18

jedyne czego brakuje na tym zdjęciu to mnie.

16

@justfootball pytasz się dzika czy sra w lesie.

0

@Colon myślałem, że kolejka do napisania komentarza na dręczące nas tematy, ludzi, wydarzenia na La Rambli xd

0

@arasz1819 Uwaga żart!

Ola Szwed przy szwedzkim stole to by się nie najadła! xd

Mistrz komedii.

1

@buddy Znaczy nie wiem czy ja to źle zrobiłem czy teraz Ciebie nie rozumiem i się nie rozumiemy xd bo chodziło mi o odpowiedź do Juli a kurde Ciebie złapało :D

74

@buddy "No i nie podobasz mi się."

1

@NeroTFP Polecam Cookie Cliker :D IMO Ciekawsza ale w Herołsach też straciłem masę życia :/

0

@Encore pewnie w łonie matki ale nie pamiętam.

14

@justfootball @LuisSalvano ma chyba jakieś doświadczenie z kanarami i biletami. Ale ja tam nie wiem w sumie.

Jak coś bez spiny. Tak sobie śmieszkuje przy obiedzie.

1

@NeroTFP najgorzej :D mam to samo - tak samo na Insta, nie pamięta się nicku tylko avatar :D

0

@Rewolucja123 stary pijany.

9

Co się dzieje kapitanie? :D


0

@333tricampeones333 dla mnie wyglądało to średnio. ale być może. gdybanie. swoją opinie opieram też na książce Valdesa gdzie jednak miał problemy z poczuciem własnej wartości czy motywacją samego siebie (o ile dobrze pamiętam) - a to jednak przekłada się na zawodników.

5

@333tricampeones333 on już się pokazał jako trener młodzieżówki xd

4

@Criss18Barca czyli co. zajmujemy tą Białoruś czy nie?

3

@Kidd Peaky Fookin Blinders

2

@Rothan1 kurła. ubiegł mnie :D

1

@Piorun wiem o co chodzi xd zaraz poszukam bo też nie pamiętam tytułu

1

@lucas/catalan niestety nie oglądałem xd ale może gdzieś znajdę zapiski :D na pracującego człowieka zawsze miło popatrzeć.

1

Swobodny spadek. Komu się jeszcze spadochron nie otworzy?


0

@januszhol dobra. dziś się łączymy w bólu. trzymaj się tam i dobranoc.

0

@januszhol ale o co się w sumie rozchodzi xd bo uruchomiłeś się jak kombajn przed młuceniem xd

0

@januszhol niby bez a jednak z xd dobra koleżko easy. jakiś nadworny błazen zawsze musi być a mi to wychodzi.

0

@itmustbejoke w 85 minucie na utrzymanie wyniku? może.

0

@januszhol Lepiej ja niż hipopotam. Albo jechowcy. Także wiesz.

2

W Boga szybciej uwierzę niż w to, że chociaż zrobią z tego remis. Idę książkę czytać. Nie będę się denerwował choć już bardziej to bawi niż denerwuje.

0

Kto przejdzie dalej też już znamy. Możecie pisać tekst końcowy i podsumowanie sezonu xd

0

Karamba.

1

To teraz albo nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?