baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox o to to. i żelbet 25kN/m^3
@nitey fakt xd
0
@xVENUMx a to nie pomogę. nie wiem czemu ale mi najlepiej grało się szwedzkimi i czescho-słowackimi. No na szwedzkich robiłem najlepsze wyniki :D chyba chciałem być inny od innych :D
0
@draxidox no i wzór na moment na belce jedno przęsłowej przegubowej. ql^2/8
0
@19cukier48 https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/608488636445188/
2
Co zapamiętam w mim życiu na zawsze?
- Wzory skróconego mnożenia
- Wzór 6.10a i 6.10b (studia budowlane)
- Metan, etan, proban, butan...
- Tablice okresową pierwiastów
- I że Schetyna powiedział, że wybory wygrywa się w Końskich.
0
@xVENUMx Ostatnio grałem z pół roku temu i tak kilka meczów w tygodniu sobie grywałem więc nie wiem jakiej wiedzy potrzebujesz :/
0
@Hushovt Gościu idź tam pierścienia szukaj bo Balrog za Tobą!
1
W TVP. Te ludzie. Czytają z kartek. Zmieńcie moje zdanie. Jak oni nie patrzą wgl w kamere.
3
ten koleś co teraz zadaje pytanie na TVP to jak nic czyta z kartki nie no xd
0
@masq nope. tylko benefis Dudy na jedynce
0
@barcelonaLM no ja tak samo. gadka jakaś chodzenie na luzaku a tutaj. bezsensu.
1
Czy ta debata w końskich nie miała być wgl z udziałem publiczności?
0
Dobra. I tak wiemy, że czekamy na jakąś tęgą głowę co przerobi obie debaty i wyjdzie jedna. Wierze w - być może - jednego z was.
You Tube po prostu tego potrzebuje.
0
@Messinio82 spoko. jutro o19:30 w TVP tak się poskleja słowa, że wyjdzie cud miód.
2
@Messinio82 Real znowu gra? Gdzie?
1
@Katalonbar ale u Rafałka też jest stanowisko Dudy xd
3
@Messinio82 Czy Trzaskowski w czasie debaty kradnie 500+ z kieszeni każdej madki?
1
@Azi ponoć jedna Pani jest - to tak na 90%
a tak żartem już to zada dwa pytania "Dlaczego nie przyjechał do końskich" i "Czy w Warszawie nadal pada?"
5
Ewolucja pasków w TVP:
- Trzaskowski zignorował debate
- Trzaskowski zignorował zdanie 67% Polaków
- Trzaskowski zignorował Polskę Powiatową
nastepne pewnie będzie: Trzaskowski zignorował Polskę, Europę i kolonie na Marsie
to co się dzieje z tymi wyborami to cyrk. boże. dziadek zawsze mi obiecywał że zabierze ale mamusia nie chciała dać 10 zł. ale teraz mam. własny cyrk. dzień w dzień. jeszcze przez tydzień. dziękuje.
2
@Chakalaka ja już nie wiem którą oglądać xd mam wrażenie, że skoro Rafałka nie ma w Końskich to Andrzejek jakieś dożynki urządzi, panie zaczną masło na czas ubijać, faceci będą drewno na opał na czas rąbać - byle tylko ambitnym czymś czas zając.
1
@ArterkHD Lucyfer :)
1
@lucas/catalan kurde xd ciężki wybór. ale chyba Vina.
1
@Kapitan hawk jeszcze podrapany przez kota gdzieś powinien być xd
2
@ViscaBarca123 teraz już nie naturalmarket a MateMundo :D ale tak tak jak wpiszę się tę nazwę również tam przekieruje :D
1
@Hushovt To polecam - nie jest to taki "ciężki" kaliber jak LOTR ale czyta się dobrze i jeśli zagłębisz się w Cosmere (w skrócie: układ słoneczny - każda planeta ma swój świat, każda jego seria traktuje o innej planecie, al dużo rzeczy przenika na siebie oraz wpływa - utrzymanie tego w spójności jest ciężkie).
No jednak jeden z pierwszych ojców fantastyki i jego zamiłowanie do pilnowania właśnie mowy, struktur wojsk, utrzymywania odpowiednich odległości (czyli sensowne czasy przemierzenia jakiejś odległości) zasługują na szacunek.. Choć przyznam, że Władce czytało się mimo wszystko ciężko.
1
@Chakalaka Album ze zdjęciami mojej rodziny.
1
@Hushovt rozbudowanych też, ale również pod tym, że wszystko ma jakiś sens i utrzymane jest w logicznych ramach (oczywiście na ile to możliwe - Tolkien często zmieniał zdanie i starał się to wszystko poskładać później). Stworzył uniwersum, które mogłoby istnieć w jakiejś rzeczywistości.
Dlatego też cenie Sandersona - może czytasz - za jego Cosmere i to jak jest utrzymywane i rozbudowywane.
0
@Chakalaka nazwanie oprawcy Piotr C. boże. i od razu kojarzy mi się z autorem "Pokolenie Ikea"
1
@lucas/catalan a gdzie dziewczynki :C
1
@NeroTFP polecam zatem: