin-ponga ale co jej wchodzi w ten kort to miazga

1

@NGTRX Tak, nie wiem, co to niby zmienia, ale tak

1

@Martwy NK rządzi.

5

@IronSanHybrid ten filmik ma z dobry miesiąc. ale i tak dramat. ale ktoś dał w odpowiedzi, że go przymknęli jeśli dobrze widziałem

2

@PitBullx ale za to jacy jesteśmy głupi

0

@Bobo25 nie wiem o jaką sytuację chodzi konkretnie Ci ale - jeśli np pijesz piwko w parku i dostaniesz mandat to ponoć (tak coś mi się kojarzy) potem od drugiego patrolu za to samo mandatu nie możesz dostać. Ale to gdzieś słyszałem więc ktoś to musi potwierdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?