0

@D10SLEO jaki przekręt zrobił nasz stary poczciwy dyrektor?

0

Tanajno. Dziś pomyślę o Tobie o te 5 sekund dłużej przed snem. Szanuje.

3

nie no oni są żałośni. ja bym z tego biura wyszedł.

0

@masq stary. popatrz moje komentarze. prócz ostatniego o kocie (na serio) to ja tylko żarciki xd

0

"Panie ten beton to gdzie panu wylać..."

1

Nie no Rafcio i Hołownia dajo rade

0

@IronSanHybrid w piwnicy z kajdankami na nadgarstkach? może jutro.

0

Moja dziewczyna mówi, że ja bym poradził sobie doskonale w takiej debacie poradził bo mi minuta to aż nad to wystarcza do wyrażenia siebie.

0

I to zdziwienie dziadków czy starych cioć i wujków "Jak to jest więcej kandydatów niż Duda, ten z PO i ten z TVN? Ile ich tam jest"

0

@Encore ok. dziękuje bardzo. yh. taka fajna kotka a pieseły złe :c będę musiał wychować jak swoje.

0

@Encore no właśnie czytałem o mleku zastępczym ale o tej porze nigdzie go nie dostanę niestety. dopiero jutro rano a przez noc chciałbym je jednak podkarmić bo będą szukały matki. na oczy już widzą.

2

Pytanko. Znacie jakieś grupki odnośnie porad weterynaryjnych? Takich, żeby dość szybko był udzielone?

Przed chwilą właśnie trzy bezpańskie psy, lekkim słowem ujmując, zabiły mi kotkę i osierociła 3-tygodniowe kocięta. Chciałbym się dowiedzieć co i jak najlepiej zrobić chociaż przez dzisiejszą noc bo okoliczne gabinety weterynaryjne są zamknięte :/

Albo jest tu jakiś student weterynarii - czy w ostateczności można podawać przez jedną noc takim kociętom mleko z kartonu? Oczywiście nie zimne.

1

@IronSanHybrid a ja że o swojej siostrze

46

W Dzienniku ostrzegają, że Trzaskowski może być (uwaga trzymajcie sie) Prezydentem partyjnym xd

0

jakby ktoś miał jakis sprawny link to też bym poprosił. sytuacja dziś taka a nie inna a wszystkie moje nie działają bo poupadały strony przez te kwarantanny :c

2

@student97r ile pozycji? :D tak na oko 200+? :D

Lubię się gapić na cudze biblioteczki. Ja sowich mam na razie 167 ale staram się czytać z roku na rok coraz więcej :D

8

@Messinio82 Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń

14

> Porównanie Trzaskowskiego do Kościuszki - złe
> Porównanie Morawieckiego i Szumowskiego do Ewangelistów - nie no jest w porządku xd

14

Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan, który dał nam Pan. Weselmy się i radujmy się nim.

Mecz. W końcu. Tęskniłem.

0

@Nigaki piękne :D

0

@Aureczek tylko nie mów, że przy liczeniu cegieł się pomyliłeś.

0

@Joe_Pesci @msmsms ale nie Karoloujcie mi teraz. Kurski tak mówi więc tak jest.

1

Leeeegiaaaa! Leeeeegiaaaa! Leeeeegiaaaa CEEWUUUKAAAESSS!

Najważniejsze: Nienawidzić Polonii.

0

@IronSanHybrid który dzień bez narkotyków tej pani?

6

Król Szamanów - remake. Premiera: 2021.

Jaranko.


1

@Bobo25 smiechnalem. A książkę też polecam. Jeśli ktoś lubi hard sf

7

ale ładna. nigdy nie miałem wcześniej konsoli ale to chyba będzie w końcu moa pierwsza... i od razu taka ładna.

0

@Mlodypro101 i God of War

4

W Dzienniku powtórka słowa w słowo z wczoraj odnośnie karty LGBT xd

0

@panczo polecam zapoznać się z całą historią i otoczką o co naprawdę chodzi z tym ruchem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?