0

@draxidox o to to. i żelbet 25kN/m^3

@nitey fakt xd

0

@xVENUMx a to nie pomogę. nie wiem czemu ale mi najlepiej grało się szwedzkimi i czescho-słowackimi. No na szwedzkich robiłem najlepsze wyniki :D chyba chciałem być inny od innych :D

0

@draxidox no i wzór na moment na belce jedno przęsłowej przegubowej. ql^2/8

2

Co zapamiętam w mim życiu na zawsze?
- Wzory skróconego mnożenia
- Wzór 6.10a i 6.10b (studia budowlane)
- Metan, etan, proban, butan...
- Tablice okresową pierwiastów
- I że Schetyna powiedział, że wybory wygrywa się w Końskich.

0

@xVENUMx Ostatnio grałem z pół roku temu i tak kilka meczów w tygodniu sobie grywałem więc nie wiem jakiej wiedzy potrzebujesz :/

0

@Hushovt Gościu idź tam pierścienia szukaj bo Balrog za Tobą!

1

W TVP. Te ludzie. Czytają z kartek. Zmieńcie moje zdanie. Jak oni nie patrzą wgl w kamere.

3

ten koleś co teraz zadaje pytanie na TVP to jak nic czyta z kartki nie no xd

0

@masq nope. tylko benefis Dudy na jedynce

0

@barcelonaLM no ja tak samo. gadka jakaś chodzenie na luzaku a tutaj. bezsensu.

1

Czy ta debata w końskich nie miała być wgl z udziałem publiczności?

0

Dobra. I tak wiemy, że czekamy na jakąś tęgą głowę co przerobi obie debaty i wyjdzie jedna. Wierze w - być może - jednego z was.

You Tube po prostu tego potrzebuje.

0

@Messinio82 spoko. jutro o19:30 w TVP tak się poskleja słowa, że wyjdzie cud miód.

2

@Messinio82 Real znowu gra? Gdzie?

1

@Katalonbar ale u Rafałka też jest stanowisko Dudy xd

3

@Messinio82 Czy Trzaskowski w czasie debaty kradnie 500+ z kieszeni każdej madki?

1

@Azi ponoć jedna Pani jest - to tak na 90%

a tak żartem już to zada dwa pytania "Dlaczego nie przyjechał do końskich" i "Czy w Warszawie nadal pada?"

5

Ewolucja pasków w TVP:
- Trzaskowski zignorował debate
- Trzaskowski zignorował zdanie 67% Polaków
- Trzaskowski zignorował Polskę Powiatową

nastepne pewnie będzie: Trzaskowski zignorował Polskę, Europę i kolonie na Marsie

to co się dzieje z tymi wyborami to cyrk. boże. dziadek zawsze mi obiecywał że zabierze ale mamusia nie chciała dać 10 zł. ale teraz mam. własny cyrk. dzień w dzień. jeszcze przez tydzień. dziękuje.

2

@Chakalaka ja już nie wiem którą oglądać xd mam wrażenie, że skoro Rafałka nie ma w Końskich to Andrzejek jakieś dożynki urządzi, panie zaczną masło na czas ubijać, faceci będą drewno na opał na czas rąbać - byle tylko ambitnym czymś czas zając.

1

@ArterkHD Lucyfer :)

1

@lucas/catalan kurde xd ciężki wybór. ale chyba Vina.

1

@Kapitan hawk jeszcze podrapany przez kota gdzieś powinien być xd

2

@ViscaBarca123 teraz już nie naturalmarket a MateMundo :D ale tak tak jak wpiszę się tę nazwę również tam przekieruje :D

1

@Hushovt To polecam - nie jest to taki "ciężki" kaliber jak LOTR ale czyta się dobrze i jeśli zagłębisz się w Cosmere (w skrócie: układ słoneczny - każda planeta ma swój świat, każda jego seria traktuje o innej planecie, al dużo rzeczy przenika na siebie oraz wpływa - utrzymanie tego w spójności jest ciężkie).

No jednak jeden z pierwszych ojców fantastyki i jego zamiłowanie do pilnowania właśnie mowy, struktur wojsk, utrzymywania odpowiednich odległości (czyli sensowne czasy przemierzenia jakiejś odległości) zasługują na szacunek.. Choć przyznam, że Władce czytało się mimo wszystko ciężko.

1

@Chakalaka Album ze zdjęciami mojej rodziny.

1

@Hushovt rozbudowanych też, ale również pod tym, że wszystko ma jakiś sens i utrzymane jest w logicznych ramach (oczywiście na ile to możliwe - Tolkien często zmieniał zdanie i starał się to wszystko poskładać później). Stworzył uniwersum, które mogłoby istnieć w jakiejś rzeczywistości.

Dlatego też cenie Sandersona - może czytasz - za jego Cosmere i to jak jest utrzymywane i rozbudowywane.

0

@Chakalaka nazwanie oprawcy Piotr C. boże. i od razu kojarzy mi się z autorem "Pokolenie Ikea"

1

@lucas/catalan a gdzie dziewczynki :C

1

@NeroTFP polecam zatem:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?