1

@kubix05 mam nadal egzemplarz. znaczy "nadal" - mam egzemplarz mojej mamy :D

0

@BARCA_FOR_EVER jest takie o kibicu Barcelony? :D

0

@Avada Kedavra będę miał nowego kompa to na pewno zagram :D w każdym razie 6 podobała mi się bardzo :) Biorę pod uwagę wszystko i tutaj w przypadku 6 - kampania jest wg mnie najlepsza.

0

@Avada Kedavra
Nie grałem tylko w 7.
1. Heroes 3
2. Heroes 6
3. Heroes 4
4. Heroes 1
5. Heroes 2
6. Heroes 5

1

@Gall tak jak piszę @HassanMubarak będzie serial osadzony w II Erze bodajże, także coś o wykuciu pierwszych pierścieni. Niedawno podano obsadę aktorską, można poszukać i wgl. Zapowiada się w każdym razie dobrze i nie mogę się doczekać :)

0

Do fanów CYBERPUNK 2077 - premiera przesunięta z 16 kwietnia na 17 września. Było chyba do przewidzenia, ale wiadomo lekki zawód. Ja i tak komputer to mam maks na rok 2005 xd więc z poraniem jeszcze poczekam dłużej :D Ale lepiej niech dopracują i wypuszczą znowu coś wyjątkowego :)

0

@IAmBackCules nie na nic o masturbacji

0

@TheNekro94 Peaky Blinders również jak pozostali polecam. Zacząłem oglądać przed wczoraj i już wiem że egzaminów w zerówkach nie zaliczę.

10

@wpwelement to jak podczas meczu piszemy "goool" i tak napiszę 50 osób z rzędu to to nie jest spam? Bo też nic nie wnosi a się powtarza.

1

@NaFazieHitman nie oglądałem MatchDay ale z tego co kojarzę co gadali w ElTrucku to normalne, że dwie/trzy h przed meczem taki Pique jeszcze serial ogląda. A teraz po treningu rannym? Siesta i można wracać na mecz :d

Ale no zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie jesteśmy mądrzy :D

0

@qbuteq dla mnie też jest świetny, zawsze w punkt. :D Także polecam na Twitterze go obserwować.

11

Byle tak nie było :D no chyba, że tylko raz :D


2

Boże. Zapomniałem, że dziś finał Real-Atleti i sobie spokojnie książeczkę czytałem :V widzę dogrywka, zatem włączam i oby nie przyniosło to pecha.

0

@dawcio142 też tego nie wiem. Tera wiele pieniędzy leci z akcji internetowych. :)

0

Taki obraz nasz.


23

W finale zagrają drużyny, których nawet nie powinno być na tym turnieju. To jest dopiero beczka śmiechu xd

0

Koszulka już za oknem.

0

Żart.

0

Koszulkę to już tylko na szyi mam założoną, rękawki sobie na razie odpuszczę.

10

Ściągam, zakładam, ściągam i znowu zakładam tą koszulkę Barcy. Boże.

3

Wytrzymali krócej niż ja z moją kobietą po miesiącu niewidzenia się.

0

@palindrom1 piękne. Lubię takie zarzutki :D

1

@TheMazixX no to jak tak twierdził i nie było spisywanego oświadczenia to wg mnie może sobie koleś co najwyżej pogadać teraz. :V bo mógł dobrze teraz mu pijany szwagier wjechać i uszkodzić bardziej. po 3 tygodniach się zreflektował?

0

@TheMazixX a było spisywane oświadczenie?

1

@Danger204 wiesz, najlepiej byłoby zapytać się jakiegoś księdza albo coś. jak duża wiocha to na pewno taki pomnik jest jakoś zarejestrowany bo to nie samowolka :D

Ale bić się przy Jezusie o Pikachu to nie wiem... :D

0

@Danger204 wygląda podobnie. a to z twojego miasta czy jak? w sensie - po cóż Ci to :)

0

@norbi77 Na razie przeczytałem 3 pierwsze książki z serii i czas chyba się wziąć za trzy pierwsze sezony :D

0

@WisniaKala chyba czas w kimę. Ale już kątem oka Slumdoga dokończę :D

1

Ło jej.

41

Najlepsze co zapamiętam z tego meczu to reklama Wiedźmina od Netflixa.

A jest dopiero 45 minuta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?