2

@FafitFCB oglądamy. ciekawe. nie sądziłem że będzie to miało taki format ale dobrze się tego słucha. ale to moja opinia :)

0

@Adamski69 tak dla ścisłości :D na zdjęciu jest właśnie Al-Kaba, sam święty kamień - Hadżar - z tej odległości jest średnio widoczny. Tutaj jego zdjęcie:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/The_Blackstone.jpg

18



Powrót do domu.

Święte krowy niczym w Indiach.

0

@Rastafarnianin Dziękuje przyjacielu.

0

To kto robi te kalendarze z meczami Barcy? Zgubiłem kolegę :/ Jak ktoś może niech da linka.

0

@bartekmess za dawnych? :D Rok czasu to nie dużo czasu :D

1

Czekamy na wywiad z Michałem Polem albo jakiś czelendż w jedzeniu pączków na czas :D

1

@Kajtek77 aż się odcinek przypomniał


6

Co gościu w TVP porobiony xd

2

@Junngeas Hotel?

3

Boski Diego, wita swojego przyjaciela.


0

Ostatnio Muniak na Twiterze pisał co innego chyba. Komu wierzyć :D

0

@Munio o. to ja wiem ja wiem! rozwiązanie. x+y-ax^2/7 + całka po okręgu... i wynik to: jak nie możesz słuchać to nie słuchaj.

2

@SylwekFCB o którą?

0

Doby wieczór. Może i tutaj nie zaszkodzi zapytać. Pracuje ktoś z was w biurze budowlanym, architektonicznym w Łodzi? Jestę studentę ostatniego roku studiów gdzie na ostatnim, ósmym semestrze mam odbyć praktykę w zakładzie pracy powiązaną z moim tokiem nauczania. Może znacie jakieś miejsce, osoby które szukają chętnego praktykanta (najlepiej w celach zarobkowych) jako jakiś pomocnik? :)

5

@Hiacynk Kalwi & Remi - Explosion

0

@KidusFCB prawdopodobnie w tym roku. Kiedy dokładnie? Śledzę wiadomości i nie widzę choćby wzmianki o danym miesiącu. :)

1

@IronSanHybrid nie wyczaiłem :/ wybacz.

0

@IronSanHybrid To chyba nie Hiszpania. Kto ma takie stroje w LaLiga? :D

Ale VAR pewnie jest rozpatrywany podobnie i na boiskach Półwyspu Iberyjskiego.

0

@Anonymus0608 co już nie czyni tego hattrickiem xd

0

@kamilos1214 wg mnie jest o niebo lepsza. :)

2

@Thoms94 na razie niestety nie. Był ElTruck ale także znikł. Trzeba czekać na start "Programu Sportowego" - może tam się coś ruszy. Na razie zostają podcasty naszej redakcji :p

1

@1996messi serduszko moje właśnie pękło na pół. LaLigaLoca, teraz ElTruck. :/

0

Siemka. Orientuje się ktoś dlaczego program"El Truck" z Gazdą na razie nie wlatuje na jutuby? :) Bo inne ligi widzę nadal są nagrywane a o hiszpańskiej cisza.

0

@4drian0 Nonogramy Katana / Puzzlerama

1

Tak to chyba nie będzie :|


0

@marcin000019 tak jak @MrBlack piszę - z neta albo z płytki. w Brotherze jest płytka i można instalować albo żeby szukało po wifi albo po usb. jak ogarniesz to napisz!

0

Pracuję w UP - i boże. Czy ci ludzie widzą cokolwiek poza ekranem telefonów?

Ale zaraz przerwa na 30 minut bo od 10 minut praca wrze.

0

@adekwatna New Yorker, House :)

0

@quarto nie wiem czy nie za dużo takich stronek i ciężko będzie ci się wybić. Ale spróbować można zawsze :)

Tylko że z drugiej strony też te ciekawostki są w książkach żeby sięgnąć książkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?