baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO jaki przekręt zrobił nasz stary poczciwy dyrektor?
0
Tanajno. Dziś pomyślę o Tobie o te 5 sekund dłużej przed snem. Szanuje.
3
nie no oni są żałośni. ja bym z tego biura wyszedł.
0
@masq stary. popatrz moje komentarze. prócz ostatniego o kocie (na serio) to ja tylko żarciki xd
0
"Panie ten beton to gdzie panu wylać..."
1
Nie no Rafcio i Hołownia dajo rade
0
@IronSanHybrid w piwnicy z kajdankami na nadgarstkach? może jutro.
0
Moja dziewczyna mówi, że ja bym poradził sobie doskonale w takiej debacie poradził bo mi minuta to aż nad to wystarcza do wyrażenia siebie.
0
I to zdziwienie dziadków czy starych cioć i wujków "Jak to jest więcej kandydatów niż Duda, ten z PO i ten z TVN? Ile ich tam jest"
0
@Encore ok. dziękuje bardzo. yh. taka fajna kotka a pieseły złe :c będę musiał wychować jak swoje.
0
@Encore no właśnie czytałem o mleku zastępczym ale o tej porze nigdzie go nie dostanę niestety. dopiero jutro rano a przez noc chciałbym je jednak podkarmić bo będą szukały matki. na oczy już widzą.
2
Pytanko. Znacie jakieś grupki odnośnie porad weterynaryjnych? Takich, żeby dość szybko był udzielone?
Przed chwilą właśnie trzy bezpańskie psy, lekkim słowem ujmując, zabiły mi kotkę i osierociła 3-tygodniowe kocięta. Chciałbym się dowiedzieć co i jak najlepiej zrobić chociaż przez dzisiejszą noc bo okoliczne gabinety weterynaryjne są zamknięte :/
Albo jest tu jakiś student weterynarii - czy w ostateczności można podawać przez jedną noc takim kociętom mleko z kartonu? Oczywiście nie zimne.
1
@IronSanHybrid a ja że o swojej siostrze
46
W Dzienniku ostrzegają, że Trzaskowski może być (uwaga trzymajcie sie) Prezydentem partyjnym xd
0
jakby ktoś miał jakis sprawny link to też bym poprosił. sytuacja dziś taka a nie inna a wszystkie moje nie działają bo poupadały strony przez te kwarantanny :c
2
@student97r ile pozycji? :D tak na oko 200+? :D
Lubię się gapić na cudze biblioteczki. Ja sowich mam na razie 167 ale staram się czytać z roku na rok coraz więcej :D
8
@Messinio82 Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń
14
> Porównanie Trzaskowskiego do Kościuszki - złe
> Porównanie Morawieckiego i Szumowskiego do Ewangelistów - nie no jest w porządku xd
14
Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan, który dał nam Pan. Weselmy się i radujmy się nim.
Mecz. W końcu. Tęskniłem.
0
@Nigaki piękne :D
0
@Aureczek tylko nie mów, że przy liczeniu cegieł się pomyliłeś.
0
@Joe_Pesci @msmsms ale nie Karoloujcie mi teraz. Kurski tak mówi więc tak jest.
1
Leeeegiaaaa! Leeeeegiaaaa! Leeeeegiaaaa CEEWUUUKAAAESSS!
Najważniejsze: Nienawidzić Polonii.
0
@IronSanHybrid który dzień bez narkotyków tej pani?
6
Król Szamanów - remake. Premiera: 2021.
Jaranko.
1
@Bobo25 smiechnalem. A książkę też polecam. Jeśli ktoś lubi hard sf
7
ale ładna. nigdy nie miałem wcześniej konsoli ale to chyba będzie w końcu moa pierwsza... i od razu taka ładna.
0
@Mlodypro101 i God of War
4
W Dzienniku powtórka słowa w słowo z wczoraj odnośnie karty LGBT xd
0
@panczo polecam zapoznać się z całą historią i otoczką o co naprawdę chodzi z tym ruchem :)