baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 dzisiejszy przegląd prasy też był na onecie.
6
Alfa Romeji. Ulubione auto.
102
Ktoś wczoraj pisał że brakuje mu "fajerwerków" przy klikaniu na herb - dziś już one są :D (przynajmniej na telefonie widzę bo na kompa jeszcze nie wchodziłem)
0
komentarz tylko dla czapeczki.
0
@paweldunajecfcb gimnazja nie.
0
@PatrychoO ogolić na łyso i prawie jak Kratos
0
8k. Jak się bawić to na całego. Po weekendzie pyknie 10?
0
@NemeZis93 a to o co kaman? :D poproszę na priv jak coś
0
@TaKeSe oj nie byczq. Aż tak dobrze nie pamiętam - na pewno w którymś coś zepsuła "trzynastka" - odcinek z jakimś premierem/prezydentem/dykatatorem z Afryki czy innego państwa - znaczy wtedy zrobili błąd specjalnie byle go uśmiercić. Więc to też się chyba liczy.
0
@TaKeSe obejrzałem chyba z 90% serialu - i chyba 5 osób nie przekroczyło.
1
@ViscaBarca123
1.
2.
3.
1
@macio_944 ok. bo nie wiedziałem czy oglądać bo ostatnio napisów po polsku nie było ale nadgonię :D
0
@macio_944 ten odcinek co ostatnio wleciał w języku rosyjskim to należy do tego głównego "Night City Wire" czy to jakiś wybryk?
0
@klemens100 a ile mln ludzi mieszka w Szwecji a ile u nas? i na jakim etapie pandemii jesteśmy a na jakim oni? xd
2
@Rudi35 moja teściowa się zapierała rękami i nogami. ale w końcu udało mi się ją zepchnąć z tych schodów.
0
@takisobiektos ten co przewidział xd uszanowanko.
0
@patry295 25/25 dość łatwo choć na ostatnie się wahałem bo nowych odcinków aż tak nie pamiętam.
1
@KamilZ kolego pomyliłeś rozum z rozrzutnikiem
1
@BlaseR9 ale urwał!
7
@NGTRX pójdę o krok dalej . skoro nie myślimy to po co nam mózg?
10
@Joe_Pesci pamiętaj przeszukiwać zwłoki. mogą mieć cenne surowce do ulepszenia np. plecaka.
1
@MSN30 Coś tam... heheh... brzęczy pod nosem.
1
@MesQueUnClub96 a na czym polega. wiem, że mogę w google ale pewnie ktoś to szybciej streści.
1
@lucas/catalan co jak co ale taką bluzę bym chciał. fajne są też damskie stroje kąpielowe :d
0
Tenisa nie oglądam - umiem tylko w pin-ponga ale co jej wchodzi w ten kort to miazga
1
@NGTRX Tak, nie wiem, co to niby zmienia, ale tak
1
@Martwy NK rządzi.
5
@IronSanHybrid ten filmik ma z dobry miesiąc. ale i tak dramat. ale ktoś dał w odpowiedzi, że go przymknęli jeśli dobrze widziałem
2
@PitBullx ale za to jacy jesteśmy głupi
0
@Bobo25 nie wiem o jaką sytuację chodzi konkretnie Ci ale - jeśli np pijesz piwko w parku i dostaniesz mandat to ponoć (tak coś mi się kojarzy) potem od drugiego patrolu za to samo mandatu nie możesz dostać. Ale to gdzieś słyszałem więc ktoś to musi potwierdzić.