baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 mam nadal egzemplarz. znaczy "nadal" - mam egzemplarz mojej mamy :D
0
@BARCA_FOR_EVER jest takie o kibicu Barcelony? :D
0
@Avada Kedavra będę miał nowego kompa to na pewno zagram :D w każdym razie 6 podobała mi się bardzo :) Biorę pod uwagę wszystko i tutaj w przypadku 6 - kampania jest wg mnie najlepsza.
0
@Avada Kedavra
Nie grałem tylko w 7.
1. Heroes 3
2. Heroes 6
3. Heroes 4
4. Heroes 1
5. Heroes 2
6. Heroes 5
1
@Gall tak jak piszę @HassanMubarak będzie serial osadzony w II Erze bodajże, także coś o wykuciu pierwszych pierścieni. Niedawno podano obsadę aktorską, można poszukać i wgl. Zapowiada się w każdym razie dobrze i nie mogę się doczekać :)
0
Do fanów CYBERPUNK 2077 - premiera przesunięta z 16 kwietnia na 17 września. Było chyba do przewidzenia, ale wiadomo lekki zawód. Ja i tak komputer to mam maks na rok 2005 xd więc z poraniem jeszcze poczekam dłużej :D Ale lepiej niech dopracują i wypuszczą znowu coś wyjątkowego :)
0
@IAmBackCules nie na nic o masturbacji
0
@TheNekro94 Peaky Blinders również jak pozostali polecam. Zacząłem oglądać przed wczoraj i już wiem że egzaminów w zerówkach nie zaliczę.
10
@wpwelement to jak podczas meczu piszemy "goool" i tak napiszę 50 osób z rzędu to to nie jest spam? Bo też nic nie wnosi a się powtarza.
1
@NaFazieHitman nie oglądałem MatchDay ale z tego co kojarzę co gadali w ElTrucku to normalne, że dwie/trzy h przed meczem taki Pique jeszcze serial ogląda. A teraz po treningu rannym? Siesta i można wracać na mecz :d
Ale no zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie jesteśmy mądrzy :D
0
@qbuteq dla mnie też jest świetny, zawsze w punkt. :D Także polecam na Twitterze go obserwować.
11
Byle tak nie było :D no chyba, że tylko raz :D
2
Boże. Zapomniałem, że dziś finał Real-Atleti i sobie spokojnie książeczkę czytałem :V widzę dogrywka, zatem włączam i oby nie przyniosło to pecha.
0
@dawcio142 też tego nie wiem. Tera wiele pieniędzy leci z akcji internetowych. :)
0
Taki obraz nasz.
23
W finale zagrają drużyny, których nawet nie powinno być na tym turnieju. To jest dopiero beczka śmiechu xd
0
Koszulka już za oknem.
0
Żart.
0
Koszulkę to już tylko na szyi mam założoną, rękawki sobie na razie odpuszczę.
10
Ściągam, zakładam, ściągam i znowu zakładam tą koszulkę Barcy. Boże.
3
Wytrzymali krócej niż ja z moją kobietą po miesiącu niewidzenia się.
0
@palindrom1 piękne. Lubię takie zarzutki :D
1
@TheMazixX no to jak tak twierdził i nie było spisywanego oświadczenia to wg mnie może sobie koleś co najwyżej pogadać teraz. :V bo mógł dobrze teraz mu pijany szwagier wjechać i uszkodzić bardziej. po 3 tygodniach się zreflektował?
0
@TheMazixX a było spisywane oświadczenie?
1
@Danger204 wiesz, najlepiej byłoby zapytać się jakiegoś księdza albo coś. jak duża wiocha to na pewno taki pomnik jest jakoś zarejestrowany bo to nie samowolka :D
Ale bić się przy Jezusie o Pikachu to nie wiem... :D
0
@Danger204 wygląda podobnie. a to z twojego miasta czy jak? w sensie - po cóż Ci to :)
0
@norbi77 Na razie przeczytałem 3 pierwsze książki z serii i czas chyba się wziąć za trzy pierwsze sezony :D
0
@WisniaKala chyba czas w kimę. Ale już kątem oka Slumdoga dokończę :D
1
Ło jej.
41
Najlepsze co zapamiętam z tego meczu to reklama Wiedźmina od Netflixa.
A jest dopiero 45 minuta.