baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
jedyne czego brakuje na tym zdjęciu to mnie.
16
@justfootball pytasz się dzika czy sra w lesie.
0
@Colon myślałem, że kolejka do napisania komentarza na dręczące nas tematy, ludzi, wydarzenia na La Rambli xd
0
@arasz1819 Uwaga żart!
Ola Szwed przy szwedzkim stole to by się nie najadła! xd
Mistrz komedii.
1
@buddy Znaczy nie wiem czy ja to źle zrobiłem czy teraz Ciebie nie rozumiem i się nie rozumiemy xd bo chodziło mi o odpowiedź do Juli a kurde Ciebie złapało :D
74
@buddy "No i nie podobasz mi się."
1
@NeroTFP Polecam Cookie Cliker :D IMO Ciekawsza ale w Herołsach też straciłem masę życia :/
0
@Encore pewnie w łonie matki ale nie pamiętam.
14
@justfootball @LuisSalvano ma chyba jakieś doświadczenie z kanarami i biletami. Ale ja tam nie wiem w sumie.
Jak coś bez spiny. Tak sobie śmieszkuje przy obiedzie.
1
@NeroTFP najgorzej :D mam to samo - tak samo na Insta, nie pamięta się nicku tylko avatar :D
0
@Rewolucja123 stary pijany.
9
Co się dzieje kapitanie? :D
0
@333tricampeones333 dla mnie wyglądało to średnio. ale być może. gdybanie. swoją opinie opieram też na książce Valdesa gdzie jednak miał problemy z poczuciem własnej wartości czy motywacją samego siebie (o ile dobrze pamiętam) - a to jednak przekłada się na zawodników.
5
@333tricampeones333 on już się pokazał jako trener młodzieżówki xd
4
@Criss18Barca czyli co. zajmujemy tą Białoruś czy nie?
3
@Kidd Peaky Fookin Blinders
2
@Rothan1 kurła. ubiegł mnie :D
1
@Piorun wiem o co chodzi xd zaraz poszukam bo też nie pamiętam tytułu
1
@lucas/catalan niestety nie oglądałem xd ale może gdzieś znajdę zapiski :D na pracującego człowieka zawsze miło popatrzeć.
1
Swobodny spadek. Komu się jeszcze spadochron nie otworzy?
0
@januszhol dobra. dziś się łączymy w bólu. trzymaj się tam i dobranoc.
0
@januszhol ale o co się w sumie rozchodzi xd bo uruchomiłeś się jak kombajn przed młuceniem xd
5
Nie. Proszę...
https://memepedia.ru/wp-content/uploads/2019/06/dont-give-me-hope-meme-3-768x409.jpg
0
@januszhol niby bez a jednak z xd dobra koleżko easy. jakiś nadworny błazen zawsze musi być a mi to wychodzi.
0
@itmustbejoke w 85 minucie na utrzymanie wyniku? może.
0
@januszhol Lepiej ja niż hipopotam. Albo jechowcy. Także wiesz.
2
W Boga szybciej uwierzę niż w to, że chociaż zrobią z tego remis. Idę książkę czytać. Nie będę się denerwował choć już bardziej to bawi niż denerwuje.
0
Kto przejdzie dalej też już znamy. Możecie pisać tekst końcowy i podsumowanie sezonu xd
0
Karamba.
1
To teraz albo nigdy.