2

To też już tak dla rozluźnienia. Nowy zwiastun z rozgrywki z nadchodzącego AC: Valhalla


1

@DanielOOL trochę poszperałem. podzwoniłem po kolegach. dostałem jednego cynka.

dali mi jedną odpowiedź. bo urodził się w 1987 roku.

1

Cytując pewny profil na fejsie "Ubieram się na czarno, bo jestem z Nocnej Straży"

Oberyn też cieszył się z wygranej...

0

Sikorski nagrzany?

1

Bielan wystraszony. Oczka rozbiegane. Nadzieja jest.

4

W Jastarni ludzie nadal w kolejce, niektórzy stoją bo myślą że gofry rozdają

0

O. Niuńka przemawia.

3

Messi prezydentem

7

@VamosRakieta Iniesta. Pan Piłkarz.

1

@Fabik
- schabowe od dziewczyny
- mielone od mamy

1

@FCBMati10 to polecam o 19:25 bo ma być orędzie Marszałka Senatu - pana Grodzkiego.

0

@LuisSalvano Daenerys jest tak wkurw***ąca zarówno w serialu jak i książce, że bardziej się nie da.

A porównania... no jak dla mnie dziwne i grubo naciągane xd

1

@Lares we wiatrakach można było chyba robić mąkę, a mąka potem była używana do produkcji pierników.

0

@FCBMati10 Znany polski raper rapuje o Polsce wyniszczonej przez zmiany. Czy takiej Polski chce właśnie Trzaskowski?

11

Taco wrzucił pierwszy singiel z nowej nadchodzącej płyty. Wiem, że nie wszystkich to interesuje i go nie lubi ale może niektórych zainteresuje :D I w sumie dość politycznie. Zapowiada się ciekawie :)


11

Oni naprawdę już nie mają do czego się dopierdzielić xd


1

@tobiasson92 eeee, mieszkam na wsi i mózg mam.

11

@rainyy Zidane kur** je*** przestań mi drużynę prześladować!

0

@ProMILs no to jak dla mnie duży plus, Duda hawajskiej natomiast nie znosi.

0

@Transu96 :/ o kurde. Tego nie widziałem - ech. To jak może być normalnie w tym kraju...

@tobiasson92 zweryfikuje te doniesienia.

20

Pan Prezydent Andrzej Duda właśnie napisał, że woli sernik z rodzynkami. To chyba zamyka temat, kto powinien rządzić krajem.

0

@Michvl na dwa chyba tylko "zdążył" odpowiedzieć xd Internet jest bezlitosny.

3

@Ansufati123 wgl zastanawia mnie ilość - niewielka, lecz wg mnie zauważalna - liczba nowych kont, które zostały założone w przeciągu około 2 miesięcy i mówią, że wybierają jednych albo drugich. Być może to moje złudzenie ale tak jakoś... nie wiem. Może sam sobie napędzam spiralę podejrzenia.

Nie mówię, że jesteś akurat jakimś "fejkiem" albo ktoś inny bo konto założyć można zawsze. Ale tak tylko. Głośno myślę.

4

@msmsms wywołała ciarki w kinie. ale mimo wszystko scena z Endgame gdy "wchodzą" wszyscy w wiadomym momencie wywołała większe ciarki i ciche "no to macie przeje.ane" :D

0

@Colon jeszcze nic nie czytałem tych panów niestety :c choć mam nadzieję skompletować kiedyś Kolekcję Rebisu a niedługo (chyba) książka pana Heinleina - "Obcy w obcym domu" ukaże się w serii Artefakty od MAGa :D

4

@Hushovt Kawałek cebuli i posmaruj.

0

@Hushovt jakiś krótki post o Niebieskich by można było zrobić :D że prawdopodobnie przeszli na "ciemną stronę mocy" jeśli mnie pamięć nie myli

0

Mistrzostwa Świata te pytania.

Dobranoc i do jutra.

3

@IAmBackCules "A dlaczego? Bo nie." Kurtyna.

0

@increase "Chociaż za wystąpienie tone węgla obiecali. warto było"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?