baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FafitFCB oglądamy. ciekawe. nie sądziłem że będzie to miało taki format ale dobrze się tego słucha. ale to moja opinia :)
0
@Adamski69 tak dla ścisłości :D na zdjęciu jest właśnie Al-Kaba, sam święty kamień - Hadżar - z tej odległości jest średnio widoczny. Tutaj jego zdjęcie:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/The_Blackstone.jpg
18
Powrót do domu.
Święte krowy niczym w Indiach.
0
@Rastafarnianin Dziękuje przyjacielu.
0
To kto robi te kalendarze z meczami Barcy? Zgubiłem kolegę :/ Jak ktoś może niech da linka.
0
@bartekmess za dawnych? :D Rok czasu to nie dużo czasu :D
1
Czekamy na wywiad z Michałem Polem albo jakiś czelendż w jedzeniu pączków na czas :D
1
@Kajtek77 aż się odcinek przypomniał
6
Co gościu w TVP porobiony xd
2
@Junngeas Hotel?
3
Boski Diego, wita swojego przyjaciela.
0
Ostatnio Muniak na Twiterze pisał co innego chyba. Komu wierzyć :D
0
@Munio o. to ja wiem ja wiem! rozwiązanie. x+y-ax^2/7 + całka po okręgu... i wynik to: jak nie możesz słuchać to nie słuchaj.
2
@SylwekFCB o którą?
0
Doby wieczór. Może i tutaj nie zaszkodzi zapytać. Pracuje ktoś z was w biurze budowlanym, architektonicznym w Łodzi? Jestę studentę ostatniego roku studiów gdzie na ostatnim, ósmym semestrze mam odbyć praktykę w zakładzie pracy powiązaną z moim tokiem nauczania. Może znacie jakieś miejsce, osoby które szukają chętnego praktykanta (najlepiej w celach zarobkowych) jako jakiś pomocnik? :)
5
@Hiacynk Kalwi & Remi - Explosion
0
@KidusFCB prawdopodobnie w tym roku. Kiedy dokładnie? Śledzę wiadomości i nie widzę choćby wzmianki o danym miesiącu. :)
1
@IronSanHybrid nie wyczaiłem :/ wybacz.
0
@IronSanHybrid To chyba nie Hiszpania. Kto ma takie stroje w LaLiga? :D
Ale VAR pewnie jest rozpatrywany podobnie i na boiskach Półwyspu Iberyjskiego.
0
@Anonymus0608 co już nie czyni tego hattrickiem xd
0
@kamilos1214 wg mnie jest o niebo lepsza. :)
2
@Thoms94 na razie niestety nie. Był ElTruck ale także znikł. Trzeba czekać na start "Programu Sportowego" - może tam się coś ruszy. Na razie zostają podcasty naszej redakcji :p
1
@1996messi serduszko moje właśnie pękło na pół. LaLigaLoca, teraz ElTruck. :/
0
Siemka. Orientuje się ktoś dlaczego program"El Truck" z Gazdą na razie nie wlatuje na jutuby? :) Bo inne ligi widzę nadal są nagrywane a o hiszpańskiej cisza.
0
@4drian0 Nonogramy Katana / Puzzlerama
1
Tak to chyba nie będzie :|
0
@marcin000019 tak jak @MrBlack piszę - z neta albo z płytki. w Brotherze jest płytka i można instalować albo żeby szukało po wifi albo po usb. jak ogarniesz to napisz!
0
Pracuję w UP - i boże. Czy ci ludzie widzą cokolwiek poza ekranem telefonów?
Ale zaraz przerwa na 30 minut bo od 10 minut praca wrze.
0
@adekwatna New Yorker, House :)
0
@quarto nie wiem czy nie za dużo takich stronek i ciężko będzie ci się wybić. Ale spróbować można zawsze :)
Tylko że z drugiej strony też te ciekawostki są w książkach żeby sięgnąć książkę :D