baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcBforever221 przecież Valverde nie rzuci żadnego zaklęcia. To charłak jak Filch. Ma może zdolności ale nie na taką szkołę Magii i Czarodziejstwa w Barcelonie.
0
@bixmix na Opener'a! :D
1
Panie i panowie. Szczęśliwego i dobrego :) pozdrawiam z łóżka przy lampce wina :D
5
@PaulFCB rób dalej rób :)
1
@Getek Dobre (nawet bardzo). Jeden z ciekawszych filmów s-f
4
Uwielbiam takie statystyki. Dodalibyście fajne ikonografiki i możecie konkurować z Pornhub Rewind 2019 :D
0
@MontelQ to trochę wygląda jak jakaś aula wykładowa. i jakiś uzbrojony napastnik gdzie policjant chcę go zaraz spacyfikować/zastrzelić.
albo są to jakieś ćwiczenia/pokazy. nie wiadomo.
32
@BarcaInfo przed meczem z Barca chcą już pomocy nawet Avengersow xd
8
Po prostu. Dobrych i spokojnych. :)
0
@kamilos1214 dom. Łóżko. Nawet północy nie doczekam bo jakoś nie mam nastroju ;)
1
@Commando Klaus :)
11
@AdrianGajewski2005 też raz tak zrobiłem. znałem imię, nazwisko, klasę uczennicy i szkołę do której chodzi (bo i ja w niej przebywałem). Napisałem list, dość pikantny i namiętny i cóż... jako nauczyciel w podstawówce już nie miałem potem szans.
0
@CatalanVeBFCB a opiszesz co jest nie spoko i co jest tylko gorzej? :D I co aż tak nie trzyma się orginału?
0
@PatrykBarca Próbowałem. Nie mój klimat niestety. :)
0
@MesQueUnClub_87 z tym koniem to chyba było też tak że aktor który budzi się obok ten głowy w ojcu chrzestnym nie wiedział że będzie to żywy rekwizyt j dlatego też tak reagował. Filmy samego nie oglądałem ale scenę widziałem :D
1
@Odesseiron Książki czytałem. Na bzdury się nie wkurzam. Serial bardzo dobry moim zdaniem. Co jest ze mną nie tak :/
0
@Bykunn Też skończyłem trzeci i reszta jutro i pojutrze. Trzeba sobie dawkować przyjemność :D a przyjemność jest. Jak dla mnie serial spełnia moje oczekiwania :) Jest git.
0
@The Nameless ponoć na Netflixie śmigają od rana. ale niech ktoś potwierdzi doniesienia spod lady.
0
@kingmati414 https://www.herbatkowo.com.pl/Jak-parzyc-Yerba-Mate-cinfo-pol-12.html
8
@Arkon Kto co lubi. Mi się podoba. Ale ile ludzi tyle opinii. :D
1
@TheNekro94 to nie jest wcale takie zabawne tylko właśnie ciekawe. Jaka była w tym roku afera z Neymarem? Posadzenie o gwałt. Gdzie najczęściej szuka się filmików z takiego zajscia? Właśnie na stronach porno. :) i dlatego tak to właśnie działa.
0
@CatalanVeBFCB też tyle co skończyłem. Scena Bitwy średnia ale nie spodziewam się tutaj poziomu bitwy o Helmowy Jar ale walka z Dzierzba i jej pomocnikami: wow. Ale jak mówię to moja opinia i odcinek oceniam bardzo przyzwoicie. :D
0
@FafitFCB Lech Free Granat Acai także. Tylko ten mniejszy, żeby mnie nie ściorało.
0
@ranger3120 jedna z nielicznych rzeczy jaką lubię czytać na stronie Realu. :)
3
@IronSanHybrid to podsumowanie jest świetne. Polecam przeczytać całość. I patrzeć jak trendy w mediach nawet czy kinie kształtują to co szukamy nawet na stronach dla dorosłych.
2
@IAmBackCules trochę wygląda sztucznie ta rozmowa ale śmieszne.
potem powinno jeszcze być za dwa miesiące. Hej kochana, chcesz coś z AVONu?
4
@busquets5 poniedziałek 12.
5
@moronw Muniak już zakłada najlepsze obuwie sportowe żeby przebiec między ochronna :D
2
@Nolife1899 nadrabianie projektów, nauka do kolosów i może w końcu zacząć pisać prace inżynierska. :D
1
@MesQueUnClub_87 ja jako student mam "wolne" od 20 grudnia do 8 stycznia :D bite 20 dni. ale trzeba będzie się zmobilizować do nauki