1

@Rokita ja wczoraj 3333 :D

6

Kiedy my ostatnio w miarę pewnie wygraliśmy mecz na wyjeździe bez dużych stresów?

Nie nastawiam się na dużo w tym sezonie. Ale chociaż da i chce się to oglądać (mimo, że pisałem niedawno, że Barce to w tym sezonie tylko na FlashScorze będę paczył xd - odszczekuje)

A teraz dobranoc. Bo deszcz zaczyna padać i mi stuka o dachowe okno - a to najlepsza muzyka do snu.

0

Jaś Fasola jako Hitler w Peaky Blinders? Brzmi dobrze.

1

@lucas/catalan trochę meh. ale wiadomo kto wybrzydza ten konia sam na pastwisko musi wyprowadzić.

6

@LeoMessi1994 tam zamiast chomików mają żółwia i poszedł się napić.

50

@l0Messini 7 cm to dużo. i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

2

@neeed oj trudne trudne się wylosowało

2

Borat powróci już niedługo


1

@Chakalaka powietrze wypuszczone szybciej nosem zostało uczynione.

17

@masq "ale po co o tym mówić? to niedobra jest"

0

@BlaseR9 akurat na żałobę po pierwszej porażce xd


Nie no. Liczę że przełamią dziś zła passę

0

@macio_944 raz na początek sezonu wpłacam dyszkę i tym gram. nie wpłacam nic więcej nawet jak stracę wszystko za dwa tygodnie :p mam silne zaparcie w tym.

@dariooo no to prawda. ale przypływ chwili i cyk za 2 :D kolejny kuponik za jakiś miesiąc.

1

nie no spoko. wróć po roku do fortuny. wpłać dyszkę. obstaw sobie 10 spotkaniową tasiemkę i już pierwsze Ateletico nie wchodzi xd to jednak nie jest dla mnie.

1

@ronni37 zmienią się dopiero jak Avatar 2 będzie w kinach. Dopiero później zmiany na La Rambli. Ja już czekam 4 rok.

23

Uwaga! Uwaga!

Jestem za tym aby na La Rambli pojawił się przycisk, który chowa komentarze. Czasem jak się przez przypadek (szczególnie na telefonie) kliknie "pokaż 37 odpowiedzi" to potem dobrze by było to schować, bo czasem niektórych dyskusji nie chce się czytać a trza przewijać.

Gdzie to można zgłosić? Ministerstwa Cyfryzacji? Rolnictwa?

0

@MNSbEstEver jeśli zaczynasz proponuje zacząć od smakowych - Verde Mate (Mas IQ, Katuava, reen Frutos Tropicales) a jeśli chcesz zacząć od typowej Yerby to osobiście polecam CBSe Energia Guarana lub Guarani Energia.

Sam typowych i znanych marek (Amanda, Pajarito) nie próbowałem ale te wyżej polecam z czystym sumieniem :)

1

@NeroTFP kiedy miałem 7 lat miałem cały pokój w plakatach Messiego, Iniesty i Pinto

0

@SiSenior Turbulencja 4

0

@Goural ale premium chyba jest xd wystarczy się zarejestrować xd

0

@HubertMlody tego niestety nie wiem.

1

@HubertMlody będą w 2021 jakoś w pierwszym kwartale. Z tego co pamiętam :)

0

@Kukiz FCB może spróbuj udostępnić dany folder osobie której chcesz wysłać link po prostu.

1

@NeroTFP jak by mu się jeszcze paznokieć wrósł to by było w porządku wtedy.

0

@lucas/catalan z braku laku to nawet nawet :D

0

@NaFazieHitman Ale. Przekopiowanie info z Twittera zazwyczaj jest z podanym źródłem. A tutaj Pan mówi, że będzie opisywał z pamięci swoje sklepy i daje opis z Wiki. To tak jak bym chciał opisywać książki swoimi słowami i wklejał blurpy czy jak się to nazywa :D

5

@GIGAKOKS

> z pamięci
> kopiuj z Wikipedii czy jakiejś innej stronki z odnośnikami

xdddddd

1

@DaPi budownictwo - łódź. W Poniedziałek obroniłem inżyniera. Za rok idę na magistra.

2

Grzmi.

1

@culesjasiules takie 5/10 jeśli chodzi o wygląd.

0

@Striker okej. brzmi to sensownie. czyli to "o zmarłych się źle nie mówi" ma jakiś sens. chyba, że mowa o ojcu alkoholiku xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?